www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitajte nesto osobu iznad...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 106, 107, 108  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2018 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neću to da iznosim na ovom forumu...
Ali ko me dobro poznaje to odlično i zna i nije tajna nikakva,ali neću time da se bavim na forumu za druženje i zabavu.

Je l' ti jedva čekaš proljeće i divne tople dane?



_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2018 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, ne Laughing Na proleće kreću radovi na njivi i u polju koji traju do sledeće zime. Lepo mi je ovako. Unutra nije hladno. Svaki dan odradim ta 3-4.sata i posle sam slobodan

Jel imaš kod kuće nekih nepotrebnih stvari-kupovina koje si morala da obaviš, jer je jeftino ? Mr. Green
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2018 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam dosta Laughing

Jel i ti jedva cekas vikend Smile Razz ?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2018 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa šta ja znam, možda Laughing Obično od vikenda imam nedelju. Ovaj vikend postoji šansa da idem u selo pa je drugačije

Šta si zadnje kupila ? (Ako ne računamo hleb, mleko, novine... )
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2018 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djeci nove patike...

Koja je tvoja omiljena odjevna kombinacija?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2018 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Farmerke i košulja. Mislim da se to nije menjalo još od dalekih prvih razreda osnovne

Kako ti zvoni mobilni ?
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2018 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mocart - Turski mars Smile Smile

Koju seriju trenutno pratis?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2018 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istine i Laži

Jesi li čitala neku knjigu sa jednim naslovom, a da u knjizi ima vrlo malo onoga o čemu govori naslov knjige ?
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2018 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se često desi da znaš... baš... pa se zapitam ("kako se zvaše ova knjiga?") Laughing

Koji si film poslednji odgledao i kakvi su ti utisci?

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2018 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Guardians of the galaxy prvi deo...pa svideo mi se,mada nisam fan tih filmova,ovaj nije los Smile

Koju pesmu trenutno slusas?
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2018 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo R.E.M Leaving New York

Koliko često slušaš (puštaš) muziku kod kuće ?
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2018 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkad sam postala majka retko kad. Vise se gledaju crtani filmovi Mr. Green

Sta si poslednje pojeo ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Pitajte nesto osobu iznad... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 106, 107, 108  sledeća
Strana 95 od 108

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon