www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prošlo je dosta vremena...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 11, 2004 3:58 pm    Naslov poruke: Prošlo je dosta vremena... Na vrh strane Na dno strane

Prošlo je dosta vremena od tada. Sada sam u braku, mogu reći sa zadovoljstvom, jako srećnom. No o tome možda drugom prilikom. Nešto pre nego sam napunila 24god, u moju zgradu, vrata do vrata uselio se jedan stariji čovek . . . nešto preko 60g, vitalan, čist, a njegov parfem me je vratio u vreme mojih prvih odnosa sa starijim gospodinom iz parka.

Upoznali smo se i često vidjali, ja kod njega ili on kod mene kada sam bila sama. Volela sam da oblačim kućnu haljinu, bade mantil ili sl. kada god bi bio kod mene . . . palila me misao da se njegovi pogledi zadržavaju na mojim grudima. Nalazila sam trenutke da oblačim kratke haljinice; posebni trenutci su bili za mene kada sam mu okretala ledja nalazeći neki posao oko spremanja kreveta ili sl. osećala sam kako se delovi haljinice zatežu i dižu, tako da je mogao skoro da vidi moje tangice.

Imala sam osećaj kao da nešto jako nežno mili uz moje noge od stopala, naviše . . . naviše . . . toplina u stomaku je postajala sve veća. Ribica mi se u tim trenutcima jako vlažila . . . Onda sam našla još jednu mogućnost koja me palila. Nabavila sam nekoliko kratkih haljinica koje su se kopčale napred. Kada sam bila sa njim ostavljala sam donje dugmiće raskopčane, a nameštala se tako da je mogao videti samo donji deo moje ribe u gaćicama, koje su uvek odgovarale boji haljine. Ne mogu opisati kako sam osećala u sebi jake impulse, talase uzbudjenja . . . da li zbog tog zavodjenja i igre koju sam igrala sa njim ili pomisli na njegov BiiiiP koji je za mene bio izazov . . . ili me je možda palio njegov parfem vraćajući me u prošlost.

Malo pomalo, počeli smo pričati o ljubavi, seksu. Tada bi se moje lice crvenelo od uzbudjenja, dok je njegov baršunasti, topao i dubok muški glas drhtao dok se suzdržavao kako bi govorio razumljivo. Rekao je da dugo nije imao seks. Prvo što sam pomislila - kako bi to bilo kada čovek nije godinama nije imao seks ni sakim, koliko bi me onda želeo . . . šta bi mi radio . . . sa koliko strasti i nestrpljivosti . . . ?

Tog dana je sedeo na trosedu kao i obično . . . nosila sam jednu od mojih haljina i sedela preko puta njega, dozvoljavajući mu da može da nasluti moju ribicu. Nešto snažno . . . nešto što se čini se moglo ne samo osetiti, moglo se dodirnuti bilo je medju nama tog trenutka . . . "Kada bih ponovo mogao da osetim dodir žene i miris ženskog tela, mislim da bi mi to bilo zadovoljstvo veće od bilo koga koje čovek može da ima. "rekao je, gledajući kroz mene, pogedom koji se kretao kratkom putanjom od ivice moje haljinice do mesta gde se mogla naslućivati moja ribica. Htela sam da ustanem, legnem preko njega i nabijem sa na taj BiiiiP koga već neko vreme želim u sebi.

Nešto mi nije dalo . . . nisam se mogla pomeriti"ppa šta bih ja . . . mislim. . mogla učiniti . . . "jedva sam promucala. "Ako ti ne smeta . . . dozvoli mi. . ja bih hteo . . . ako hoćeš, možes mnogo . . . lezi ovde pored mene . . . neću ti ništa . . . voleo bih samo da mogu da . . . lezi na stomak . . . ako može . . . ja bih samo da osetim tvoju guzu pod rukom . . . samo to . . . da je malo mazim . . . ništa više . . . samo to . . . molim te . . . "Ustala sam kao hipnotisana, legla polagano na krevet, prišao je sa troseda pored mene, legao postrance do mene. Osetila sam toplu ruku na onom mestu iza kolena . . . drhtala je . . . lagano . . . lagano . . . kao da se plaši da ću pobeći ili nestati kretao ju je naviše . . . još više . . . pribio se uz mene . . . njegov BiiiiP sam osećala preko njegovih pantalona. Pulsirao je . . . Ruka mu se našla na mojoj guzi . . . mazio je, stiskao nežno podižući tako moje guzove da mi se i ribica pomerala . . . Čula sam da diše uzbudjeno, da se suzdržava od želje . . . tada sam shvatila kako i ja dišem kao šiparica kojoj je prvi put da oseti muškarca pored sebe.

Okrenula sam se da se oslonim ledjima na njega, moja guza na njegov BiiiiP . . . Pravio je male pokrete nabijanja. . onako preko odeće . . . Trudila sam se da kontrolišem svoj dah. Najednom osetila sam da je ustao . . . izvinio se da mora ići i nestao. Ostala sam zbunjena, popaljena. Pokušala sam se otrezniti od želje pod tušem ali nije pomagalo. Sledećeg dana pozvonio je, otvorila sam vrata a pogledi su nam bili čudni, vezani . . . bez reči, tiho i polako prišla sam krevetu, ne gledajući u njega. Legla sam kao juče. Prišao je . . . ponovo isti dodir, isti osećaji, ista vrelina u meni . . . očekivanje . . .

Kada sam očekivala da osetim makar njegove prste ispod mojih gaćica, ustao je naglo i otišao, k ao i juče . . . Sledećeg dana otišla sam ja kod njega. Gledao me je još sa vrata njegovog stana kako ulazim i stajem nasred sobe. Sada je on prišao krevetu i legao postrance. Namestila sam se pored njega, a kako mu je ruka krenula naviše uz moje noge . . . pomerila sam svoju slobodnu ruku do njegovog BiiiiP i . . . počela ga trljati . . . onako preko odeće. Imala sam potrebu da ga jako stegnem iako znam da bi ga zabolelo. Drhtavim prstim sam mu otkopčala pantalone i osetila . . . osetila sam ga prvi put u svojoj ruci. Bio je debeo, da sam ga jedva obuhvatala svojom šakom. Počela sam da mu povlačim kožicu gore, dole, ujednačenim pokretima kako je on mesio moju guzu.

Kakav je to dodir samo bio . . . osetiti tako vreli i debeo BiiiiP u svojoj ruci. Ribica mi je sva bila mokra, stenjala sam. Drkala sam mu polako ne ubrzavajući da ne bi svršio brzo, stezala mu koren ionako debelog BiiiiP, nežno mu stiskala i mazila jaja koja su postala ogromna. Drugom rukom sam uspevala da mazim ribicu . . . ne dodirujući klitoris, jer sam znala da bih i ja brzo svršila. Njegova šaka je uplovila ispod mojih gaćica, a jedan prst se približio mojoj guzi, stvarajuci u meni vrelinu i opijenost . . . "Aaaaaaaahhh" jeknula sam kada je njegov prst jedva malo rastvorio i pokušao ući u moju guzu . . . oboje smo shvatili šta sada treba!

Uradila sam ono sto mi nije padalo napamet da ću - ustala sam i onako kao pripita, pomalo se teturajući otišla iz njegovog stana . . . bila sam opijena od želje, od isčekivanja i kajala se onog trnutka kada sam zakoračila u svoju sobu zbog toga što nisam otišla dalje, što ga nisam podstakla da uradi šta je trebalo, što sam prekinula našto tako jako, a moćno, osećaju kojem se nisu mogli porediti mnogi seksualni podvizi mojih ranijih ljubavnika. Narednog dana, nisam čekala uobičajeno vreme kada se vidjamo, krenula sam malo ranije u jednoj od mojih haljinica. Došla do vrata i zastala, vratila se nazad, svukla gaćice i iz kupatila dohvatila mirišljavu kremu. Posula sam je na vrhove svojih prstiju , raširila butine i nežno namazala otvor svoje guze, gurnuvši kremicu svojim prstićem dublje unutra.

Ne brišuci ruku i prste od kreme, jer mi nije ni palo napamet, otišla sam k njemu. Stajao je nasred sobe, a kada me video, raskopčao je svoje pantalone, izvukao, jedan od najdebljih kurčeva koje sam videla. Čak i onako jedva podignut bio je deblji od mnogih. Prišla sam krevetu i legla na stomak. Bez reči osetila sam kako se krevet njiše pod njegovom težinom. Njegova ruka je bila na mojim butinama i zavlačila se pod haljinicu. Na trenutak je zastao, shvatio je da nemam gaćice. Spustio je svoje prste do ivice moje guze i osetio vlažnost kreme, na trenutak ponovo zastao. A onda . . . prevalio se preko mene, . . osetila sam njegovo telo na meni, njegov BiiiiP koji je porastao, na mojim butinama. Odigao se malo, uzeo ga u ruku i . . . dodir vrha njegovog BiiiiP na otvoru moje guze naterao me je da se stresem od želje . . . "AAAaaaaaammmmhhhh . . . . ahhhhhhhhh . . . ahhhhh" izlazilo je iz mene, kako sam osetila da ulazi.

Mislila sam da je veći deo ušao u moju guzu . . . kad me je obuhvatio rukama ispod pazuha i ramena, a tek onda je počelo nabijanje najdebljeg i nadužeg kuca kojeg sam ikada osetila. Imala sam utisak kao da njegovo nabijanje traje . . . traje kao da se milimetar po milimetar ta kurčina zabija u mene i kad god sam mislila da je skroz ušao on je nastavljao dalje, dalje, polako . . . još . . . moje telo se bez moje kontrole počelo da izvija, pod njegovim, moje ruke su pokušale da me odignu od kreveta, ali su njegove bile jače i držale me pod sobom.

A on je jos ulazio. . i . . . napokon . . . osetila sam kako njegova jaja udaraju o moju ribu, a BiiiiP, činilo se da je ušao donde gde nijedan do tada nije . . . kako je samo zabolelo . . . a kako je samo bio lep taj bol . . . kako me samo širi o sada ne mrdajući se i kako je bio moćan u svojoj starosti, veličini, mirisima parfema i naših tela koji su se mešali tu i sada dok sam ga imala u svojoj guzi, maloj, željnoj . . . A onda . . . onda je počeo da se pomera vrlo malo napred nazad . . . pa i to pomeranje i to malo nabijanje meni se činilo kao nešto ogromno što se ne pomera samo u meni već pomera moje telo, dušu i želju od onoga što sam mislila da je vrhunsko . . . još više . . . u još više nebo strasti . . .

Stenjao je, ja sam drhtala . . . nabijao ga je sve jače . . . ja sam ga primala . . . nabijao je . . . nabijao sve ga više izvlačeći i sve ga brže i jače opet gurao u moju guzu, koja koliko god bila namazana i vlažna opet premala za njega, . . . ubrzavao je još . . . još više, . . a onda sam čula sebe . . . aaaaaah . . . aaaaaaaaaah . . . . . . . . aaahhhhhhhhhhhhhh . . . . spustio je ruku ispod mog tela, ne prestajući sa jebanjem, do moje ribe, . . . . mhhhhhhhhh. . amhhhhhhh . . . mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, kako je dodirnuo moj klitoris, prstima, tako sam se počela tresti od orgazma koji je odizao i moje telo i njega zajedno, kolena su mi se sama grčila a on pokušavao da me zadrži. Pod tim njegovim naletima doživela sam orgazam . . . svršila, tako jako . . . duboko, neobično . . . da čini se to nikada neću moći da zaboravim. Iste te večeri, pored svega što je bilo, drhtavica u meni se ponovo javila.

Iako sam znala da obično uveče igra karte sa svojim prijateljima približnih godina, otišla sam do njega. Zaista njih četvorica, poput najuglednije dobrostojeće gospode iz ranijih vremena sedeli su za stolom sa kartama u rukama. Njihov pogled naterao me je da se prisetim kako sam obučena, u najkraću haljinicu na kopčanje spreda gde su donji dugmići bili otkopčani a skutovi su se otvarali pri svakom malom koraku. NIje mi to bilo važno, jedino sam htela da ga osetim isto kao danas . . . Promucala sam neko izvinjenje što tako upadam i zamolila ga na trenutak nasamo . . . Odveo me do druge sobe. Par kožnih fotelja i dvosed, kao i polica sa knjigama odavale su neku vrsu njegove privatne biblioteka.

Lampa je bila upaljena. Naslonila sam se ledjima na jednu od fotelja. Gledala sam ga pravo u oči. Mislim da ne treba pominjati da je mojoj guzi bila mirišljava krema, koja se topila. Prišao mi je bez reči. Okrenuo me tako da sam bila oslonjena na zadnji deo fotelje. Jednom rukom me uhvatio ispod pazuha i ramena i savio unapred, a drugom podigao zadnji deo moje haljine. Trenutak čekanja, a onda sam osetila kako se nabija u mene u moju guzu . . . nimalo sporo kao danas, najednom, u samo jednom nabijanju bio je ceo u meni. "Aaaaaaaaammhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaa"

Nisam mogla a da ne jeknem. Sada me je obema rukama obuhvatio oko ramena i žestoko BiiiiP u taj moj mali otvor koji je primao taj debeli BiiiiP ni sama ne znam kako. BiiiiP me svom snagom, nabijao do jaja, tako da je celo moje telo odizao od poda . . . a onda njegov je BiiiiP postao za trenutak još deblji, još nekoliko trzaja i dubokog nabijanja, kolena su mi klecnula a njegova sprema je napunila moju guzi kao vreli gejzer koji šiklja i dugo ne prestaje. . kao i orazam koji me je preplavio. . Bila sam još uvek nagnuta nad foteljom kada ga je izvadio. sagao se, poljubio moje butine i otpratio me do ulaznih vrata.

Tu noć sam dugo ostala budna razmišljajući o njemu, njegovom kurcu, o onome šta sam osećala . . . Mislila sam o tome otkud čoveku u tim godinama takva potencija? Znam da ima jako vitalnih ljudi, koji mogu do kasne starosti, ali ako je tako a on godinama nije imao seks, onda je znači često masturbirao . . . razmišljala sam o veličini njegovog BiiiiP . . . sve mi je to prijalo kao najuspaljenijoj šiparici a istovremeno zbunjivalo . . . pa nisam ja klinka baš bez iskustva i tome slično. Svejedno dugo sam spavala nekim čudnim snom u kome je bilo samo strasti i želje. Sutradan u uobičajeno vreme nije bio kod kuće.

Pozvonila sam na njegova vrata uveče u isto vreme kada znam da će biti sa prijateljima, istom onom gospodom privlačnog izgleda i otmenog držanja. otvorio je, pričajući o tome kako je imao nekih obaveza preko dana . . . Izvinio se prijateljima i opet me odveo do sobe ovaj put spavaće. Veliki ležaj bio je nasuprot vratima, jedva blaga svetlost dopirala je od lampe sa poda, pored koje su stajale rastvorene novine, kao da ih je u trenutcima odmora čitao. "upravo igramo jako važne partije gde će se večeras znati pobednici u ovoj turi. Znaš igramo i sakupljamo poene na nedelju dana i sada je završno veče, ako ne zuriš možeš ostati sa nama taman možda ako hoćeš skuvaš koju kafu isl. "Pitao me je. Nisam mogla verovati da mu je to preče od mene, ali ona želja je bila jača i pristala sam. "samo malo" rekao je , " ipak imamo malkice vremena, " Gurnuo me lagano na krevet, legla sam kao i uvek na stomak okrećući mu svoju guzu. Namestio se pored mene, vrata su nam bila za ledjima.

Ljubio me oko uveta i gurao jezik u usnu školjkicu, a rukom mi zadizao haljinicu i stiskao guzu. Spustio je ruku na moju ribicu i mazio je . . . osetila sam njegov prst u ribi prvi put . . . vlažna, željna primila sam ga skroz u nju . . . nekoliko puta ga je ugurao nežno, ti njegovi prsti su me izludjivali . . . tog trenutka iza ledja čula sam kako vrata škripe . . . nisam se smela pomeriti . . . shvatila sam da njegovi prijatelji stoje i gledaju nas . . . ali on je nastavio, a ja se nisam smela okrenuti, samo sam zabila lice u jastuk još više . . . on se pravio kao da nisu tu na koji metar od nas . . . postala sam svesna da on vadi BiiiiP iz svojih pantalona, leže preko mene i počinje da jebe moju ribicu po prvi put . . . bože . . . kako mi je prijao taj BiiiiP . . . kako je duboko ulazio i kako me je samo širio . . . misli su mi letele kroz glavu . . . počela sam da stenjem od njegoviih nabijanja . . . a ako oni stvarno stoje i gledaju kako ga primam u sebe, šta sam onda ja?

Jedna mala kurvica u njihovim očima . . . bilo me stid ali nisam mogla prekinuti . . . nisam mogla da zadržim uvijanje svog tela pod njim . . . a taj stid kao da je dodao još više neke želje, još više strasti i perverzne želje da me neko gleda dok se BiiiiP . . . dok primam taj BiiiiP . . . moje telo je reagovalo . . . dizalo se i spustalo pod naletima njegovog BiiiiP, pod naletima mojih skrivenih perverznih želja koje su se tada otkrila . . . nisam se više suzdržavala, moje jecanje i uzdasi su ispunili prostoriju . . . odojednom uspeo je da mi pored BiiiiP u mojoj ribi nabije i prst u guzu, tako naglo i duboko, da su trzaji mog tela i ječanje označile jako svršavanje , svršavanje sa željom da se nastavi, da me jebe još . . . sperma, vrela sperma bila je po mojim butinama . . .

Ustao je poljubio me u obraz i pitao da li važi ono za kafu. Rekla sam. . "da . . . , važi. "Smogla sam hrabrosti da se okrenem - niko nije bio na vratima, tako da sam se morala pitati da li mi se samo pričinilo ili su oni stajali. Ustala sam, otišla do kupatila, namestila kosu i sa mirisom seksa, otisla u sobu gde su oni bili zadubljeni u novo deljenje. Upitala sam gde stoji džezva i ostalo, pristavila kafu ali i osećala njihove pogleda na meni . . .

Videla sam neke grickalice , rasula ih u četiri male tacnice i prinosila svakome od njih. Najpre sam prišla njemu i stavljajući tacnicu na sto osetila sam njegovu ruku na mojim butinama. Stresla sam se. Stajala sam pored njega a njegovi prsti su doticali moju pičkicu, jos mokru od malopredjasnjeg jebanja. otela sam se nekako tome i krenula dalje. Zastala sam pored sledećeg gospodina naginjući se nad sto. Osetila sam jezu prijatnosti kada je i njegova ruka kliznula uz moje noge. Prišla sam sledećem, isti moj pokret nad stolom, isti osećaj, drugačiji dodir trećeg muškarca medju mojim nogama.

Četvrti je pitao"Ćero, mogu li dobiti čašu vode?""Da, odmah ću"odgovorih dok sam najpre tacnicu stavljala pred njega-i njegov dodir sam osetila, ovaj put iza kolena. Donevši mu čašu sa vodom, zastala sam u polusavijenom položaju jer je njegova ruka zašla ispod moje suknje, a prst, napipao moju ribicu. Kao u bunilu od neobične strasti pomakla sam se, gledajuci oko sebe sta ću. Tada je moj starac , ako ga tako mogu nazvati jer po godinama jeste bio star ali ostalo . . . , pokazao na stolicu u uglu i pokret koji je značio da je prinesem i sednem kraj njega. Veče je odmicalo, ja sam ih služila, sa istim onim dodirima medju mojim nogama, a on je gubio . . . U dimu cigareta, mirisima skupih muških parfema osećala sam se čudnije nego ikada, a moja neodredjena želja i strast su se pojačavali . . .

Igra je postajala napetija i jednog trenutka on je progovorio . . . "dodji sedi mi u krilo, jedino još ti možes da mi doneseš sreću"Ustala sam , on se malo odmakao od stola, i htela sam sesti na njegova kolena. Osetih da me obuhvata oko pasa i namešta drugacije, sela sam duboko u njegove skute, a pod haljinicom osetila njegov opet nadignuti BiiiiP, koji se našao tačno izmedju mojih nogu. Pogledala sam okolo i videla da su lica ostalih igrača bila i dalje ozbiljna kao i pre, zadubljena u igru. Njegov se BiiiiP počeo mrdati, a ja sam morala ostati mirna . . . U jednoj ruci je držao karte, a drugom je lagano podizao skutove moje haljinice. Shvatila sam da je on pre nego da sednem izvadio svoj BiiiiP iz pantalona . . . Misli su mi stale . . . jednostavno nisam mogla više da mislim .

Polako, polako moja se haljinica zadizala i jednog tenutka sam osetila kožu njegovog BiiiiP medju mojim nogama. Malo se spustio naniže, držao karte i dalje, a drugom rukom preko mog bedra, namestio BiiiiP na ulaz u moju pičkicu, vrelu, mokru. . . Trudila sam se da se na meni ne vidi sta se dešava . . . Počeo je da ulazi, da ulazi tako lako, a opet terajući me svojom debljinom da sam morala koliko toliko se malo namestiti. Nagnuo me je napred tako da sam rukama bila oslonjena o sto. Sva lica su i dalje bila ozbiljna udubljena u karte. "uzmi karte a ja ću ti pokazivati sta da igraš" rekao je i dodao mi ih. Uzela sam ih u ruke, a on je svojim hvatao moje kukove i namestao me kako bi mi ga što dublje nabio. "Baci prvu s leva"Čula sam ga. . "AHMMMaodgovorila sam jer je tog trenutka ušao skoro skroz . . . tresla sam se od neke čudne drhtavice . . . "jesi li igrala nekada ovu igru"

Pitao me je a glas mu je počeo podrhtavati. "NNe, ah, nnisammm" Odgovorila sam svesna da se ne mogu prikriti. Pogledala sam, ali lica saigrača su i dalje bila ozbiljna kao okrenuta razmišljanju i kartama. "Hoćeš li da te naučimo ovoj igri"pitao me ponovo, nabijajući mi istovremeno BiiiiP još više . . . " DDa, dddda, hhhtella bbih", ruke su mi počele drhtati i tek sada sam videla da ostali poprimaju crvniju boju u licu, a pogledi im skreću ka meni, . . Sada sam već sama počela da se nabijam na njega, gledala sam široko otvorenih očiju, čas jednog, drugog, čas trećeg . . . karte su mi ispale iz ruku . . . odigao se od stola, odigavši i mene, sada je stajao i žustro BiiiiP s ledja, dok sam je bila polegnuta napred obuhvatajuci rukama ivice stola . . . "ah . . . ahhhhhh, . . . ahh . . . ahhhhhhhhhh . . . . aaaaaaaaaaaaaaaaaaa"svršavala sam potaknuta čudnom i perverznom situacijom u kojoj sam bila. "

Čekaj malo, ipak sam ja star čovek treba mi malo odmora, . . . dodji ovamo . . . . poveo me je a kolena su mi klecala . . . . u njegovoj spavaćoj sobi, ugasivši lampu, ostao je mrak i samo je iz susedne sobe svetlost obasjavala konture namestaja i nas. Kažem nas, jer za nama su pošli i njih trojica. Polegao me na krevet. Ležala sam lica zagnjurena u jastuk . . . prišao mi je nežno i rekao"Ćero, svesna si svoje lepote, a svaki od njih će osetiti drugu mladost ako te samo maze . . . učini im to molim te . . . zbog mene . . . nisu oni kao ja , oni ne mogu tako, ali i meni treba odmor biću tu u fotelji, a ti se opusti, ne mogu oni mnogo . . . ja sam drugačiji, ajde ćero, . . . "Ćutala sam, on se odmakao i čula sam kako je seo u pomenutu fotelju, a krevet se ugibao od njih trojice koji su se peli ka meni.

Osetila sam njihove ruke na mojim nogama, guzi . . . nečiji prsti su mi širili ribicu i guzu . . . osećala sam jedan prst u ribi drugi u guzi . . . ulazili su, nečije ruke su bile svuda po meni . . . u meni . . . . počela sam se uvijati na krevetu od slasti, . . . jednog trenutka napipala sam jednog od njih shvativši da su mu pantalone otkopčane i da slobodnom rukom drka. Dodirnula sam mu ruku i on je sklonio a mlohavi BiiiiP mi se našao u ruci. I dalje sam imala punu guzu i ribicu prstima ostalih. Počela sam da mu drkam , drkala sam mu i mazila jaja, dok nije počeo da se diže. Još jedan se našao pored mene, sa druge strane.

Uhvatio me za drugu ruku i prineo svom kurcu. Sada su dvojica bili pored mene, drkala sam im a jedan sa prstima u mojoj guzi. Primicali su se blize i blize mom licu . . . nisam mogla da odolim . . . otvorila sam usta i počela da im pušim, naizmenično, jednom, pa drugom . . . treći je legao preko mene i ugurao poludignuti BiiiiP u moju BiiiiP. Čudno, ali i tako poludignut prijao mi je unutra. BiiiiP me svojim smežurenim BiiiiP. "Auhh, auhh, aaa, ahhhhh . . . AAAAAAA"čula sam sebe kada je starac koji me BiiiiP sve više ubrzavao nabijanje izvadio ga i svršio po mojoj guzi. On i ovaj sa moje desne strane su zamenili mesta . . . sada me je drugi BiiiiP a ovome sam pušila, drkala naizmenično sa trećim . . . na trenutak sam bacila pogled sa strane i videla da moj pravi jebac, starac sa velikim , debelim BiiiiP, sa jakom potencijom uprkos godina, drka i ne skida pogled sa mene . . . ako sam sve to tačno videla u skoro tamnoj sobi.

Još jedan mlaz sperme po mojoj guzi . . . Na red je došao treći . . . opet sam bila BiiiiP u BiiiiP a dva BiiiiP su se smenjivala u mojim ustima . . . . i treći mlaz sperme . . . "Ćero, vraćaš nas u život" promumlao je jedan od dvojice kojima sam pušila i kome je začudo BiiiiP bio ponovo dignut, čini mi se čvršći nego maločas, dok mi ga je nabijao u BiiiiP. "dodji sedi na mene"opkoračila sam ga i nabila se na taj starački BiiiiP, uspinjala sa i ponovo nabijala . . . "aaaaaaa . . . . . aaaaaaaaa . . . ahhhhhhhhhhhhh" otelo se iz mene kada su me čvrste ruke stegle oko ramena i najdeblji BiiiiP, BiiiiP moga pravog jebača počeo BiiiiP u guzu . . . bila sam u sendviču, a NJEGOV BiiiiP mi je ispunjavao rupicu . . . Svršavala sam kao pomahnitala . . . Njegova sperma me je opet napunila . .



_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Prošlo je dosta vremena... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon