www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 76, 77, 78  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jock ...ja ne glasam Neutral

za koga navijas Rolling Eyes Razz



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad samo za Djokovica kad gledam tenis,druge sportove i ne pratim u principu Laughing

Sta ces ti da doruckujes danas Smile ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo salatu...dovoljno za jutro Smile

Kako provodiš nedjelju?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovu nedelju provodim uz sredjivanje stana, dosta kafe, sok i čips (iz svega toga se može zaključiti-ne tipična, ne standardna nedelja)

Preteruješ li ponekad sa kafom kad ti se ukaže prilika ? Very Happy Very Happy
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da... nekad baš,baš pretjeram ali isto tako naiđe dan kad ne popijem ni jednu Smile

Šta si poslednje trgovao?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jatuke, jorgane i višenaminsku žensku torbu dok sam radio u firmi, ali nije bilo kupaca Very Happy, zbog čega sam verovatno brzo i otišao iz firme uz još nekoliko faktora kao što su nerealno visoka cena onoga što se prodaje, činjenica da je ekonomska moć većine ljudi takva kakva jeste i tešku okolnost da ljudi tvoj proizvod koji prodaješ nevide, da uz mnogo negativnosti sa njihove strane treba da ih ubediš da kupe proizvode koje prodaješ.

Kakva je bila atmosvera u Crnoj Gori u vezi Knezovog nastupa na Eurosongu ? (želeo bih i ako neko drugi odgovori, da mi ti odgovoriš, zanima me). Kod u Srbiji je npr. Bojana proglašavana velikim favoritom (ili jednim od favorita), tako da su se mnogi ljudi razočarali kad su videli kako je na kraju prošla.
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A Knez je naš pobjednik...svi su jako ponosni i pjesma se svima jako sviđa.
Mi ne priznajemo ovog Šveđanina za pobjednika Laughing
Usput,dečko je očajan bio...ali znamo već kako protiče svaka Evrovizija,nepotrebno komentarisati...

Kad se budiš ujutru?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni se kažem Knezova pesma mnogo dopala.

Pa kako kad, otkad sam bez posla nikako da uhvatim ritam. Nekad se probudim pre 7, u svakom slučaju budim se pre 8 Very Happy A ustajem zavisno od raspoloženja. Nekad se desi da kad kad ostanem u krevetu posle 8. da mi brat ili mama sugerišu da je vreme da ustanem.

Radiš li u smenama ili npr svaki dan radiš pre podne ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2015 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,radim u smjenama.

Šta nikako ne voliš da radiš-uopšte u životu?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2015 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško pitanje. Ne znam Very Happy Možda neke stvari koje ne znam, ili ne znam dovoljno dobro da radim.

Imaš li Mp4 ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2015 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam. Još odavno

Šta najviše slušaš od muzike?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2015 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razno, na mp4. uglavnom gledam spotove Abbe, Queena, R.E.M.a. A na mp3. ju pustim da sam vrti, pa ako mi je neka pesma dosadila ili mi se ne sluša preskočim je.
Sve zavisi od raspoloženja.

Voliš li Abbu ili je to davno prevazidjena muzika ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 76, 77, 78  sledeća
Strana 35 od 78

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon