www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dve kratke
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Sky Seeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 18
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 6:26 pm    Naslov poruke: Dve kratke Na vrh strane Na dno strane

MARINA
Marina je daleka stvarnost, stvarna nedodirljivost; zujanje u ušima, bol u preponama, Mlečni put po kojem anđeli pevaju umilnu pesmu... Marina je misao koju sam materijalizovao !!! I tog dana kad si došla, otpalo ti dugme, bljesnule grudi, pa je sumorni kišni dan izgledao kao najsvetliji u mom životu.
Ljubila si me bez ustezanja, plakala i smejala se, cepala sve sa sebe, davala se samoubilački, meni da učiniš, da godinama sputavanu strast izbiješ iz mene. Ali desilo se čudo koje samo ljubav može da iznedri. Vučeš me na najslađi drhtaj muškarca, pretvaraš me u zver, igraš se sa mnom, grizeš mi BiiiiP kristalnim zubićima, ulaziš u podsvest, daješ mi lik deteta, dojiš me, dokazuješ mi da JESAM i da me ima...
Marina je nebeska BiiiiP, daleka i krvava, Marina je užas ka kojem se teži... Tvoj bivši te tukao, ubio ti dva deteta u stomaku, ali tog dana sam te odvojio od plača, naterao u suze smeha, porodio ženu u tebi, opet si jebozovna kao nekad, opet si vrela i uzbudjujuća kao nekad, opet su tvoje oči varnice, tvoje sise željne dodira, tvoja BiiiiP mokra i podatna...
Curiš kao potok, razlivaš se u meni, uzvraćam ti muškim semenom, prasak u zenicama, drhtaj u grudima, telo se pretvara u buktinju... Jesam li te vredan, Marina? Ponekad mi bradavicom sagoriš jezik, ponekad plavetnilom oka proburaziš utrobu, ponekad me čarolijom stiha iseckaš na komade, pa se tako umilno nasmeješ... Marina je dojka Vasione iz koje sisam poeziju, i razlog sopstvenog postojanja!
Marina je danas negde u Kanadi. Mazim je po sopstvenom kurcu, zatvorenih očiju, radujem se svakom njenom osmehu, čitam njene pesme, i šaljem joj još jednu šaku vrele sperme, izazvane njenim likom... Jednom je ušla u mene, teško da će ikada izaći.


LJUBIM TE U PIKU, KOMŠINICE!!!
Nema ništa lepše nego posmatrati komšinicu, obloženu mrakom kao celofanom, kako se presvlači. Iz tog mraka hiljade opasnosti vrebaju, ali sve se zaboravi kad niz grlo krene kugla, pa kroz grudi, stomak, sve dole do muda koja cure nekontrolisano... Zaigraju svici pred očima, konjica u ušima... Taj praiskonski poriv tako malo zavisi od mene. Još od kamenog doba, kraj tuđe vatre čučala je bolja ženka, ma koliko ih bilo kraj vaše.
Komšinica je košnica iz koje treba izvući svaku kap meda. A moja komšinica je imala čipkaste gaćice, više ukrasne nego korisne, pa su joj dlačice štrčale na sve strane. A umela je i da se namesti, znala je da pokaže tu svoju životinju. Negovala ju je kao kućnog ljubimca, i tako požudno poigravala se njom. "BiiiiP moje komšinice" - već sama ta pomisao tera vas u ludilo, u očaj, u požudu...
Ljubim te u BiiiiP komšinice... govorile su moje oči. Usnama nisam smeo ništa da pokušavam. Opet zujanje, i opet svici...
Jedne večeri gledala je kroz prozor. Prišao sam joj s leđa. Nije reagovala. Ne znam kako, moj BiiiiP je uronio u njeno dupence, kao u pamuk, gotovo neosetno. U magnovenju, sise mi se nađoše u rukama, one iste žar-sise koje sanjam noćima. A ona i dalje mirno posmatra svet, kao da se ništa ne događa. Pravila se kao da me ne primećuje. Poneki prolaznik baci pogled gore, a ja ne stignem ni da se uplašim da li nas je primetio. Stežem sise i stenjem, preznojavam se, a ona ćuti i gleda grad koji nikad ne spava. Kad kurcu date na volju, razum se povlači.
Kad sam svršio samo se mirno okrenula, pogledala me u oči, kao da bi nešto da me pita. Ipak, ćutke, spustila se do mog BiiiiP i zagrizla ga do bola. Hteo sam da vrištim, ali nisam smeo - komšija je spavao u drugoj sobi. Odgrišće mi BiiiiP, a da ne smem ni da pisnem! Još jednom sam joj svršio u grlu, ni jedna kap nije smela da propadne, sve je iskoristila. Moja slatka, proždrljiva komšinica. Danima mi je brideo BiiiiP od njenih zuba, pekli me testisi od njenih noktiju, ali ja bih to sve ponovio još bezbroj puta. Ukus medenjak-dojki i kokos-pičke vredan je svakog bola.
I ponavljali smo. Uprkos svemu, i uprkos svima. Ronio sam po mojoj komšinici i BiiiiP i srcem kao po uzburkanom moru. čas se davio, čas plivao, ali uvek iščekivao da se sve ponovi opet, i opet, i opet...
A jutros mi se komšija hvali kako mu je žena u drugom stanju. Posle pet i po godina braka. Gde sve nisu bili na lečenju, i šta sve nisu pokušavali, ali eto... desila im se i ta radost. Da ste samo videli kako je bio srećan.
I ja sam bio srećan - što nisam bio oženjen komšinicom. Ovoliko radosti, u braku, sigurno ne bismo imali.
Pozdravljam moju komšinicu, ako me sada čita na poslu, i želim joj mir u zenicama, čistotu u srcu, spokoj na licu, i lak porođaj.
A rekao bih joj i ono što svako od vas treba da kaže svojoj komšinici:
Komšinice... ljubim te u BiiiiP.
Šapnite joj to, videćete da će joj biti milo.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Dve kratke Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon