www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Je li vam teško reći drugima 'NE'?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam ljudima reci ne definitivno. cak sam zbog toga hodala s nekim deckima jer mi ih je silno bilo zao i nisam im znala reci ne.znam da je to grozno.uopce ne znam odbit ljude ni u cem.cesto im dam stvari koje nebi trebala pa poslije ih placam.............smotana sam


_________________
 
nikoljupco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 29 Dec 2006
Poruke: 47

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi oni koji ne znaju da kazu ne i zatim budu veoma razocarani, ne znaju da kazu da na pravi nacin.
 
sarjann
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Mar 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd/Muenchen/

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da mnogo ljudi odgovara da ne zna/ ne ume da kaze ne... e, pa nema mesta sekiraciji... niko se nije rodio naucen i da sve zna.... polako,sve se nauci,zivot je skola koja traje malo duze od osnovne,srednje,faxa... Very Happy
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i ne...Znam reć "ne"..osobama koje to zasluže! Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Borcanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Feb 2007
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svojoj porodici sam totalno opuštena i odgovaram onako kako se osećam. Ako baš nekome puno znači nešto onda ću uraditi nešto i po cenu da mi se to ne radi. Ali imam problem kada je posao u pitanju. Recimo koleginice koje rade sličan posao uvek se nakako izvuku i fino me zamole da nešto uradim umesto njih na šta ja uvek padnem i kažem da nema problema. I posle sama u sebi gundjam, jer ukapiram tek posle šta se dešava. I umesto da se naučim na toj grešci, u sličnoj situaciji opet slično odreagujem, jer pomislim da mi neko stvarno iskreno govori da mu je hitno nešto. Valjda je greška u meni što ne kapiram da ne razmišljaju svi kao ja. Ima ljudi koj koriste svoju glumu, da bi izbegli razne situacije i njima lično ugodili, a za druge ih ne zanima. Isto tako kada meni nekad zatreba slična protiv usluga (ali iz opravdanih razloga) tu je opet slaganje raznih faca i duboko razmišljanje, pa onda nekad pristanu da učine a nekad ne.
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijateljima se treba pomoci ali treba znati i kada reci ne i kome.
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma mi je tesko da kazem ne bilo kome

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
marko@
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 560
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je također jako teško ljudima reći ne. ali čuvjek uistinu nekada mora reći ne jer njegovu dobrotu često ljudi iskorištavaju a to si ne smijemo dozvoliti. i koliko god je to teško treba zauzeti stav i reći NE

_________________
"Qvid dicis, tibi dicis"
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko mi je.. ali eto danas mi je uspijelo, kad me je kolega zvao da odemo kafu.. Mr. Green
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni to jako tesko pada,uvek se osecam odvratno kad nekog odbijem...ali nije ni resenje popustati drugima na racun sopstvenog nezadovoljstva...valjda treba jos dosta da uvezbavam tu carobnu rec NE
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kako kome i kako kad.
Ako znam da neko zavisi od moje pomoci i ako bas nemam puno vremena, potrudim se svaki put da svoje obaveze svedem na minimum ili da ih ubrzam da bih pomogla (ovo se odnosi samo na prijatelje koji su to zasluzili).
Ako su to osobe koje mi ne znace bas puno u zivotu, njih mogu lako da odbijem, ili da im pomognem kad ja mogu.

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu da odbijem druge i lako kazem neeee

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Je li vam teško reći drugima 'NE'? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon