www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Isplaniran ili spontan zivot?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je sve opušteno, ide lagano kako treba, ne nerviram se, ne mučim se - znači kako je tako je Laughing sve je OK Mr. Green


_________________

 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 13, 2007 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spontani zivot,sa tim da u nekim vaznim situacijama treba dobro razmisliti i isplanirati sto da se uradi.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zsejla je napisao/la sledeće:
Vise spontan, nego isplaniran...obicno i kad se planira uvijek nesto podje "naopako", pa opet na kraju ispadne spontanije, nego sto je trebalo da bude...Very Happy


Rece ona, a ja potpisah! Mr. Green

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
Mirko BGD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isplaniran
nista ne volim da radim spontano...
99% planova se ostvari samo ako vi tako hocete
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jedno i drugo

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
d.U.nj.A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 15
Mesto: soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam apsolutno za spontani zivot,jer ti svaki sekund donosi nesto novo,a kada je isplatiran dosadan je,nemas za cega da zivis,posto znas tacno sta ce se dogoditi
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba izvuci najbolje iz neocekivanih situacija, a planirati vreme izmedju njih.
Uostalom najlepse stvari u zivotu se dese spontano...

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam isplaniran cio zivot...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako vec mogu da biram,onda se odlucujem za ovu drugu varijantu,ali svakako,poznavajuci sebe, ja prosto ne mogu da sedim i cekam da se nesto desi,uvek imam neki plancic,neku buducu radnju kojoj se radujem, neki susret,neki dogovor...
spontane stvari apsolutno ulepsavaju moj zivot i daju mu tu potrebnu dozu avanturizma koja mi je potrebana za zivot!!! love to feel live,bebe Smile
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko god da ti programiraš nešto do detalja uvek će se desiti nešto spontano, na šta ti ne možeš da utičeš tako da hteo-ne hteo ispadne neisplanirano. Ko danas može da isplanira nešto za 5 godina, a da mu se u medjuvremenu ne desi bar neki peh koji će mu sve to poremetiti.
Mali milion stvari se dešava van naših planova i želja, a mi na njih ne možemo da utičemo.
 
elangb
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad god sam nesto u zivotu isplanirala nikad nije bilo tako, uvek se izjalovilo .. Najbolje je ziveti od minuta do minuta pa kako bude ...
 
xjosipax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 10
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim koračati utabanim stazama jer nisam za rizike i rizične situacije...spontanost volim samo u privatnom životu...ali sve ostalo--planovi i samo planovi Smile
bikica

_________________
nikad nisi sam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Isplaniran ili spontan zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon