www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta ste radili pre nego što ste došli ovde?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 87, 88, 89  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2015 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam dva puta do vikendice, a pre dva minuta sam se vratio iz prodavnice.

 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2015 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pila sam kafu i dopisivala se nesto sa jednom koleginicom.

_________________
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 28, 2015 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam kod frizerke

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 29, 2015 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tusirala sam se i pakovala stvari.

_________________
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 29, 2015 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila na poslu
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 29, 2015 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spremala sam se za posao

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 29, 2015 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak sam bio na utakmici Zvezda-Donji Srem koja se igrala u Novom Sadu. Bilo je naravno lepo, uvek su mi bolje utakmice koje gledam uživo nego preko tv-a. Kad gledam preko tv-a obično više gledam mobilni nego utakmice, ili u najboljem slučaju gledam al se dosadjujem
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 30, 2015 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila na nekom veselju, naime, drugu se porodila zena danas, pa sam isla malo da se proveselim sa drustvom. Dok nisu pocele da mi sevaju case i staklici pored glave, onda sam se na finjaka izvukla, mada su svi bili pijani kao cepovi pa me nisu ni skontali. Rolling Eyes

_________________
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2015 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odvezla ga na aerodrom
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2015 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ležala sam i odmarala...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2015 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila kod drugarice na poslu, kuvala nam kafu pa smo se malo ispricale.

_________________
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2015 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam kod frizerke

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Šta ste radili pre nego što ste došli ovde? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 87, 88, 89  sledeća
Strana 53 od 89

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon