www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smestaj u Beogradu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Fosfor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de

Datum registracije: 18 Dec 2015

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2016 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super Nemanja Smile

Evo još jedan sajt s dobrom ponudom gdje sam ja našao smještaj kada sam išao u Bg.

makimakichan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de

Godine: 25

Datum registracije: 24 Okt 2017

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2017 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fosfor je napisao/la sledeće:
Super Nemanja Smile

Evo još jedan sajt s dobrom ponudom gdje sam ja našao smještaj kada sam išao u Bg.

Imam prijatelja dobrog iz Rijeke i on svaki put kad dolazi u Bg, iznajmi stan na dan beograd povoljno, posto inace dodje poslom pa ne moze dugo da se zadrzava, nahvalio mi je da imaju sjajne apartmane pa eto ako budes i ti dolazio probaj. Very Happy

BeogradBlogs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de

Godine: 28

Datum registracije: 14 Avg 2018

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2018 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam prvi put baš imala sreće sa smeštajem kada sam dolazila poslovno. Šef mi je sredio neki kul stan na dan u Beogradu, baš je bio fensi i imao je đakuzi. Sledeći put kada sam dolazila privatno, baš sam se razočarala, bilo mi je očajno. Preko neke druge agencije sam iznajmila stan mnogo manji nego na slikama, mnogo prljaviji nego na slikama... ma užas. Sve sam ja to lepo ispričala u nekim svojim blogovima koje sam pisala da se malo izduvam, i tako sam na kraju provalila njihove fore. Znam kako sve foliraju, ali još uvek ne znam kako ih uhvatiti u laži pre nego što se dovede čovek u neprijatnu situaciju. Strašno.

Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Smestaj u Beogradu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma

- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon