www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vesela trojka...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 11:18 am    Naslov poruke: Vesela trojka... Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u 38 godini, a moja žena je u 30-toj. U braku smo 5 godina i veoma volimo da maštamo i fantaziramo dok vodimo ljubav. Imamo poprilicno perverzne fantazije koje su već došle do granice kada bi smo ih i probali. Za ovu priču je bitna samo jedna od njih. . . . naime mojoj ženi je najveća želja da u toj fantaziji proba drugu kitu u ustima dok se mi tucamo. Jedini problem je ( a ona to ne zna) što bih i ja da tu istu kitu probao zajedno sa njom u istom trenutku. Ali to je za nju samo jedna velika prljava fantazija.

Cela sledeca prica se odigrala pre oko godinu dana. Imam prijatelja koji je već preko 25 godina u Nemačkoj, a u Srbiju dolazi samo povremeno. On je čovek od 61 godinu i sve je počelo jednog dana kod njega u stanu. Otišao sam tamo radi nekog našeg dogovora i dok smo pijuckali kafu on je odjednom počeo da se malo čudno ponaša. . . . prišao mi je dok sam sedeo na stolici i počeo nekako lagano da me prigrljava i malo ljubaka po levom obrazu. Jednog trenutka je lagano prešao jezikom preko mog uveta. U tom trenutku sam se ceo naježio, što je on i primetio, klikao je pored mene i povukao mi moju ruku i stavio je sebi na kitu preko neke trenerke koju je imao na sebi.

Pošto sam imao nekoliko puta želju, kao sto sam gore napisao, da makar jednom probam i nešto drugo počeo sam da mu milijem kitu preko trenerke, U početku je bio mlitav, ali je odmah počeo da reaguje na moje maženje. Posle nekoliko minuta ja samo skoro bio u šoku, zato što je taj komad mesa imao debljinu tanje ruke. Okrenuo mi je glavu i poljubio me pravo u usta uvlačeći mi jezik duboko u usta. U tom trenutku je , valjda, poslednji put u meni proradila zdrava svest i trgao sam se shvatajući šta sam započeo.

Nisam hteo da se to nastavi i odgurnuo sam ga od sebe. On je ustao sa kolena i pitao me sta nije u redu. . . . Rekao sam da ipak ne bih to da radim, našta je on rekao: "Dobro, ali samo da vidis ono što ti nikada nećeš imati u gaćama, a to je pravi BiiiiP". Povukao je trenerku i ja sam ostao u šoku kada sam video koliki palamar ima čovek koji ima preko 60 godina. O tvrdoći neću da pričam, jer sam do malopre držao tu batinu u svojoj ruci. Verovali ili ne, istog trenutka mi je u ustima nastupila poplava pljuvačke, a u glavi je bila samo jedna želja. . . . Mislim da je po mome pogledu to i video, lagano je zakoračio napred i rekao mi:"Ne boj se, ovo je samo za nas dvojicu, niko neće znati.

Ja već godinama maštam da se ovo desi izmedju nas. " Primakao mi je svoj ogromni kirac licu i rekao mi da ga uzmem u ruku. Osetio sam užasno debelu i vrelu mesinu u šaci, lagano mu povikao kožicu nekoliko puta napred nazad. Izvirio je ogromni glavić koji je bio tamno bordo boje i veoma sjajan. Posle samo nekoliko puta pomeranja kožice postigao je maksimalnu tvrdoću, i gle sta mi se desilo u glavi. . . . jednostavno sam tu kurčinu strpao u usta i počeo da primam taj glavić u grlo. On nije očekivao takav nagli preokret odmah i posle samo 20-tak sekundi doživeo sam takvo svršavanje u usta da je malo falilo da se udavim od sperme. Prvi osećaj je bio teranje na povraćanje. . . . kakav osećaj mlake sluzaste tečnosti koja vam ispunjava usta sve više i više. A tada nastaje i totalni haos.

Moja žena, koja je trebala da dodje u stan, ulazi u sobu jel je nismo ni čuli da je ušla u stan, i zatiče sledeću scenu:sopstvenog muža sa prijateljevom kurčinom u ustima i spermom koja mi ciri niz usta i bradu! Šok. Haos. Ja skačem, brišem se od sperme , ona ide u susednu sobu. . . ja za njom. Šta reći sada? Počinjem da mucam i u trenutku shvatam da je jedino istina pravo objašnjenje. Pričamo 10-tak minuta, ona se smiruje. . . . pita me da li sam to radio i ranije. . . odgovaram da je prvi put, da me je ponela želja, da. . . da. . . neznam ni sam šta sam sve pričao. . . . ona me grli i kaže da me voli i da mi ne zamera, ali da je bila u šoku. Odjednom mi kaže da želi da idemo kući. Odlazimo bez pozdrava.

Ulazimo u nas stan, grlimo se i ljubimo, ona oseća da mi se digao i odjednom mi ga vadi iz gaća i počinje da ga sisa. Posle par minuta ustaje, i skidamo se. Počeinjemo da se tucamo, a ona me svo vreme ljubi. . . . a onda komentar koji me je popalio kao nenormalnog. . . . . :"osećam ti ukus sperme u ustima, i to me pali. . . . . "Pita me kako mi se svidelo to što smo nas dvojica uradili, ali traži iskren odgovor. Odgovaram da mi se svidelo. Ona kaže sledeće:"U redu, ako želiš to da radiš, radi, ali pod jednim uslovom-moraš da mi ispričaš kako je bilo". Tada mi je pala najludja ideja do sada na pamet.

Rekoh, "pa hoćeš li da vidiš uživo?". Ona me gleda nekoliko trenutaka, a onda mi kaže:"Misliš da bi mogli?" Odgovaram potvrdno i kažem da može u roku od 10 minuta da to vidi. . Pita :"Kako?" Ja kažem "Samo ti reci da želiš". Kaže da želi. Uzimam telefon i zovem prijatelja. Kažem mu da dodje, da je sve u redu. Minuti prolaze i onda zvono na vratima. Uvodim ga u sobu, on gleda pomalo zbunjeno na mene i moju ženu. Dovodim ga bliže i rukom mu svlačim trenerku. Opet mali šok pri pogledu na tu palamarčinu. Moja žena s nevericom gleda u njegovu kitu. Uzimam ga u ruku i polako počinjem da mu drkam. Kita mu se ukrućuje za manje od 30 sekundi i tada otkriva svu svoju veličinu. Bacam pogled na ženu i vidim da je u šoku, počinjem da mu ga lizuckam jezikom po glaviću svo vreme mu ga lagano drkajući.

Po nenom izrazu lica vidim da mi pomalo i zavidi na komadu koji obradjujem. Okrećem se i ljubim je u usta duboko jezikom. Lagano kružim jezikom po njenim ustima i osećam navalu pljuvačke u njenim ustima takodje. A onda je blago zagrlim i pitam je:"Hoćeš da ga probaš?"Ona kao omadjijana prilazi bliže, hvata ga rukom i pomera mu kožicu prvao nekoliko puta nesigurno i lagano, a onda sve brže i brže. Njen jezik već lagano izlazi iz usta i ja vidim da bi ga tako slatko lizala. . . Kažem joj, skoro zapovedničkim glasom:"Ma stavi ga u usta sad već jednom". Ona prilazi blizu, i ogromni glavić nestaje u njenim lepim ustima. I onda čudo! Kako moja žena lepo izgleda dok joj je tudja kurčina u ustima, kako ga gricka, kako mu oblizuje glavić, kako se trlja tom nenormalno velikom kurčinom po licu!

Ja se nabrzinu skidam, i počinjem da joj oblizujem guzu i ribicu koja je naprosto poplavljena. Prilazim i ja da izbliza vidim kako moja žena sisa tu životinju. . . ona me pogleda, zastade, izvadi ga iz usta i reče:"Sad ti, skote, evo ovo je moj san koji ti nikad nisam rekla. . . da ga zajedno sisamo i da nam sperma prska po licu zajedno. Uh! Ludilo, kako je to lepa kita, kako je tvrd. . . . osećam da počinje pulsiranje, ona kaže:"Sad će da nam da svoje seme", govori mu da nas prska oboje po licu. . . A onda eksplozija. . . iz ogromnog glavića mlazevi sperme debeli kao cigareta skoro prskaju po našim licima. 4, 5, 6, 7. . . . toliko sam mlazeva prebrojao dok se taj monstrum od BiiiiP nije ispraznio po nasim licima. . . on ječi od zadovoljstva, a ja razmazujem spermu po mom i njenom licu. . .

On se saginje i ljubi nas oboje, vidim kako ona palaca jezikom po njegovom jeziku i mislim u sebi:"kakva si ti kurvetina ženo moja. . . "On leže na krevet, pošto se prethodno potpuno razodenuo , a ja ga pitam da li mogu da mu ga malo drkam odmah ili mu treba pauza. Ne odgovara mi, i po ponovnom dizanju zaključujem da mu to prija. U jednom momentu, on hvata moju ženu za kukove, diže je i stavi sebi u pozu 69. Po licu ženinom vidim da joj njegov jezik u pici veoma prija. Prilazim i nudim joj kitu, ona ga uzima duboko u grlo. Tragedija, svrsavam posle manje od jednog minuta.

Kakav osećaj, prelepo. Tog momenta on je diže sa sebe, vidim da mu je polovina lica mokra od sokova koji su siknuli iz utrobe moje žene onog momenta kada je svršavala na njegov jezik. Okreće je, i ona ga opkoračuje. . . . ona me gleda uplaseno, kao da traži dozvolu. Istovremeno mu lagano drka i ja znam da jedva čeka da se nasadi na tog kolosa. Puštam je da malo čeka, a onda joj kaze:"Kurvice moja, hoću da ga odmah vidim u tvojoj sočnoj pičkici do jaja zarivenog". Istog sekunda, voljena pica moje žene guta tu kurčinu do korena, krik, i onda ludilo. . . . mislim da mene nikad nije tako divljački jebala. . . čujem njega kako joj kaze"Mala kurvice, opet mi praznite muda brzo". . . . zaustavljam je , i kazem joj:"Tvoja BiiiiP će ga naterati da prska, ali neće dobiti ni kapi sperme, sve hoću u svojim ustima"ona se nasmeja i reče da neću dugo čekati na to. . . i reče mi da ne popijem, nego da drzim u ustima.

Posle nekoliko dubokih nabijanja, ona skoči sa BiiiiP i ja ga zgrabih, strpah sebi u usta, i to u poslednjem času, sperma je momentalno počela da sprica i puni mi usta. Ona je u ludilu, viče, uvija se. Usta su mi puna i prepuna sperme, ona prilazi i ljubi me. Mešamo spermu jezicima i grlimo se. On se pridize i čujem ga kako mi govori da je sad njegov red da mene proba. Stavlja moju kitu u usta i počinje tako lepo da ga sisa da ja svršavam za manje od 2 minuta. Ona se primiče mome kurcu, ali kasno. Sva sperma je u njegovim ustima.

Padamo na krevet izmoreni i ćutimo više od sata. Posle sat odmora ona se pridize i lagano počinje da drka obojici. I onda opet šok. Njemu se u 61. dize 3 puta brže od mene. A veličina. . . . c ccc Dvostruko skoro. Smile Ona želi dva BiiiiP u ustima odjednom, udovoljavamo joj. Davi se muškim mesom i dahće kao keruša. Menjamo pozu i ja joj ga zabijam duboko u BiiiiP. Ona mi kaze:"Želim da te gledam kako te on tuca u guzu, hoćeš?"Potvrdno klimam glavom i on leže na ledja, a mi se nameštamo na njega.

Maže mi guzu pljuvackom, i polako mi prislanja glavić na čmar. Skroz sam otvoren i osećam kako mi polako ulazi nesto toplo u guzu. A onda počinje da boli. On mi kaže da je to samo dok glavić ne prodje. Konačno prolazi, malo boli, ali brzo prestaje. Žena mi svo vreme drka kitu i mazi njegova jaja. A onda me opkoračuje i uvodi moju kitu u nju. On mi ga polako celog uvlači, mene obuzima slast. Kažem mu da me rasturi tim prelepim BiiiiP, da me napuni svojim semnom. Ne čekam dugo, osećam kako mi topla sperma puni guzu i posle drugog mlaza počinjem da svršavam i ja u ženu. Ona vrišti na kurcu i govori nam da hoće da je zauvek ovako ubijamo od BiiiiP. . . .



_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Vesela trojka... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon