www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tattoo ili piercing?
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 9:14 pm    Naslov poruke: Tattoo ili piercing? Na vrh strane Na dno strane

Sta vise volite? Sta vam se vise svidja? Da li mozda imate nesto od ovih?

Meni se i jedna i druga stvar svidjaju ali nemam hrabrosti ni za jedno ni za drugo... Sad

evo nesto sto bi ja istetovirala na sebi Wink


 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam i jedno i drugo. A planiram da stavim i jos koju tetovazu.

_________________
E da mi je, da mi je
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala si ovu temu već, trebalo je da pogledaš malo unazad a ne da postavljaš novu
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao a sta pomislite kad vidite ovako nesto?
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cool mi je kad vidim na drugima 9naravno nista pretjerano) ali eto ja sebi jos nista nisam stavila... nausnicu je okey mozda, ali kontam kakva bi bila u 60 godini sa tetovazom, koza smezurana... vec mi se sad na samu pomisao smuci Smile
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da vidim i dobre tetovaze i lep piercing...Nikad na sebi ne bih uradila tetovazu...A piercing...samo na ustima...

Ovakav... Arrow
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

***Srna*** je napisao/la sledeće:
pronađite temu na prethodnim stranicama je, pa pišite tamo



Opusteno Srna Wink Neka pisu ovde u novoj temi, stara je arhivirana, tako da od sada mogu svi ovde upisivati postove na temu tattoo & piercing Razz

_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne bih ni jedno ni drugo!
Mindjusama na mom telu je mesto jedinu na usima...Nekim devojkama stvarno ume super da stoji sitna mindjusica u nosu ili pupku, ali to sebi ne bih uradila...
A za tatoo, opet ista prica, ume da mi se svidi na nekom drugom, ali na svoju kozu to ne bih stavila. Do pre par godina sam htela neku malu na noznom zglobu, ali hvala mogu pa sam odustala.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tatoo definitivno, ali onaj što nakon nekoliko godina izblijedi (3-5).
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pirsing mi je bolji, kad dosadi izvadis ga ali sa teotovazom je vec malo teze.
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za oboje Wink

_________________
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm.. dobra tema... sto se mene tice.. nesto sam razmisljala da stavim pirsing na obrvu al se nadam da ce me to proci hehehhe.. Sto se tetovaze tice..moze lepo da stoji ali JAKO retko!Mora da bude prikladna i racunam da ako je vec neko i ima, trebao bi nesot sam da dizajnira a ne da ima 600000 ljudi recimo s istom tetovazom.. to mi malo bezveze.. Znam, isto moze da se kaze i za mindjusu, al brate mindjusu izvadis kad ti dosadi.. hehehe
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Tattoo ili piercing? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 1 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon