www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Street race
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
Jdok se na legali vidja to tek po negde a vecinom nafurani mamini i tatini sinovi. E to me bas nervira. Drag je i u Bg-u iste duzine i idu 1:1. Extra...


i ti izgleda zivis u uvjerenju da se auto moze "tunirat" sa sarafcigerom i klucem 13 Smile
Bez para nema ni konja, a da nema tih koje ti nazivas tatinim sinovima gledao/la bi dragove izmedju izmedju jadnih auta koje svaki dan vidjas(golf svih generacija, opel kadete,seate,skode,audije,bmwe....)

nek se ne uvrijede vlasnici navedenih auta to sam samo nabrojio prosjek sa nasih cesta, mislio sam na potpuno serijske aute u poluispravnim stanjima sa nekakvim "remusima" i eventualno sportskim filterom nekog tajlandskog proizvodjaca.....a dok malo kvalitetniji tuning prestize cijene tih navedenih auta


 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ni mislila da se auto "budzi" sa 100e, ali to nije tema, tema je Street Race...druga stvar ko ima nesto para , moze da nabudzi svoj motor i kola kako hoce a za to je potrebno svo moguce znanje o motorima pocevsi od najprostije definicije kao sto je obrtni momenat do uticaja G- sila u voznji, vec nabudzenog automobila. Nije marka ni bitna toliko, koliko je bitno sta ko UME!

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@DJ-KOmar: I jesi i nisi u pravu...zavisi od vlasnika auto i toga koliko mu je bitno da bude brz na SR.
Za 3000e mozesh imati auto koji ide 17 i ima klimu, ali mozesh imati i auto koji ide 14 al star je 20 godina,nema klimu,nema podizace i sl...
Zavisi cega je sve vlasnik spreman da se odrekne da bi imao brz auto.

Ti si iz HR, pa sigurno znash za "paklenu pomorandzu",kadeta C turbo,asconu sa lotus motorom...koji ubijaju AMG,M-ove,NSX,EVO a koshtali su 10 puta manje.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
@DJ-KOmar: I jesi i nisi u pravu...zavisi od vlasnika auto i toga koliko mu je bitno da bude brz na SR.
Za 3000e mozesh imati auto koji ide 17 i ima klimu, ali mozesh imati i auto koji ide 14 al star je 20 godina,nema klimu,nema podizace i sl...
Zavisi cega je sve vlasnik spreman da se odrekne da bi imao brz auto.

Ti si iz HR, pa sigurno znash za "paklenu pomorandzu",kadeta C turbo,asconu sa lotus motorom...koji ubijaju AMG,M-ove,NSX,EVO a koshtali su 10 puta manje.

Ma sve to stoji, al ljudi su dosta ljubomorni na ljude sto imaju vise love recimo vlasnike NSX-ova, M3-a(a i nisu se nesto pokazali na SR), AMG-a,Impreza....meni je drago vidjet takve aute, draze nego vidjet ljude sa stock M3,STi,EVO,NSX......a posebno ove koje ti navodis "paklenu pomorandzu",kadeta C turbo,asconu sa lotus motorom" jos bi dodo na popis Yugo 2.0Turbo, Tipo 1.8Turbo,Golf II 2xVR6,Simca,Civic Franky......al vecina djecurlije misli da ti projekti nisu kostali da je tu ulupano samo znanje Smile recimo fico "pomorandza" ima 1.8T iz VW-a koji kosta fine pare , onda jos kad uzmes cijenu veceg turba ,klipovi,ostali strojarski radovi na tom autu, nemoram samo navodit koliko je problema imo sa prijenosom snage i trganjem poluosovina......al opet takav projekt je kosto 5xmanje nego cijena jedog EVO.


Citat:
Za 3000e mozesh imati auto koji ide 17 i ima klimu, ali mozesh imati i auto koji ide 14 al star je 20 godina,nema klimu,nema podizace i sl...

ja dao 4000eura, nemam ni klimu ni el podizace i sl...a opet imam jedva 17sec Smile
Al samo dok odsluzim vojni rok, doce neka zesca masina pa cu mozda ic i 15sec
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
@DJ-KOmar:
Ti si iz HR, pa sigurno znash za "paklenu pomorandzu",kadeta C turbo,asconu sa lotus motorom...koji ubijaju AMG,M-ove,NSX,EVO a koshtali su 10 puta manje.


Ko je bre iz HR? Ja sam Iz SRBIJE i iz BG....

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
boolero je napisao/la sledeće:
@DJ-KOmar:
Ti si iz HR, pa sigurno znash za "paklenu pomorandzu",kadeta C turbo,asconu sa lotus motorom...koji ubijaju AMG,M-ove,NSX,EVO a koshtali su 10 puta manje.


Ko je bre iz HR? Ja sam Iz SRBIJE i iz BG....


Obracao se KOmar-u. Nego sta ti vozis, ili si vozila, ili ces voziti... Smile

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:

Nego sta ti vozis, ili si vozila, ili ces voziti... Smile



Nista specijalno dva yugica do sada a uskoro cu uzeti Opel Tigru...a dalje cu videti sta mi se smesi u zivotu jos...polako...Cilj Opravdava Sredstva...

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:

a uskoro cu uzeti Opel Tigru...


Pravi izbor 8)

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:

a uskoro cu uzeti Opel Tigru...


Pravi izbor 8)


Hehe, vi i vas Opel Razz

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
boolero je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:

a uskoro cu uzeti Opel Tigru...


Pravi izbor 8)


Hehe, vi i vas Opel Razz
sta ces kad veec ne mere da ima McLaren-a F1 onda bar Opel Tigra...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:

a uskoro cu uzeti Opel Tigru...


Pravi izbor 8)


za zene da , ja bi radje neku Astru nego Tigru jer ato je kandidat za uzi izbor gay auta uz 206,307,micra(sve redom CC modeli) , sto je najgore jedva stanem u tu tigru
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da sam mislio pravi auto za nju,a ne mene Very Happy

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Street race Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon