www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 68, 69, 70  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2014 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno sledece godine tek Crying or Very sad ...mislili smo nesto pocetkom septembra da izmuvamo neki odmor,ali tesko... Smile

koliko ti puta odes na more tokom leta Smile ,pretpostavljam cesto?


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2014 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da blizu nam je pa dosta češće. Obično početkom ljeta uzmemo odmor i pođemo oko 15 dana,a nakon toga odemo vikendom povremeno,pa čak i zimi.Jako volim more.

Šta smatraš dobrim stvarima u životu?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2014 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

porodica...dobri drugari...putovanja Smile ,sve sto me cini srecnom

sta ili ko te je zadnji put razljutio?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2014 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja djeca naravno Very Happy moje štetočine... Very Happy

Koju si pjesmu poslednju poslušala?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2014 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

the pointer sisters-baby come and get it

koja je najglujplja pesma koju si cula Smile ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2014 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooo ima ih mnogo i u zadnje vrijeme zaista pomenutih dosta čujem,ali...vjeruj mi nisu vrijedne pomena ovdje sad Very Happy

Vjeruješ li u horoskop?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2014 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad Smile

jel se i tebi cini da smo samo nas dve ostale ovde Laughing ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2014 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahhaha,više mi se ne čini,sad sam i sigurna! Very Happy Stvarno ne znam šta je sa ostalim narodom?Mjesecima nigdje nikog na forumu?

Šta najviše voliš da radiš u slobodno vrijeme?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2014 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile u pravu si definitivno smo samo nas dve ostale Cool

volim da trcim,slusam muziku...vidjam se sa drustvom,putujem kad imam bas vise slobodnog vremena Mr. Green

jel imas neki nadimak ili te ljudi zovu po imenu?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2014 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-njanja- i jeste moj nadimak Smile

Oko čega najviše tokom dana zaokupiš pažnju?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2014 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posao... Shocked Laughing

sta mislis da li ce neko jos da se vrati na ovaj forum Smile ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2014 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam? Confused Najviše me brine šta je sa ljudima koji su bili najaktivniji ovdje?Nema ih! Crying or Very sad

Šta te najlakše rastuži?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 68, 69, 70  sledeća
Strana 57 od 70

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon