www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kafana/birtija/restoran "Kod Domacih"
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 72, 73, 74  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2017 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A đe si gagice ženoooo...đe si višeeeeeee sto godina??? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Dobro nam došla!



_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2017 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro veče, dragi moji! Very Happy

Krepalina, druže moj dragi, fakulteti su završeni. Sad sam neki msc primenjene matematike i, kao takva, čekam neki kvalitetan poslić. Very Happy No, biće... Kako si mi ti?

Njanjiceeee! Veruj mi da sam mislila na vas, ali jednostavno nisam stizala da se oglasim. Confused Vazda neke obaveze i gluposti. Kad sam videla da mi tražite zamenu, morala sam da se javim da sam tu. Embarassed Slušaju li te gosti kafane? Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2017 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je slušam Laughing
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2017 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
Njanjiceeee! Veruj mi da sam mislila na vas, ali jednostavno nisam stizala da se oglasim. Confused Vazda neke obaveze i gluposti. Kad sam videla da mi tražite zamenu, morala sam da se javim da sam tu. Embarassed Slušaju li te gosti kafane? Mr. Green



E pa draga moja neka ti je sa srećom!
Želim ti mnogo sreće i uspjeha u budućem životu i nadam se da ćeš naći posao u struci kakav bi baš ti sama sebi poželjela.
I nemoj da te razočara početak - pripravnički staž nam je svima u fazonu "šta mi je ovo trebalo" ali, vremenom sve dođe na svoje mjesto.
Uživaj malo sad dok posao ne dođe jer vidjećeš, tek tada dolaze prave obaveze i tek tada ćeš žaliti za studenskim danima Smile

Kafana kao što vidiš...toliko muškaraca, a niko ni kafu da mi skuva... Sad
Zato smo te ja i gkukolj danima dozivale...
Nema hljeba od njih vjeruj mi... Mr. Green

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2017 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sicva, u tvoju poslušnost ne sumnjam. Very Happy Verujem da si više toga čuo, nego što si slušao, ali dobro. Mr. Green

Inače, njanjić, posao mi kreće od ponedeljka. Rolling Eyes Odmarala sam tri meseca. Sad će da se radi. Mr. Green Valjda tako treba. Very Happy

Što se muškaraca tiče, njanjo draga, to samo viče - ostavi, ja ću to. A od posla, na kraju, ništa. Mr. Green Sve mi je jasno. Laughing

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2017 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bravo draga, milo mi je zbog tebe...
A evo, vidiš...sve ti je jesno i da ti ne pričam Mr. Green

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2017 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e gdje ste svi.... Razz
pozdravljam vas sve redom... Razz
u nekim sam zurbama Rolling Eyes
pa nema vremena da vam svima odgovorim Crying or Very sad i jos sto sta priupitam Razz

u ponedeljak cu Razz

caaaooooo Razz Laughing Laughing Laughing


ps..petak je veceras...nemoj da budete veceras...trezvene previse Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2017 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi smo trezvene a šta je sa tobom???
Eto nemaš kad ni da nam se javiš...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2017 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to samo juri, to samo zuri..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
dobro vece narode, kako ste mi? Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2017 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To trci, nema kad... Laughing Laughing Laughing

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2017 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo se vi segacite na moj racun Rolling Eyes nije beg cicija Rolling Eyes Razz Laughing
na deset strana se rastrcim i razvucem...pa ne stignem nigdje kao covjek Rolling Eyes
ali vidim da ste mi dobro a to je najvaznije Razz
za zezanje i pijancenje po kafanici ...bit ce vremena... Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2017 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
Sicva, u tvoju poslušnost ne sumnjam. Very Happy Verujem da si više toga čuo, nego što si slušao, ali dobro. Mr. Green

Inače, njanjić, posao mi kreće od ponedeljka. Rolling Eyes Odmarala sam tri meseca. Sad će da se radi. Mr. Green Valjda tako treba. Very Happy

Što se muškaraca tiče, njanjo draga, to samo viče - ostavi, ja ću to. A od posla, na kraju, ništa. Mr. Green Sve mi je jasno. Laughing


Ja sam dobar i poslušan dečko Laughing

Evo, da ti se i ja pridružim čestitkama i da poželim da sada budeš malo češće i više na forumu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kafana/birtija/restoran "Kod Domacih" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 72, 73, 74  sledeća
Strana 69 od 74

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon