www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vam je internet zamijenio društveni život?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Koliko vam je internet zamijenio društveni život? Na vrh strane Na dno strane

80-tih je bilo lakše iza mikrofona (CB ili 2m), danas je to iza tipkovnice...
Internet meni zamijenio društveni život? NIPOŠTO! Wink
Nadopunio ga? APSOLUTNO, gomilom vrlo dragih i nekolicinom izuzetnih ljudi... :69:



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni na jedan nacin mi nije zamenio drustveni zivot,jer ga koristim iskljucivo na poslu,gde i ovako nemam neki 'drustveni zivot'.Radim sa ljudima koji su skroz OK,ali vecina-dosta starija od mene,a i svako ima svoj ofis tako da je meni koriscenje interneta na poslu sasvim normalna stvar.Kuci koristim internet samo onda kada mi treba neka informacija,pa mi to dodje kao citanje neke knjige,sto isto ne utice na moj drustveni zivot. Wink

_________________

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije ga zamijenio ali ga jest dopunio. No posto zivim daleko od kuce nezamjenjiv mi je za znati sto je novoga doma i za komunicirati s ljudima na materinjem jeziku. Otherwise vec bih hrvatski jezik zaboravio da nije interneta.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
princess-93
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 1321
Mesto: princess land

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne,to sto kazes,dopunio ga je Mr. Green mada znam da sam sada naprimer u Srbiji onda ne bih bila na kompu,zato sto bi se grala ceo dan napolju.Ovde se deca od 10 godina ponasaju ko imaju 30,tako da... Crying or Very sad

_________________

Ovo je zeka.Kopirajte ga u svoj potpis da biste mu pomogli na njegovom putu do svetske dominacije.

BEST BROTHER-trola41!!!!!!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim da je Internet meni dosta izmenio zivot...Pored toga sto sam neke ljude izgubio tako sam i gomilu i dobio i upoznao al najveca radiost i izmenu u zivotu do sad mi je doneo internet kad mi je jedne noci u decembru poslao moju ljubav 8) s kojom mi je sve drugacije bolje i lepse...
Tako da globalno gledano doneo mi je dosta doobrog (moju ljubav) al zauzvrat povukao me je malo u kucu a samim tim i od drustvenih tokova tako da(al ne dam se ja Very Happy )...
Sve ima svoje prednosti i mane Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nije mi uopte promenio drustveni zivot.Noc za dan -da ali nista ostalo! Laughing

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
IllusionNis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 22
Mesto: Nish, Serbia

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da promenio mi je drushtveni zhivot... Povecjao ga je...

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni u kom slucaju mi nije promenio drustveni zivot. Ustvari, da, jesam upoznala neke ljude i uzivo.Ljude koji su na neki nacin zamenili, tj ne zamenili nego dopunili moj drustveni zivot, samom cinjenicom sto ne dolaze iz mesta u kojem zivim i verovatnoca da ih upoznam u nekim drugim zivotnim situacijama van interneta bila bi ravna nuli. No sto se tice prijatelja koje sam ranije imala i prijateljstava koje sam ranije sklapala, nacina zivota koji sam imala, nema tu nikakvih drasticnih promena. Eop, jedno sam vreme bila opterecena internetom i mozda sam u tom nekom vremenskom periodu zapostavila neke ljude koji su se u tim trenutcima nalazili u mom okruzenju, ali sve dok mozemo kontrolisati vreme provedeno za tastaturom i razgraniciti stvarni od virtuelnog sveta sve je to ok Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako nije zamenio Rolling Eyes Dopunio - da, uveo jedan nov aspekt komunikacije, razmene mišljenja, proširio moj krug poznanika, pružio nova saznanja.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nimalo mi nije zamijenio i znam da nikad neće jer ne mogu bit ovisna o ovako nečemu.Dopunio također nije osim što mi je lijepo sesti i družit se sa ljudima i nasmijati, mada ti to ne mogu dugo jer mi je čudno, više volim gledat netkoga u oči.
 
Kiki07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze da mi zameni samo ako mu i koliko dozvolim. Dopunjuje svakako.

_________________
Break
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih rekla da mi je internet zamijenio moj drustveni zivot , jer bez interneta mogu , ali bez mojih best frendova ipak je malo teze Very Happy

Internet mi jeste upotpunio zivot , radi informacija koje su mi potrebne , pa i virtualnoga druzenja , ali da mi je u potpunosti preuzeo drustvo i drustvena desavanja oko mene nikako Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko vam je internet zamijenio društveni život? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon