www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izrazite svoja osecanja...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2017 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

umorna,napeta...samo jos ova nedelja da prodje pa valjda ce da se vrati stanje u normal Rolling Eyes

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2017 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljut Evil or Very Mad

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2017 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umoran. Ubija me ovo iščekivanje kraja ugovora, koje je blizu. Možda su mi zbog toga i dani na poslu teži-nemam motivaciju. Da bar znam da će mi produžiti ugovor, pa da nemisllim o tome. Teoretski mi čak i deluje primamljivija varijanta spavanje-vikendica-širenje veša i ostali kućni poslovi i maštanje o nekom biznisu sa pčelama, od sadašnje plate...
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2017 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osjećam se... lijepO/lijepOM Wink

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2017 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sta ja znam..nesto sam umoran..juce me ono sunce iscrpilo.... Neutral
skoro citav dan sam sjedio u polulezecem stavu i pomjerao se samo kad treba zamezit malo i skloniti bezalkoholnu bavariju sa suncevih zraka Neutral
pa sam se bas bas umorio Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2017 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umorno, rekao bih kao i svaki ponedeljak u ovo doba. Da mi neko ponudi da spavam, umesto da radim, oberučke bih potpisao
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2017 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto mi je vruce..ne znam sta su napicili ove radijatore Rolling Eyes nisu normalni Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2017 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlično
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2017 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma dobro sam...samo da sam se naspavao i da me nisu ispomjerali 'zorom' ranom
bilo bi sve pod konac Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2017 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzasno nervozna Rolling Eyes
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2017 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebace mi citav jedan dan da recikliram ovo sve sto mi je proslo kroz um putem ocinjeg vida Rolling Eyes
ali bar sam se ismejao kvalitetno Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2017 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nešto. Da mogu ovog momenta bih otišao i sat vremena pešačio do kuće, umesto što sedim za ovim kompijuterom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Izrazite svoja osecanja... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  sledeća
Strana 81 od 85

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon