www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nekome ko ce razumjeti ostavite poruku
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 43, 44, 45  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2016 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas mi treba da odem na taj put, da vas ne gledam do kraja nedelje Laughing

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2016 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šteta što je to samo godinu dana, ali ko zna... To je prvi posao kojem sam se obradovao, ali videćemo kako će biti
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2016 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pala si konacno, da to kazem i ovde Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
Ja sam bio pogresan..... kad sam ti stavio ruku na rame...
Tamo je drzao dugo i govorio rijeci...
Ja sam bio pogresan... kad sam trazio da mi kazes... koja si strana....
Postoje pravila igre... ti znas da ne mozes sama....
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2016 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vratiću se ja...
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2016 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj,ali nema sanse Laughing
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2016 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kapiram da će ta eskurzija biti dosadna, da ću verovatno i dosta solirati, ali teoretski mi se baš ide na nju
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2016 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smjesno je kad covjek..zena ...pokusava biti pametan ili na Rolling Eyes Razz Laughing
to se ne pokusava..ili jesi ili nisi... Rolling Eyes nema tu trece nista... Rolling Eyes

covjek se radja pametyan ili ne..a skola ga opismenjuje...
a pismenosti postoje razne...

deset zivota tih tvojih tupavih...nisu vredni jedne moje noci...kad sam 'zivio'...
za citav zivot nisi zaradio koliko sam ja za noc trosio.....davao i dijelio...papcino jedna.. Mr. Green

bale vas pare....pocrkat cete a necete ih se nagledat a kamoli natrositi....
pare nisu za vas...
dabogda vam trebale za hljeb i pastetu....

a posebno je smjesno kad se uhvatis s nekim koga zaista boli ona stvar..golema... Rolling Eyes za bilo sta....a posebno za budaletine kojekakve Laughing Laughing Laughing

budalo jedna smjesna... Rolling Eyes toliko si glupav..da crkavam od smjeha Rolling Eyes

i nemoj da ti padne na pamet....bilo sta....bilo kome da naudis..
jer cu te zapaliti ....na po ulice Laughing Laughing Laughing

Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2016 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ide mi se, i neide mi se. Very Happy Kapiram da ću se žestoko smoriti ako odem, a ako neodem, biće to uobičajen dan proveden na vikendici
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2016 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baci te spagete iz rukica Rolling Eyes Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2016 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek su putovanja lepa i nezaboravna, ma koliko ti se često uopšte neišlo na njih
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2016 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je l treba da ti nacrtam Laughing
gdje onaj mamun moze ovako nesto da isplanira ..organizuje i primjeni sve i sprovede u djelo ... Rolling Eyes

sta je tebii...razni strucnjaci se dive....i to 99 posto ulazi u udzbenike Laughing

Mr. Green

sta te briga...uzivaj...zezaj se.... Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2016 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da ćemo se ikada igde više sresti. Ostaće samo osećanje ružno, i ružno sećenje na nju. I nebih čak ni voleo da mi sretnemo negde slučano pa da mi se sruši taj ružan svet, jer tokom susreta neće biti važan ni fejsbook ni instagram. Ne, meni je to važno, ona jedino mene od školskih drugova koji su joj slali zahtev nije htela za prijatelja, čak ni za pratioca na instagramu. Ja sam bio i ostao veoma ljut zbog toga, i nebih želeo da se bilo šta u toj mojoj ljutnji menja, ako je rezultat svega da ponovo ne treba da budemo prijatelji na fejsbooku, instagramu i na društvenim mrežama generalno
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Nekome ko ce razumjeti ostavite poruku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 43, 44, 45  sledeća
Strana 32 od 45

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon