www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 106, 107, 108  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2017 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

necu Laughing

Kad je tebi rodjendan Smile ?


 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2017 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U junu

Jel slaviš rodjendan ?
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2017 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aha,mada vise simbolicno dodju mi par ljudi na tortu I toliko Smile

Jel se I tebi cini da nema nikog ovde na forumu Laughing ?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2017 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se čini da otkad nema Njanje da sam ostao sam. Evo ovom prilikom joj se obraćam "Njanja vrati se, sve ti je oprošteno "

Jel igraš kladionicu ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2017 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neee...

Pa đe si ti @Sicva??? Very Happy Wink Sto godina te nema... Wink Kako si? šta radiš?
Kako provoiš ove septembarske dane?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2017 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njanja1011 je napisao/la sledeće:
Neee...

Pa đe si ti @Sicva??? Very Happy Wink Sto godina te nema... Wink Kako si? šta radiš?
Kako provoiš ove septembarske dane?


Gde si ti Njanjice ? Ja sam mislio da si nas napustila...
Evo, nije loše. U Novom Sadu danas pada kiša i padaće najmanje do subote, pa to vreme koristim da se odmorim od poslova u pčelinjaku i na vikendici. Što se pčelinjaka tiče, tu posla ima još koju nedelju i posle pauza do januara. A što se vikendice tiče-ide berba grozdja, pa pečenje rakije, pa pravljenje novog podruma. Zimus i kad bude sneg-moraće makar svaki dan da se obidje vikendica i nahrani pas.

Kako ocenjuješ turističku sezonu u Crnoj Gori ? Jel bilo više ili manje turista u odnosu na prethodne sezone ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2017 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nemaaa,sav si aktivan! Wink Svaka čast...ako...
Ne,nisam vas napustila naravno...bila sam odsutna zbog gužve,a upravo je uzrok ovo što si me pitao ,tj turistička sezona kod nas... Ja radim u ustanovi koja je usko vezana za turizam i turističku djelatnost,pa upravo zbog toga sam dosta i zauzeta baš kad svi odmaraju.
Sezona je bila fenomenalna, baš je jako Crna Gora bila posjećena, pa evo sad i po statistici vidim čak i tokom ovih septembarskih dana...
Tako da...bravo za nas...ali baš mnogo gužve i mnogo stresa... Mad
Ja sam pak uspjela da uhvatim 15 dana konstantnog odmora, a povremeno sam išla za vikend sa porodicom do mora ili do planine.
Čak sam malo bila i do Zlatibora...
U glavnom,eto...putovalo se a i radilo...
Dođem sa posla mrtva umorna, a onda me kući sačekaju obaveze oko tri muškarca-možeš misliti...i onda najmanje vremena imam za sebe... Mad
Eto,zato me nije bilo...
Inače,tu sam evo,pa se družimo kao ranije...


Koji si film zadnji put pogledao?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2017 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji si ti meni kralj Brajane Laughing Mali Budo

Koji radio najčešće slušaš ?
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2017 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

laguna

Koju knjigu si zadnju procitao?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2017 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleks Ferguson Moja autobiografija

Jel posećuješ sajmove ?
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2017 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko...slabo Mr. Green


Na kojoj društvenoj mreži si najčešće?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2017 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Instagramu

Šta si zadnje sebi kupila ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 106, 107, 108  sledeća
Strana 82 od 108

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon