www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 106, 107, 108  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2017 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo "Istine i laži"...kad stignem...

Kako si proveo dan?



_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2017 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam dva puta u prodavnici i to je to. U principu kad su kišoviti dani i sneg odmaram

Kad si zadnji put slušala neki dobar koncert ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2017 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooo...skoro se i ne sjećam ako mi vjeruješ...
ali moraću uskoro, čim nađem slobodno vrijeme.

Je l' i ti ne voliš zimu?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2017 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obožavam zimu

Jel voziš bicikl ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2017 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne,nemam vremena za to sada...
ranije dok sam bila cura,jesam i to dosta baš

Koji ti je omiljeni sport?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2017 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Košarka

Koliko često mesečno imaš radnu subotu ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2017 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom do dvaput mjesečno...
u glavnom... mada imam i tih iznenađenja isto... (naprasan radni dan neđeljom) itd..?
šta ću kad mi posao ne zavisi striktno od mene Mad

Šta te jako nervira? Mad

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2017 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laž, maštarije. Nametanje nečega što ne želim ili nije rezultat mojih postupaka (prema nekim osobama). Npr. u poslednje vreme me je nerviralo: Odem tako na vikendicu da nahranim mačke i vidim psa, a onda mi burazer kaže da moram dq ostanem da prespavam jer nas čeka neki neodložan posao. Sve bi bilo uredu da je to najavio par dana ranije ili u toku dana. Razumeš... Iznenadna, ne planirana situacija na koju nikako ne mogu da utičem, jer sam ponovo bez posla i moj posao dok ponovo ne budem primao platu jeste da radim sve i svašta (uglavnom stvari vezane za pčelinjak, kuću ili voćnjak)

Koliko često gledate sport u kući ? Jel strikno po tvom (da ne voliš fudbal, pa gledate filmove)ili prepustiš daljinski svojoj ljubavi(mužu) ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2017 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kad... u glavnom ja upravljam daljinskim, jer moj muž slabo gleda tv
On ti je u onom fazonu "vidio sam na portalima", "pročitao u novinama"... itd Very Happy Very Happy
I moja djeca naravno... crtaći i samo crtaći Very Happy

Je l' te nervira kad sjediš sa nekim, a u pozadini radi tv i u sred razgovora taj neko ti kaže "neka,ćuti, da čujem" ??? Shocked Shocked
ja ludim od toga!

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2017 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja bih iskreno ludeo zbog toga

Jel veruješ u horoskop ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2017 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daaa... pogađa mi dosta u glavnom...

Šta si u horoskopu?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2017 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blizanac

Šta si ti u horoskopu ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 106, 107, 108  sledeća
Strana 87 od 108

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon