www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto se plasimo ljubavi?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 2:50 am    Naslov poruke: Zasto se plasimo ljubavi? Na vrh strane Na dno strane

Zasto kada pomislimo da nas se nesto lepo moze desiti mi nadjemo izgovor i odemo? Meni se to desilo, upravo veceras....

Sve je bilo super, super sm ose slagali.....i odjednom mi kaze da je u haosu i da je shvatio da mu se svidja drugarica?! Tek tako?! A do juce smo pisali po 100 sms na dan, kada ujutro upalim telefon prvo mi stigne njegov sms za dobro jutro, nocu su njegove reci poslednje......

Zasto se plasimo? Ok, svi dozivimo razocaranja, ali opet mora nam se desitii nesto lepo...zasto bezimo od toga?



_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volio bih i ja da cujem odgovore na ovo pitanje jer se dosta cesto pronalazim u njemu Wink

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je to zato sto se plasimo da ne budemo povredjeni...cesto se desava da kada nas jednom neko povredi posle toga postanemo pazljivi,oprezni i mislimo o svakom koraku i reci...verovatno je strah glavni razlog za bezanje od ljubavi...barem ja tako mislim... Rolling Eyes

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to ok PinkLAdy i to ja razumem....ali desava se i da kada sve fumkcionise mi jednostavno odemo...da li se toliko plasimo da nam se desi nesto lepo?

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to se po mom misljenju desava s ljudima koji se plase ne ljubavi vec vezivanja jednostavno kad vide koliko im je lepo i koliko se dobro slazu s nama najverovatnije osete isto sto i mi sve dok 1 dana ne odsanjaju san da bi mogli da zavrse s nama do kraja zivota i onda se uplase i odu(uglavom to rade muskarci znam jer je gomila mojih drugova zbog tih stvari pprekinula sa devojkom) znaci jednostavno danas se ljudi plase vezivanja i misle da su mladi za nesto sto je po njima prerano vezivanje i deljenje zivota s nkom osobom.....nazalost danass je sve vise takvih ljudi tacno ima i onih koji beze jer cim vide da se zaljubljuju znaju da mogu biti povredjeni pa zato beze da ne bi bili povredjeni....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto se plasimo ljubavi ?

Moje licno misljenje je da osobe koje se plase ljubavi su one osobe koje su, kroz zivot, prosle i iskusile taj gorak ukus ljubavi i zbog toga imaju taj neki strah davanja svih tih cari ljubavi nekoj drugoj osobi koja je usla u zivot povredjene osobe.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bjezimo jer se bojimo,iskusili smo nesto sto je bilo lijepo i uloyili mnogo truda u to da bi nam se na kraju kao bumerang pogodilo s ledja i povrijedilo vise nego ista drugo.
Priznajem i ja sam dugo vremena bila od tih sto bjeze medjutim shvatila sam u zadnje sta je zivot ako ne rizik? Sta mi vrijedi sve ako nisam voljela i ako ne pruzam ljubav koja mi lezi u srcu? Sta mi vrijedi uspijeh i sreca ako je nemam s kime podjeliti? Takve stvari treba napomenuti bjeguncima...pa vjerovatno ce se i oni trgnuti.Na nama kojima je stalo do njih je da im damo doznanja da smo tu i spremni da ih neizmjerno volimo i stitimo.

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bio u ovakvim situacijama, ali vjerujem da je užasno, samo kad sam pročitao ovu situaciju nije mi bilo svejedno. Možda sam bio u nekim sličnim, a to je da kad djevojke skontaju ko sam, a to je da nemam auto i nešto puno para onda odjednom prestanu da se javljaju i te stvri. Ali svakom svane pa tako i meni, sad sam u sretnoj vezi sa svojom Bojanom i jedino što vam mogu poručiti je da ne gubite nadu, doće i vaših pet minuta

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne plasim se ljubavi same po sebi..plasimo se neuspeha te ljubavi pa nekada i ljubav za koju podsvesno znamo da bi uspela odbacujemo jer ne zelimo biti povredjeni..rekla sam milion puta :jubav nije samo uzimanje..ljubav je i davanje..ljubav je proces u koji treba ulagati..pre svega sebe..osecanja...Ulog jeste veliki, ali i konacni ishod moze biti jos veci..ljubav je rizik..sve dok se ne kockamo necemo znati jel vredelo...
plasim se toga da cu nekad biti povredjena...pa opet ne plasim se da volim...ne plasim se da dam celu sebe i ostavim deo svog zivota nekome za koga mislim da to zasluzuje...i spremna sam da zrtvujem sve da bih zivela u ljubavi za koju smatram da vredi.... Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ella sama si odgovorila na svoje pitanje. Kada se jednom opeces i sibice se plasis. Muskarci imaju vece rezerve posle nekog ljubavnog razocarenje nego devojke. Moj drug se posle jedno raskida, oporvljao godinu dana. Postoji jos jedna mogucnost, se plasi da ne upropasti to sto imate. Plasi se da ce te biti zajedno jedno vreme i posle kada pukne da ce te izgubiti. Mozda misli da je bolje da mu budes samo drugarica, tako ces mu uvek biti tu. Desava se to kada nekog previse volis i zauvek zelis da bude pored tebe.

_________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne plasimo se mi ljubavi sto kaze pinkie, ali svi se mi plasimo mozda ponekad neuspeha, pada, poraza, razocarenja...Ipak ne plasimo se svi i ne bezimo svi. Ja licno nisam zaljubljiv tip, retko se zaljubim, jos redje zavolim, a kada volim - volim "do koske", volim do kraja, bez rezerve, bez zadrzice, iz sveg srca i duse. Za onog koga volim ucinila bih sve (naravno to moze biti samo neko ko apsolutno i potpuno tu ljubav zasluzuje i ko je isto tako pruza meni), otisla bilo gde, uradila bilo sta, da budem sa njim, da budem tu za njega, da uradim sve sto je u mojoj moci da bude srecan, bar sto se tice nase veze. A rizik od gore navedenih stvari uvek postoji...U zivotu nema garancija ni za sta drugo, pa tako ni kad je ljubav u pitanju. Ipak to nije razlog da ljudi od nje beze tj. od onoga sto ima izgleda da se pretvori u ljubav. pa na sta bi svet licio kada niko taj rizik ne bi preuzimao? Svi bi bili hendikepirani za najlepsi osecaj na svetu>voleti i biti voljen. A ako ne uspe...pa boze moj idemo dalje...Jedino sto je na nama, je da se prepustimo ljubavi i damo sve od sebe da uspe, da budemo srecni i usrecimo onog koga volimo, i ucinimo sve sto je u nasoj moci da ta ljubav traje.

_________________
 
ELENA VUKOVIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2004
Poruke: 1006
Mesto: Zlatna Sredina

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne plasimo se ljubavi,vec bola i razocarenja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zasto se plasimo ljubavi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon