www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto muškarci vole mlade udane žene?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Zašto muškarci vole mlade udane žene? Na vrh strane Na dno strane

Primjetila sam da se muškarci mnogo pale na udane žene (i to svježe udane Mr. Green ). Što ih to toliko privlači (sexualno) kod njih? Možda taj osjećaj da su udane i pripadaju nekome?? Rolling Eyes
Meni je dečko rekao da me neće zato nikad oženiti. :smeskooo:



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da zato sto tako misle da mogu da imaju sex bez obaveza....
jer sveze udata zena i ako bude varala svog muza nece ga ostaviti....
 
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to nije tako prosto ali mi smo samo zivotinje koje su razvile govor i malo cak i koristimo mozak a u svakom muskarcu je urezano da se razmnozava a cilj je opstanak i sirenje vrste!
Znam da vam zvuci mozda glupo i surovo ali dosta sam slusao i citao o tome!
Postavlja se pitanje zasto udate zene a ne slobodne pa prosto zato sto nam potsvest govori da je ta zena dobra i "proverena" cim ju je neko uzeo!
 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Postavlja se pitanje zasto udate zene a ne slobodne pa prosto zato sto nam potsvest govori da je ta zena dobra i "proverena" cim ju je neko uzeo!



ovo je nesto najgluplje sto sam cula...... Shocked
ima toliko slobodnih devojaka.......
 
Laf81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Dec 2006
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

udate dev. teško da mogu da mi se ˝nakače na vrat˝,tako da mi to odgovara!
 
d3n1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 357
Mesto: tz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zabranjeno voce je uvijek sladje..Smile
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi rekla da muškarci vole mlade udane žene, to je sve individualno.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put cijem za ovako nesto...
A mozda im se svidjaju jer je tudje sladje kako se to kaze....
Ne znam nikad do sada nisam cuo nista slicno ovome... Rolling Eyes Question Question Question

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niste nikad culi za to? Rolling Eyes Pa zato sto rijetko kad koje udane zene vise po diskotekama, i razbacuju se po plesnom podiju. Ali kad to neka uradi, i cim neki decko zapazi prstencic, odmah poludi. Kao - vidi ove 8) , neka jako pristupacna curka. Laughing

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Niste nikad culi za to? Rolling Eyes Pa zato sto rijetko kad koje udane zene vise po diskotekama, i razbacuju se po plesnom podiju. Ali kad to neka uradi, i cim neki decko zapazi prstencic, odmah poludi. Kao - vidi ove 8) , neka jako pristupacna curka. Laughing
Iskreno ne otkidam za devojkama koje se razbacuju pa plesnom podijumu zato jer takve vole da su primecene cim se razbacuju po celom plesnom podijumu,a vec sam u jednoj drugoj temi opisao sta mislim o ljudima koji vole da privlace paznju....Tako da ne bi primetio ni taj prstencic cim ne primecujem ni nju,....
A starno sam ovo prvi put sada cuo za ovako nesto,sta da se radi izgleda dda se krecem u ok drustvu i da su mi orataci ok cim mi nikad nisu rekli da su videli neku maldu zenu na koju su otkacili...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
cyberpop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Dec 2006
Poruke: 127
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to nije tako prosto ali mi smo samo zivotinje koje su razvile govor i malo cak i koristimo mozak a u svakom muskarcu je urezano da se razmnozava a cilj je opstanak i sirenje vrste!
Znam da vam zvuci mozda glupo i surovo ali dosta sam slusao i citao o tome!
Postavlja se pitanje zasto udate zene a ne slobodne pa prosto zato sto nam potsvest govori da je ta zena dobra i "proverena" cim ju je neko uzeo!

Potpisujem ovo!!!

Iz tog razloga, veci broj mushkarca, voli velike grudi....
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tudje sladje...

i tako ce uvek biti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Zašto muškarci vole mlade udane žene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon