www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Isplaniran ili spontan zivot?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Sve je to iskombinovano, nekada se može voditi isplaniran, a u većini slučajeva život je spontan.


Da,sve je to iskombinovano,ali "budimo realni" svako zivi prema svojim mogucnostima,a neko to smatra spontanim zivotom.



_________________
 
Yaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2008
Poruke: 11
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 09, 2008 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim spontan zivot, jer ako se nesto isplanira ne mora i da se dogodi, bar ja tako mislim...

Jednom se zivi....


_________________
J n P 4ever
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno kombinacija.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
milka cokolada
***тиха вода***
<b>***тиха вода***</b>



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2008
Poruke: 1239
Mesto: С р б и ј а, бре!!!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf, mrzim da mi stvari izmiču kontroli! Volim da planiram, ali nekako često ne ispadne kako sam zamislila!Spontanost je bolja u stvarima u kojima ne nosiš veliku odgovornost.

_________________
НИЈЕ БИТНО КАКО ИЗГЛЕДАШ.БИТНО ЈЕ ОНО ШТО ГОВОРИШ!
Бити ИСТА
...ПОСЕБНА
...СЛОБОДНА
бити само СВОЈА!!!

 
world1111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Okt 2008
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spontan i dinamican, i dobro i lose

_________________
Pokazi sta znas .....
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno spontan, possta kad god nessto ispalniram nissta nebude tako - tako da sam digao ruke od planiranja Wink

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao osoba volim kad mi je dan isplaniran i kada znam šta me čeka u tom danu jer mi je onda dosta lakše da znam šta mogu da uradim od ' slobodnog ' vremena ..

Da li je to uvek tako ? Pa ne baš .. nekad se desi da ono što planiram totalno ode u ofsajd jer se nešto drugo totalno ispreči ( vremenske nepogode, nezgode, ... )

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
alexa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, kako kad.... ja sam glavne stvariu životu isplanirala, kao šta ću da budem kad porastem, ali kada je u pitanju ljubav ili porodica, neke stvari se ne mgou planirati, sve i da to hoćete.... Smile Smile Smile

_________________
kako god da se okreneš, guza ti je pozadi....
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spontan...naravno neke stvari zahtevaju malo planiranja....ali sta bi mi bez spontanosti....msm razlog za zivot bih onda bio? Rolling Eyes Wink

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da neke stvari ipak imam na "papiru" tj isplanirane. Bar okvirno da znam cemu tezim. A sve ostalo,onu bitnu sredinu prepustam tim spontanim tokovima.
Druzenja, slobodno vreme, sve sto me ispunjava privatno prepustam spontanosti,ipak se "ljubav" ne moze isplanirati.
Posao je ipak druga stvar Laughing
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve manje mogu da spontano živim... poso je počeo da okupira moj život totalno... spontanosti ipak bude, ali sve manje i žao mi je zbog toga. planirati daleko ili u dan napred to jednostavno moram... Neutral

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2008 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... konbinovano stto mogu isplanirati planiram desi se i da
izmakne kontroli Rolling Eyes u principu najlepse stvari su mi se spontano dogodile

_________________
vera,ljubav,nada
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Isplaniran ili spontan zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon