www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobro nam došli!!!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 42, 43, 44  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dobro nam došli ~
::  
Autor Poruka
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 20, 2014 1:19 pm    Naslov poruke: Re: Za g.Admina(e) :) Na vrh strane Na dno strane

ivanzg1980 je napisao/la sledeće:
Poštovani, za početak samo da pozdravim, a onda da Vam se i požalim na probleme pri registraciji.
Ispunio sam tražene podatke te "prihvatio pravila..." i dobio automatski odgovor da mi je link za aktivaciju poslan na prijavljenu mail adresu (te mogućnost da je možda otišao u junk). Provjerio sam inbox a i junk više puta (registraciju sam obavio ujutro) ali ništa nije došlo (hotmail.com).
Mislio sam ok, prijaviti ću problem adminu web stranice i tjt, ali nigdje nisam mogao naći (možda nisam dovoljno pametno tražio) Smile link za mail do Vas da se požalim na problem. Bez aktivacijskog linka nisam se mogao logirati, a bez logiranja nisam mogao pisati ovo što sad pišem i dolazi se do "problematične situacije" i pitanja što sad?
Inače sam software developer pa kolegijalno ako smijem predložiti da se doda neki link "za nepredviđene probleme" gdje Vas se može kontaktirati i zamoliti za pomoć.
Ovako sam problem morao riješiti kreiranjem nove mail adrese i novog accounta. Ok nije da je neki problem napraviti navedeno ali zgodno bi bilo da Vam se ljudi uključujući i mene mogu požaliti ako budu imali istih problema Smile
Logiranje je prošlo bez greške, pa nije problem u cooki-ima.
Lp, Ivan.

Zdravo, ivanzg1980! Smile

Sve informacije o problemima pri registraciji i aktivaciji dostupne su u temi na pocetnoj strani foruma kao Globalno obaveštenje. Idea





Tamo se nalazi i adresa na koju se mogu obratiti svi oni koji i nakon svih saveta i uputstava nisu uspeli da se registruju ili aktiviraju svoj nalog.
Administratore i moderatore mozete naci na vrhu svake stranice pod linkom Tim sajta.Idea

Svako dobro zelim! Wink



_________________
 
BlueBerrySweet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 13, 2014 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li se moze racun izbrisati??
 
miky100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 05 Mar 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2014 7:44 am    Naslov poruke: Pozdrav svim clanovima foruma Na vrh strane Na dno strane

Evo i mene uz vas da se malo opustim Very Happy
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2014 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda je ovo mesto da nešto drugo prokomentarišem. Naime imam više od 160.poruka, registrovan sam od 2003 (jedan od najstarijih aktivnih učesnika na sajtu) a još uvek mi ispod imena piše početnik Shocked Ja razumem, tek poslednja dva-tri meseca, za sve ove godine aktivnije pišem na sajtu, ali zar to nemože da se promeni ??? Ako nemože-nema frke, pitaću to ponovo kad dodjem do 1000 poruka (ako se nešto nepromeni Very Happy Doćiću do brojke od preko 1000. postova do kraja godine)
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2014 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BlueBerrySweet - ako pod racun smatras profil na forumu - ne moze se obrisati Smile


Sicva to koliko si godina ovde uopste nije bitno, bitno je sta i koliko pises Wink Kao jedan od clanova sa najduzim clanstvom, mogao si bar pravilnik i FAQ procitati, za divno cudo tamo sve pise, a i da bi se druzio sa nama do kraja godine mislim da ces te delove morati malo prostudirati Mr. Green

1. Početnik Domaćeg.de - 1+ (potreban broj poruka)
2. Upućeni član - 250+
3. Dobro upućeni član - 500+
4. Iskusni član - 750+
5. Odomaćeni član - 1000+
6. Prijatelj foruma - 3000+


p.s. Ovo nije u sklopu tvog pitanja i interesovanja, ali meni bode oci
Mr. Green negacije uz glagol idu odvojeno, ne moze... ne promeni... cisto mala gramaticka smernica Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
kreig81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2014 9:48 am    Naslov poruke: Поздрав свима! Na vrh strane Na dno strane

Поздрав свима! Ако сам добро разумео - је форум где сви су представљени? Ја сам из Русије, Сербиан'м не кажем (ја превести преко google translate). Желим да пронађете пријатеље међу Србима Smile
 
fb_100002337094562
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2014
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2014 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam jedno pitanje koje glasi ovako :

Mogu li promijeniti ovaj nick-name, od fejsbuka u nešto drugo pošto mi bode oči stalno ??? Ako ne mogu ajd se potrudite da mogu

_________________
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar,
čiji pogled gasne u magli i memli,
živio sam usput, ko da sanjam,
kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.
 
Boka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 12 Mar 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2014 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao,zdravo evo jos jednog clana ! Very Happy Mr. Green
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 13, 2014 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@fb_100002337094562

Javi se na webmaster@domaci.de pa cemo ti promeniti korisnicko ime Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Arčibald
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2014
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2014 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav za sve članove foruma,nadam se lepom druženju


_________________
Voleo sam vas iskreno i nežno;
- Nek Bog da, tako drugi da vas voli.

A.Puskin
 
dedekwien
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2014 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima,,
vrlo kvalitetan forum,,,
puno uspjeha u daljnjem radu
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2014 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrodoslicu želim svim novim članovima... Lepo i ugodno slovarenje

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dobro nam došli ~ -> Dobro nam došli!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 42, 43, 44  sledeća
Strana 39 od 44

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon