www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veza sa devojkom koja je promjenila pol
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 20, 2006 3:28 am    Naslov poruke: Veza sa devojkom koja je promjenila pol Na vrh strane Na dno strane

U vezi ste sa djevojkom vec godinu dana, super vam je, a ona vam otkriva da je pre 4 godine promenila pol, tj da je bila musko. :shocked!: Sta bi ste uradili? Question


_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 4:41 am    Naslov poruke: Re: Veza sa devojkom koja je promjenila pol Na vrh strane Na dno strane

U toj situaciji bi raskinuo, ma koliko da nam bude lepo. Prvo, uvek bih u njoj video muskarca. Secate se prorocice Kleopatre? E, ona je bila musko i lepo joj [?] se na licu vide muske crte.
A drugo, hocu devojku/zenu sa kojom bi imao goooomilu dece. Operacija promene pola je samo kozmetika. U operaciju ne spada i "instalacija" materice.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 6:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aaaaaauuuu ma dz3b0 bi joJ/mu toj stvari majku. Prvo bih toj stvari polomio obe ruke, pa onda obe noge.

FUJI!!! BLJAK!!!

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
nikolla983
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo bi svega
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Re: Veza sa devojkom koja je promjenila pol Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
U vezi ste sa djevojkom vec godinu dana, super vam je, a ona vam otkriva da je pre 4 godine promenila pol, tj da je bila musko. :shocked!: Sta bi ste uradili? Question


Pa šta tu može da se uradi. Lepo i kulturno je otkačiš i kraj. Pa koliko god da je operacija bila uspešna ONA će i dalje biti ON i to nikako ne može da se promeni. Ovo ti dodje nešto kao vuk u jagnjećoj koži. Sve to spolja izgleda lepo ali kad vidiš šta je ispod....... Shocked Shocked Shocked

_________________
 
Elektro666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 114
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta bre lepo i kulturno prijatelju??? Ufff, pa pusti sad kulturu, postoji vreme za operu, pozoriste, bilo kakva kulturna izdizanja, ali kad ti devojka saopsti da ti u stvari nije devojka vec decko... To nije za kulturno uzdizanje, vec za jedan dobar trening. "Devojka" da bude dzak, a ti bokser.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
"Devojka" da bude dzak, a ti bokser


To je po meni jadno....jednostavno raskines i gotovo
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: Re: Veza sa devojkom koja je promjenila pol Na vrh strane Na dno strane

Belphegor je napisao/la sledeće:
romeomarkovic je napisao/la sledeće:
U vezi ste sa djevojkom vec godinu dana, super vam je, a ona vam otkriva da je pre 4 godine promenila pol, tj da je bila musko. :shocked!: Sta bi ste uradili? Question


Pa šta tu može da se uradi. Lepo i kulturno je otkačiš i kraj. Pa koliko god da je operacija bila uspešna ONA će i dalje biti ON i to nikako ne može da se promeni. Ovo ti dodje nešto kao vuk u jagnjećoj koži. Sve to spolja izgleda lepo ali kad vidiš šta je ispod....... Shocked Shocked Shocked

sa ovim se svakako slazem, samo sto preko te "male" lazi ne bih moglas tek tako lako preci..da sam musko ko sto nisam Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm....pa tema je malo diskutabilna.....

poenta je da li neko moze da predje preko toga....

samo da se zaustavim na jednoj stvari, sto kaze romeomarkovic, dok niste saznali da je promenila pol, bili ste godinu dana zajedno, i bilo vam je zaista super...i bili biste i dalje zajedno da istina nije izasla na videlo....a ne bi imali pojma....

ne znam, ja kakva sam blesava ni to mi ne bi smetalo.... Razz

a valjda se ljudi zaljubljuju u osobu i dusu iste... Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije stvar SAMO u tome sto je taj neko promenio/la pol..mada najvecim delom jeste verovatno upravo ovo problem...stvar je i u poverenju kojeg ocigledno nije bilo ..a cim nije bilo poverenja, ocigledno je da ni ta veza nije bila tako savrsena zar ne? Rolling Eyes nisi ti blesava zato sto ti to ne bi smetalo..i mi ovde samo nagadjamo kakva bi nam reakcija bila... Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa koliko vidim to i JESTE najveci problem.....
mada u pravu si da je isto problem u lazi ali takva stvar se ne moze lako reci danas, pogotovu u Srbiji gde s ljudi prepuni predrasuda da to jednostavno bode oci...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
stvar je i u poverenju kojeg ocigledno nije bilo ..a cim nije bilo poverenja, ocigledno je da ni ta veza nije bila tako savrsena zar ne?

Pa gledaj mozda je devojka(hipoteticki) precutala to da bi je muskarac upoznao onakvu kakvu jeste sada a ne kakva je bila. Jer da je to znao od pocetka, tesko da bi ista bilo izmedju njih. I pitanje je - kako to reci??? Ubaciti tokom vecere:"Hej, ja sam bila musko! I jel ti se svidja salata?" Nije to lako... Tesko je imati poverenja u takvoj situaciji... A sad, bila musko jeste, ali ti je ne poznajes kao muskarca, vec kao zenu, sto ona fakticki sada i jeste.

Ala znam da napravim temu... 8)

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Veza sa devojkom koja je promjenila pol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon