www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vam se dopadaju Strankinje??
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Kako vam se dopadaju Strankinje?? Na vrh strane Na dno strane

Ne mislim na strankinje kao iz neke politicke partije Smile , vec kao strane drzavljanke.....

E, pa da ja pocenm...
(ocene od 1 do 5 za kompletan utisak, uzete subjektivno, u zavisnosti od "testiranih" modela )
hronoloski Twisted Evil Twisted Evil :

-belgijanke,komada 3, opsti utisak lose rukovanje jezikom (i govornim a i onim drugim) , ocena 3
-nemice, kom. 1, opsti utisak , nezajazljive, ocena 4
-makedonke kom.2, opsti utisak; vrlo slicne kako nase, ocena 4
-hrvatice kom.1 (ako se uopste mogu msatrati strankinjama, posto nam je i jezik i mentalitet vrlo slican), opsti utisak solidno, solidno...ocena 4
-bugarke/ili grkinje nisam siguran kom.2 , opsti utisak ; devojka nije bila bash sex bomba, bila je zgodna - egzoticna, ali sto je znala znanje..uhhhh , ocena 5

Srpkinje namerno nisam stavio, jer je to opet na nekom van Srbije da "istrazi", pa nek javi.....

PA DA VAS ČUJEM....?

P.S sto je broj poruka u muskoj sobi opao?!


 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 7:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam imao privilegiju uzivo vidjeti bas puno strankinja. Bio sam u Grckoj one su uzasne.
Ovako meni su Talijanke br.1, Ruskinje 2, Francuskinje 3, umalo zaboravi Brazilke 4 i one kosooke su mi simpa, ima ih bas ljepih etooo

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 5:11 pm    Naslov poruke: njegova soba Na vrh strane Na dno strane

najbolje su nase pa grkinje
 
kadzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao iskustva i nekoliko poznanstava sa prelepim strankinjama uglavnom sa severa... i veoma sam zadooljan
 
cova_buraz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 5:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Francuskinje 5 ca
Rumunke 4
Makedonke 4
Slovenke 3
....

Ispitano na po 1 uzorku Embarassed
 
friends
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 12
Mesto: tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice strankinja, najvise volim djevojke malo tamnijeg tena ne previse,,,,,,,a u obzir bih mogle doci...spanjolke, marokanke,italijanke, itd........al kineskinje mi se gade ufffffffffffffff Smile
 
zoki_s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 19
Mesto: Basel

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo su moji top 5

1. filipinke, nase cure(srpkinje,makedonke)
2. bugarke
3. svedjanke
4. talijanke
5. spanjolke

_________________
wir stehen zusammen, wir fallen zusammen
bad boys frs leben
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema boljih od nasih zena , mada ako bi me spopala neka strankinja nebih se puno branio .

Odmah iza nasih su sve Latino americke zene .
 
-CuPo-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 14
Mesto: Kitchener

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nase mi se svidjaju zestoko hehehe ali i grkinje pa itlijanke i spanjolke uff ovde u Canadi je sve izmixsano pa ima svega i canadjanke nisu toliko lose hehehe mogu se naci dobre

_________________
--CuPo--
 
Lesh5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 7:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zasto ali ja volim amerikanke a i bogami australijanke.... Svidjajumi se... Imaju nesto u sebi... But i don't now what....

Poz
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 8:27 am    Naslov poruke: Re: njegova soba Na vrh strane Na dno strane

sekula_au je napisao/la sledeće:
najbolje su nase pa grkinje


E to za grkinje cu probati da proverim. Samo da me zena ne ufati Wink
 
RustyPipe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Italijanke PET'CA, Francuskinje 5, Latino 5, Ruskinje 4,
a medju ostalim postoje izuzeci kojima bih dao i 10
...O domacima trenutno ne raspravljamo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako vam se dopadaju Strankinje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon