www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prvo iskustvo.....
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:12 pm    Naslov poruke: Prvo iskustvo..... Na vrh strane Na dno strane

Verujem da je potrebno objasniti uzroke mojih doživljaja koje želim da opišem. Kao klinkica sa nekih 14 god imala sam časove klavira i kad god sam išla na njih trebala sam proći gradskim parkom koji u to vreme nikako nije bio uredjen. Veliki, a na sve strane ogromno žbunje, gusti redovi drveća i slabo osvetljen.

Skoro uvek u isto vreme sretala sam ili vidjala na jednoj od klupa starijeg čoveka, sigurno preko 50 a možda i više godina. Uvek je bio elegantno odeven, jako simpatičan sa svojom lulom i za te godine, zgodne gradje. Tako smo se često sretali da smo se počeli javljati jedno drugome. Jednom prilikom sam i pričala sa njim kada me je zaustavio da pita nešto neobavezno o mojoj školi. Jedne večeri umesto da odem kod drugarice kako sam rekla roditeljima ni sama nisam sigurna zasto, krenula sam do parka da vidim da li ga ima. Bio je tamo. Javio se kao i obično. Pitala sam ga da li je svakog dana u parku. Rekao je da živi sam, da mu je u kasne prolećne večeri lepo biti tu, i da to voli.

Razgovor je krenuo i u pravcu škole ali i u vezi društva, pa na kraju i momaka. Rekla sam mu da nemam dečka i da je za to možda još rano za mene. Rekao je da je to sa jedne strane tačno ali i da već trebam imati nekog iskustva, poznavati neke stvari makar teorijski. Rekao je da možemo slobodno pričati i da će sve što kažemo ostati medju nama. Nisam znala u šta me sve to vodi i prihvatila sam. Počeli smo šetati parkom. Pričao mi je kako je važno da baš u tim godinama saznam o odnosima muškarca i žene kako bih bila spremna i za prvu vezu. Slušala sam ga pažljivo jer je po meni bilo tu dosta istine.

Prijatan muški parfem i miris duvana iz lule su mi godili, opijali na neki način te prolećne večeri. Nosila sam suknicu, kratke bele čarapice i košuljicu, laganu jaknicu sam nosila u ruci. Jednog trenutka pričajuci, prebacio je ruku preko mog ramena, onako naizgled bezveze... Skrenuli smo sa staze i našli se u mraku medju drvećem i žbunjem. Rekao je da bi mogli malo zastati i našla sam se ledjima oslonjena o jedno veliko i debelo drvo. On je stajao ispred mene ne prestajući da govori, samo sada jako tiho, da sam se morala upinjati da ga razumem. "Znaš Ivana, u tim intimnom trenutcima, dvoje moraju biti priljubljeni jedno uz drugo, osetiti celo telo svog partnera..." govorio je kako se sećam... i nemojte me hvatati za svaku reč jer moje sećanje je vremenom malo izbledelo..."

Evo upravo ovako naprimer "nastavljao je pribivši se uz mene lagano i nežno, a onda jače tako da sam ga osecala celim svojim telom. Osetila sam da mi se negde u visini pubisa nešto pomera... kroz njegove uredno opeglane pantalone osetila sam njegov BiiiiP koji se micao... umesto da se prepadnem, ja sam se tako uzbudila da nisam mogla ni prstom mrdnuti... osetila sam da se spušta naniže i sledećeg trenutka je onako preko odeće zasao izmedju mojih nogu, dodirujući mi tako ribicu i trljajuci je laganim ali snažnim pokretima, što me je dodatno uzbudilo... Spustio je ruke na moju guzu i praveći pokrete nabijanja odozdo naviše, mesio mi je guzu... onda se odjednom otrgao od mene, zagrlio me jednom rukom i pozvao da nasatavimo šetnju. Nastavio je da priča kao da se ništa nije desilo. Rastali smo se malo kasnije sa dogovorom da se sutra u isto vreme vidimo i da tu tajnu čuvam za sebe.

Te noći sam doživela tako jak orgazam kao nikada pre dok sam se pod pokrivačem u krevetu mazila maštajući o njemu. Sutradan uveče nastavio je svoju priču o neiskusnim mladićima i sl... kretali smo se ka istom mestu od sinoć... U mraku sam se naslonila na drvo... pomerio me je, zauzeo moje mesto i rekao da sada ide nešto drugo što će mi puno značiti. Svukao je svoj sako, prostro ga ispred sebe i rekao da kleknem. Uradila sam to. U mraku sam mogla naslutiti da otkopčava šlic i vadi ga. Novi miris parfema mešao se sa mirisom muškarca koji sam osetila prvi put. Rekao je da ga obuhvatim rukom. Uzela sam ga u ruku i osetila nešto živo, čvrsto i debelo kako pulsira. Tražio je da sada povlačim ruku gore dole, obuhvatio je moju svojom šakom i pokazao kako treba to da uradim. Povlačila sam i masirala, pa opet povlačila gore dole, kožicu njegovog, za mene tada najvećeg BiiiiP koji sam mogla da zamislim. Uzbudjenje koje sam osećala je prevazilazilo bilo koje do tada.

Rekao je da otvorim usta i primim ga unutra. Uradila sam to ali kako nisam znala šta sada... on me je obema rukama uhvatio za glavu i počeo da navlači. Potom je zastao pričajući da mu ližem vrhom jezika vrh BiiiiP, i kako to da radim. Činila sam sve kao izgubljena od neke strasti koju sam tada prvi put upoznala. Opet mi je obuhvatio glavu rukama u nabijao čas nežno, čas pomahnitalo... da mi se nekada činilo da ulazi jako duboko, a onda sam osetila da vrh njegovog BiiiiP dodiruje moje grlo. Milslila sam da će mi se smučiti. Malo sam se zakašljala a on je nastavio... sve jače i češće nabijajući svoj veliki i debeo BiiiiP u moja usta, tako da sam ih jedno vreme samo držala otvorenim kako bi mogao ulaziti. Ovlažila sam se i imala želju da spustim ruku na moju ribicu i doživim jak orgazam traljuci svoj klit.

Zaustavio me je njegov grč koji sam osetila. Nekoliko puta jako nabijanje u moja usta, jak stisak njegovih ruku i ... osetila sam mlaz tople lepljive, meke sperme kako je izleteo i napunio moja usta, grlo.. da nisam mogla a da se ne zakašljem. Bilo je to moje prvo pušenje. I tu noć sam u svom krevetu masturbirala do znoja i osetila takvu slast koju neumem opisati. Sledeće veče je bilo dosta drugačije. Na našem mestu u parku, položio je svoj sako na koji smo legli jedno pored drugog. LJubio me je po vratu, grudima, preko odeće,spuštao ruku do moje ribice .. zavlačio je ispod suknjice do gaćica. Mazio me je.Mazio je moju guzu. Strast je postajala jača, podigao mi je suknju, i lagano svlačio gaćice, istovremeno ljubeći me po vratu, usnama, obrazima... Sva sam bila vrela od toga... Dodirnuo mi je ribicu prvi put onako bez gaćica. BIla sam mokra. Mazio me je svuda po njoj, zavlačeći pomalo prst do samog ulaza u nju, što me je izludjivalo još više. Mazio mi je guzu. Koristeći sokove moje ribice, razmazivao ih je do same guze i pomalo uvlačio prst u nju. To me je posebno popalilo.

Jednog trenutka koliko god moja guza bila mala i tesna od vlažnosti mojih sokova, njegov prst je ušao dublje. Osetila sam ga u mom anusu kako se pomera, kako ulazi i izlazi. Volela bih da umem ispričati kako sam se tada osećala... Drugom rukom je otkopčao svoje pantaalone, svukao ih malo i izvadio je svoj BiiiiP. Izvadio je i prst iz moje guze i nesto petljao kratko oko džepova sakoa. Videla sam da nešto uzima, otvara i to maže po mojoj guzi. Osetila sam miris ulja za sunčanje. Mazao mi je ulaz u guzu i nabijao prst sve više. Sada sam mu skroz bila okrenuta ledjima kako sam ležala na tlu. Njegov prst je ulazio sve dublje. Odjednom ga je izvadio, i osetila sam da leže preko mene celim svojim telom. Osetila sam na svojoj guzi njegov BiiiiP. Na trenutak se odigao jednom rukom i moju guzu počeo je da širi pravi pravcati BiiiiP. Osetila sam kako ga nabija lagano... lagano... sve više... guza mi se širila pod njim... morala sam zastenjati kada me je zabolelo.

Zabolelo nekim čudnim bolom iza koga je bila prijatnost, uzbudjenje... nešto novo... Kako je ulazio počela sam tiho jecati i stenjati... nisam se mgla suzdržati. Ulazio je i ulazio kao da nema kraja... U sledećem trenu uhvati me obema rukama za ramena ... shvatila sam da je najzad ceo ušao u mene..." Da li te boli Ivanice? "pitao me je počinjući nabijanje i izvlačenje..." Da li te Boli...?" Ahh...ahh...ahhh, htela sam mu odgovoriti, ali su samo uzdasi izlazili..." Boli?"ahhh ...ddda..mmmallo bolli..."ali jel ti lepo?"ahha dddaa ...jeessste...ahh...uzdisala sam dok me je BiiiiP polako uživajući očito u svako pokretu."Voliš to,a?"ahh...ahh ahh...ddaaa..vooollim...ahh pokušavala sam da kažem... a onda nisam mogla više da se stišavam, počela sam sve glasnije da stenjem, toliko glasno kako me je jače i jače BiiiiP nabijajući ga sada kao da me ne štedi. Ahm.. mmmm... mhhhh... mhmmmmh... ahmmm... moglo se čuti jer mi je jednom rukom začepio usta da se nebih dalje čula.

Njegovi naleti su postajali jači žešći, osećala sam kao da je njegov BiiiiP postao još deblji, veći...kako je sada glatkije klizio nego do sada... a onda jaki naleti, jači nego ranije... na trenutak se smirio i... nabio jos nekoliko puta, puneći moju guzu vrelom spermom... Vidjali smo se još neko vreme na istom mestu sa istim dešavanjima. Moja ribica nije bila taknuta, ali guza je dobila ono što joj je trebalo.

Jedne večeri, posle mislim najsnažnijeg jebanja moje guze i najjačih mojih orgazama do tada, rekao je da treba da otputuje na neko vreme... rekao je i gde... sada se toga ne sećam... ali ga više nisam videla. .....



_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Prvo iskustvo..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon