www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SKIDANJE CRNE MAGIJE
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de

Godine: 40

Datum registracije: 12 Nov 2018
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2019 12:47 pm    Naslov poruke: SKIDANJE CRNE MAGIJE Na vrh strane Na dno strane

Ovo je priča iz mog ličnog iskustva.Sve počinje sa analizom vašeg problema.Detaljno se pogledaju slike i podaci i utvrdi kakve probleme imate, koju vrstu magije, koja je nastala šteta(bolest ili slično).Onda dolazi do dogovora šta treba raditi i pristupa se poslu sa osobom koja sigurno pomaže.
Ovaj posao se radi na daljinu jer ste i nabačaj crne magije dobili na daljinu.U početku skidanje magije je mučno jer imate osećaj kao da nešto izlazi iz vas, imate povraćanje neke čudne tečnosti i glavobolje.Nakon nekog vremena vam je malo lakše ali posao skidanja i dalje traje.Kada dođete u period da vam je lakše, osećate se smirenije i opuštenije i mislite da ste ponovo rođeni, tada je posao skoro pa gotov.Na kraju se stavlja trajna zaštita i sigurno ste zaštićeni trajno.Takoav proces je bio prisutan kod mene i što je najvažnije, nisam imao više nikada problema od tada što je najvažnije jer možete nesmetano da radite i živite onako kako želite jer vas više ništa ne ometa na vašem životnom putu.Sve vam krene u životu:bolji odnosi sa prijateljima, društvom uopšte, bolji posao, finansije vam nisu blokirane, možete ostvariti bolju komunikaciju sa suprotnim polom nego pre...itd.

AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2019 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od crne magije ne možete funkcionisati, sve vam propada, niste u stanju održati vezu ili brak, postajete neodgovorni i agresivni, stalno ste nervozni, ne možete razmišljati a vaši neprijatelji vas onda lako unište, propadaju vam finansije i poslovi, izolujete se jer ste izgubili prijatelje, posao, novac, niste u stanju da nađete više ni običan posao..jednom rečju postanete invalid za život.Tako je bilo sa mnom dok nisam našao pomoć.

AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 07, 2019 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo je pouzdanih osoba koje znaju skidanje magije ili neku ljubavnu magiju, magiju za posao, novce i sl..
To je mnogo jako znanje i sposobnost jer treba mnogo toga znati time se utiče na sudbinu i život.Ja sam upoznao dve mnogo jake osobe, čije znanje i veštine prelaze granice realnog.Jedna od njih mi je pomogla da rešim svoje dugogodišnje probleme sa crnom magijom i uspeo sam u tome.Niko ne može da shvati koliko vredi život kada krenete da gubite sve u životu.Tek kada rešite te probleme, shvatite šta vam se sve dešavalo i koliko je lepo kada imate život u svojim rukama.Moje iskustvo mi govori da ima vrlo vrlo malo osoba na čitavom svetu koji znaju praktikovati magiju da pomognu.A vrlo mnogo ima onih koji rade crnu magiju jer za rad na crnoj magiji treba nekoliko dana, a za pomoć od crne magije treba nekoliko nedelja da se isprave stvari ili da se pomogne.Malo je ljudi koji pomažu u borbi protiv crne magije.

AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 17, 2019 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboravih vam reći da crna magija ukoliko dugo traje menja i vašu sudbinu, pa postanete ono štio nikada niste u najvećoj noćnoj mori i poželjeli.Tako je bilo sa mnom, pretvorio sam se u takvu osobu koju su svi zbegavali, nisam mogao naći ni najprostiji posao, teško sam dolazio do novca, jednom rečju sam jedva preživljavao, devojke su me se klonile...a bio sam sve suprotno od toga.Vidim da neki od vas veruju da možete nazvati "besplatni broj" i rešiti sve svoje probleme.To je najveća prevara u istoriji čovečanstva a i najveća glupost za koju sam čuo.Da je to moguće rešiti telefonskim pozivom, crna magija i problemi nebi ni postojali a na zemlji bi bilo kao u raju.

AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 22, 2019 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko neko od vas ima ozbiljnih problema gde sumnja da to nije prirodno i da je izazvano zlim slilama, mogu mu dati kontakt proverene osobe koja je meni pomogla i koja garantovano pomaže.Vaše je da pokušate da rešite probleme ako imate, a lakše ćete ih rešiti ako imate proverenu osobu.

Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> SKIDANJE CRNE MAGIJE Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma

- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon