www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ginekolog
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos nisam bila...ali sad cu se najavit jer bom kmalu 20. Meni je ljubse ako me pogleda zena.

 
NATASANACA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Mar 2007
Poruke: 49
Mesto: KRAGUJEVAC

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imama vvvveeeellliiikkkiiii problem sekretmi je zadnje vreme izuzetno neprijatnog mirisa u vecim kolicinama a i svrbi vec duze vreme nisam imala odnose problem je sto mi je kod ginekologa zakazano tek za 4 nedelje pre 2 godine sam imala slican problem i doktorka mi je dala nekevaginolete za preciscavanje ali ja sam zaboravila koje su znam da su na pakovanju bile slicice vise vrsta biljaka da neko ne zna prvu pomoc za moj problem ili mozda znate koje su to vaginolete Embarassed

_________________
Nauci da volis,prastas i gubis!NEMOJ DA VARAS ONOG KOGA LJUBIS!Svaka prevara skupo se placa jer zivot je gadan kad pocne da vraca!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisan još bila kod ginekologa...al ipak bi radije da je žensko Rolling Eyes

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem bar jednom u dva meseca...nebitno da li je musko ili zensko...mada su neki zenski ginekolozi grubi...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odem s vremena na vreme...mozda dva puta godisnje ili tako nesto (u svakom slucaju mi lekar kaze kad otprilike da dodjem ponovo)...inace idem kod istog lekara od svoje 18te godine...imam poverenja u njega i ne osecam se sad nesto specijano neprijatno...nije da volim da idem, ali i to se pregrmi...i ne, ni najmanje mi ne smeta sto je muskarac...cak sto vise...mislim da je narocito pazljiv i obziran jer ima tri ( Shocked ) cerke koje su tu negde mojih godina i ophodi se prema svojim pacijentkinjama onako kako bi voleo da se njegove kolege ophode prema njima Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa odem kod ginekologa chim me neshto malo muchi, nek je i sitnica, radije bih da mi struchnjak kaze nego da sedim i nagadjam... hrmph...
idem redovno
i uvek kod iste, ne volim da menjam i ona mi se uvek prilagodi i vremenu i kad se nema dovoljno para za testove...sacheka =)

_________________
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da idem, ali moram. Muskarci su nezniji, tako da vise volim da odem kod njih.

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem redovito, koristim ponekad vaginalete koje mi doktorica preporuči.
koristila sam jedno vrijeme jedan sprej koji se puni kantarionom i najbolje moguće pročišćava ženski polni organ od sekreta Wink
spremam se ići za desetak dana čisto iz predostrožnosti, uradit i Papanicolaou test.
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idealno_losha je napisao/la sledeće:
Nisan još bila kod ginekologa...al ipak bi radije da je žensko Rolling Eyes

Duso a sta cekas krajnje je vrijeme to ti je ko kad pijes nesto gorko zazmiris i progutas
Obaveza je svake zene paziti na sebe a i na druge Laughing

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam kod ginekologa,zene,nije mi bilo nista muka ni sramota,doktor ka doktor.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, ja sam prvi put bila kod zene, i uopste nema osecaj kao sivonja je bila!

_________________
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dva puta godisnje.
Sledeci pregled mi je zakazan za 19.06
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Ginekolog Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon