www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Isplaniran ili spontan zivot?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
..::EvA::..
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2008
Poruke: 63
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa planiranje nije losa stvar. Ali ono sto ne valja jeste to sto cesto zna da bude nepredvidjenih trenutaka. Tako da ja volim da znam sta radim, ali je to cesto vise spontano nego isplanirano


_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I spontano i isplanirano... tako je najbolje... trebaš imat cilj, koji težiš da ostvariš... a događaji zmeđu dva cilja pusti da se dešavaju spontano. Nisam za to da cio život bude isplaniran...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim spontatanost i zivim spontano,mislim da je tako i najbolje

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 3:52 pm    Naslov poruke: , Na vrh strane Na dno strane

Po meni zivot ne moze da bude isplaniran,jer znam po sebi i kada zelim nesto da isplaniram to nikada ne ispade onako kako ja zelim, sve najlepse stvari su mi se desile spontano... Treba rizikovati, jer samo tako mozemo da dodjemo do onoga sto zelimo. Isolaniran zivot je dosadan vec sve znas, a ovako nikada ne znas sta te ceka sutra...

_________________
 
23012008
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jan 2008
Poruke: 20
Mesto: 9 feet under

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako isplanirano
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam neke bitne ciljeve,neke pravce kojima tezim.Dostignucu to ne zvala se ja ovako kao se zovem Mr. Green haha, ali nije neki striktan plan,jos sam mlada za takvu obavezu. Za sad sve lagano. Mnogo je mogucnosti,a ja bih sve da probam Cool
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad isplaniran, ali samo kad su u pitanju posao i fakultet.
Sve ostalo nikad ne planiram, ali baš nikad. Jednostavno ne mogu si nešto zacrtati jer me to guši.
 
ivanl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2008
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 28, 2008 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vise volim spontan zivot.I takav zivot i vodim.Ali mislim da bi nekad trebalo i nesto da se isplanira Very Happy
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jedno i drugo Razz
nekada spontan, nekada isplaniran Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da rizikovati u spontanost shto se tiche voljenog i zeljenog ovde zbunjuje. Kako ko moze moze da priushti se svede uopshte na dobro. Tuzno je to, kroz vreme i ako planirano nekad ispadne obrnuto od zeljenog ili onog nekad imanog a prijalo je pa sad je te snadje kao izgubljeno. Da li opterec'uje ili se tiche ikog, to nas zatvara i chini kasnim da spoznamo, mozda ochajnim zbog toga. Meze prava spontanost da chuchi i ustvari cheka, a dozivlja se kroz zrelost i odluchimo da planirano chuva ponos.

E tu je razlika a retko se chuje i pricha o tome...

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja bih to volela da mogu da iskombinujem.
da neke stvari znam kada ce mi se desititi a da za neke nemam pojma.
to bi bilo strava,jer kad nista ne bih znala ili kada bih sve znala,to bi bilo previse napeto i glupo.
kombinacija bi bila the best choice.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to iskombinovano, nekada se može voditi isplaniran, a u većini slučajeva život je spontan.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Isplaniran ili spontan zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon