www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Majice
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 29, 2008 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@mayche - Pa dobro majce .. nismo svi isti .. zar ne Wink .. ja recimo obozavam tako nesto .. jer ipak sam ja na ovom forumu par godina i proveo sam ukupno i vise od 10 nedelja ulogovan na ovom sajtu znaci .. ipak sam dovoljno vremena dao ovom forumu da ga cuvam kao uspomenu makar po nekoj majici ili nekom tako suveniru.


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, al se ipak mora privatni zivot od personalnog zivota malo odvojiti...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Da, al se ipak mora privatni zivot od personalnog zivota malo odvojiti...


Slažem se potpuno. Ipak je za mene privatni život jedno i ne mogu ga ni u jednom momentu poistovetiti sa virtualnim svetom.

Inače, previše izdataka ima u ovom predlogu.
Rolling Eyes
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

queen a gde je taj virtualni svet kad smo mi svi ovde ljudi od krvi i mesa koji pisu svoje misli ili svoje poglede na svet ili nebitno sta vec... ja koliko znam virtualno je nesto sto nije stvarno, tacnije izmisljeno, i gde su nestvarni likovi i stvari... sad kolko sam u pravu ne znam... Rolling Eyes

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisi shvatio. Internet možeš gledati tako što ćeš se uživeti u sve to, a i možeš gledati kao vid zabave, opuštanja. Zašto da shvatam lično bilo čiji komentar od osobe koju ne poznajem lično? Nadam se da si shvatio.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi .. odlazimo od teme .. trach je ovde

Hvala Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je u pravu, ali ipak bih voleo da znam (razumem) kakve veze ima privatni zivot sa majicom na kojoj pise www.domaci.de i jos neka slicica? Rolling Eyes

Pored toga, niko nece biti prisiljen da nosi te majice ili dukseve ili da pije kafu iz nasih solja, tako da, ako uvedemo tako nesto, ko zeli moze da kupi, ko ne zeli ne mora, a da li ce ko da nosi ili nece mene to prosto ne zanima. Ja cu ponuditi svima koji zele i koji misle da im se isplati.
Sto se mene tice, najmanji problem je to ponuditi, ali hocu da se potrudim da to za svakog bude i prihvatljivo sto se cene tice, a da to ipak na nesto lici i da ima kvaliteta. Ne zelim da ponudim nekom majicu za 20€ koju ce 2 puta oprati i baciti.

Znaci ako neko ima pametan predlog gde i kako se to moze, kvalitetno a za sve jos i prihvatljivo po pitanju cene, nabaviti i odraditi, neka se javi ovde.

Niko nije pitao da li bi neko nosio ili ne.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Znaci ako neko ima pametan predlog gde i kako se to moze, kvalitetno a za sve jos i prihvatljivo po pitanju cene, nabaviti i odraditi, neka se javi ovde.


Hteo bih da dopunim kolegu i da se vratimo na to kako će izgledati majce (tj. šta će biti na njima).
Napravio sam sliku majce, pa vi smislite kako će izgledati majca. Smislite nešto lepo. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja se bre slazem,treba da se prave majice Smile
A ja i ti bismo,dragi coco mogli da osmislimo njihov logo.
Ih,to ce biti dobar posao*
trljamrukezadovoljno.
Vec imam neke ideje,samo,neka Dule kaze,da li ce nesto od ovoga biti ili ne,da znam da se ne zanosim Mr. Green

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 5:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Videcu ja ovih dana da nesto skrojim sto se tice stila majice .. a koje bih boje bile majice ?

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako sam ja mislila?
Da na ledjima pise nesto u vezi domaceg,npr. www.domaci.de i jos nesto da napred bude ovako:mozaik slika clanova foruma,naravno odabranih,onih koji su najaktivniji na forumu,ali npr.pola slike jednog clana npr. pola tvoje glave i ostatak mog tela,kontas sta hocu da ti kazem.
E.
I onda tako mnostvo malih pola-pola slika.
To bi moglo da bude jaaako zanimljivo.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E kad bi stavili bokijevu glavu,i tvoje tijelo,ja bi tu majicu sigurno nosio Mr. Green Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Majice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon