www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ivana...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2004 10:16 am    Naslov poruke: Ivana... Na vrh strane Na dno strane

Posle svojih prvih iskustava i gubitka nevinosti sa Markom i Boškom, sledila su druga ili sam ih ja privlačila svojom željom. Još uvek sam bila u osmom razredu osnovne, a volela sam kada mi muškarci kažu kako imam prelepe oči i kako uglavnom krišom gledaju moje noge i guzu. Zato sam volela da nosim suknjice i haljinice.

U našoj zgradi na spratu iznad stanovao je Bojan, uspešan privatnik koji je posle razvoda sa ženom živeo sam. Ne moram reći kako je bio zgodan, privlačan nekako muževan. Često je dolazio kod mojih roditelja. Prva dešavanja bila su na proslavi maminog rodjendana kada su pozvali par prijatelja, ali i njega. Slušao se rok i moji da bi se prisetili mladjih dana pogasili su svetla kada se igrao "sentiš". Bojan i ja smo ostali sedeći nemajući svog para." Bojane igraj sa Ivanom, šta si se usedeo", već pomalo pripito rekla je moja mama.

Bilo mi je malo neugodno, on kao da nije imao kud, u onom skoro potpunom mraku pronašao je put do mene, pružio ruku i nežno prihvatio oko struka. Prijao mi je njegov dodir, parfem koji je koristio... Kako smo igrali lagano sve smo se više pribijali jedno uz drugo. Počela se osećati neka vrućina medju nama. Nosila sam kratku haljinicu. Jednog sam se trenutka našla skroz uz njega. Osetila sam na svojim bedrima neko pomeranje. Pa on se uzbudio, njemu se digao... Kako me je to po palilo... Naš ritam igre se promenio, više se nismo kretali već samo njihali uz muziku. Moje su noge bile jedva malo raširene, a on me je bio opkoračio sa strane.

Tako se njegov BiiiiP našao na mom stomaku. Počeo je praviti pokrete napred nazad, jedva, polako, nežno, a meni se činilo da sam tako vlažna da mi curi niz butine... Odjednom se odmakao od mene, zahvalio na plesu i malo kasnije otišao kući. Morala sam se pribrati da moji ne primete rumenilo želje na mojim obrazima. Prošlo je nekoliko dana. Sve vreme sam mislila na tu noć.

Jednog jutra, bila sam pod tušem i budila se, kada sam začula zvono na vratima. Moji su bili na poslu. Navukla sam moj kratki bade mantil, klompe istrčala iz kupatila i otključala vrata. Bio je to Bojan." Ćao Ivana, mogu li?"pitao je." Naravno "promucah i pustih ga da udje." Nabavio sam neku muziku, ako hoćeš možemo do mene voleo bih da je čuješ" rekao je." Ne moraš se oblačiti, to je samo sprat iznad ", dodao je, kao da ja neznam gde stanuje..

Kao da sam bila hipnotisana njegovim pogledom, izašli smo zaključah vrata i već smo bili kod njega. Spuštene roletne stvarale su gotovo mračnu atmosferu nabijenu prijatnim muškim parfemom. Pustio je laganu muziku, prišao mi je i počesmo da se njišemo. Pripio se uz mene. Osećala sam njegov nabrekao BiiiiP na svom stomaku. Nismo progavarali ni reč. Počela je druga lagana stvar mi smo i dalje bili jedan uz drugoga.' Dopada ti se ova muzika ?" pitao je i načinio pokret kukovima tako da se njegov BiiiiP našao izmedju mojih nogu. Osećala sam ga preko njegovih pantalona i mog bade mantila, ali dovoljno da mi je podigao svu želju za njim." Da "odgovorih kratko. "Volela bi da slušas još?"ponovo će on istovremeno spuštajući svoje ruke na moju guzu."Da"odgovorila sam pribijajući se uz njega.

Pomerio je desnu ruku do svojih bedara nešto kratko uradio" želis li da osetiš ovu muziku na pravi način ?"upitao je istovremeno rastvarajući donji deo mog bade mantila i uvlačeći medju moje butine svoj veliki BiiiiP." Da"prošaputala sam jedva. Nisam ni primetila da smo u blizini kreveta jer smo se u trenutku oboje našli na njemu. Ja na ledjima drhteći, on preko mene sa svojim vrelim BiiiiP medju mojim nogama. Bila sam sva vlažna. Obuhvatio mi je ramena. Njegov BiiiiP se našao na ulazu u moju vrelu pičkicu. "Obećaj mi nesto" Promrmljao je nabijajući svoj glavić polako ...polako u mene "hoćeš?".

"Ddda"promucah šireći noge i primajući ga u sebe. Nabijao ga je tako lagano da me je to još više raspametilo."Obećaj da...""uuuuuuu ,uuh,aaa", stenjala sam jer ga je istovremeno nabijao da sam počela osećati njegovu debljinu ..."da nećeš tvojima reći...""oobećaaavam"mucala sam primajući taj veliki debeo BiiiiP. "aaaahh", jeknuh primajući ga napokon do kraja. Izvukao ga je skoro celog i ponovo počeo nabijati.

Pa još jednom. A onda sve brže, jače, stiskao mi je rukama ramena, navlačeći me tako još više. Propinjući se po meni BiiiiP me je sve jače, bespoštedno zarivajući svoj BiiiiP u moju mladu pičkicu. Propinjala sam se da bi mi ušao još... činilo se da je to borba koja traje, borba od moje želje i njegovog jebanja, sve jačeg snažnijeg,bržeg i bržeg, dok nisam osetila da ga je izvukao i svršio po mom stomaku...



_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Ivana... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon