www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitanja i odgovori
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 89, 90, 91  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Igre bez granica ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2015 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, nisam ni bio u prilici za tako nešto (možda u Poljskoj, ali ja mislim da je bilo 50. evra sat vremena vožnje kočijom, ili čak manje od sat vremena)

Jel ima vozića u Bečićima ? Ja ih u Budvi nisam video


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2015 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima, vidjela sam ga da ide do Budve

Ideš li na selo? jel voliš nekad da pođeš na selo, u prirodu da se odmoriš?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2015 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad sam voleo da idem na selo, jer sam i tamo igrao fudbal i izlazio, ali me više ne zovu. Volim da odem jer idem jednom do dva puta godišnje maksimum (nekad sam išao svaki drugi ili treći vikend + 10.dana boravka tokom leta). Kažem, mnogo mi je dosadno na selu (jer za mene nema posla u pčelinjaku jer sam alergičan, a braća me ne zovu više ni na fudbal ni da izadjem sa njima) i jedva čekam da se vratim kući, ali volim da odem par puta godišnje van Beograda.

Jesi li jela neku dobru ribu u skorije vreme ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2015 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam odavno dok ne pođem negdje na rijeku ili probam neku jezersku...pošto morsku ne volim

Voliš ti plodove mora?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2015 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, baš nevolim.

Nevoliš čak ni oslić ?
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2015 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim

jesi kad lovijo tunu
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2015 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne

Jel voliš sardinu?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2015 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam, ali je retko jedem

Šta misliš o šaranu ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2015 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala dva puta... nije loš ali nije mi ni nešto obožavana riba za jelo...

Šta najčešće sebi spremaš za jelo?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
SebastianKurz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Nov 2014
Poruke: 42
Mesto: Munchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2015 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najcesce sebi spremam spagete ?

A ti šta najčešće sebi spremaš za jelo?

_________________
Mit freundlichen Grüßen
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2015 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pomfrit Mr. Green A što se šarana tiče, može da se jede ali ima previše kostiju

Jesi li se kupala nekad na nudističkoj plaži ? Mr. Green
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2015 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne niti ću

Jel ti neko rekao nekad da si zao?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Igre bez granica ~ -> Pitanja i odgovori Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 89, 90, 91  sledeća
Strana 75 od 91

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon