www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*miss jr* je napisao/la sledeće:
bLackLady je napisao/la sledeće:
Do ''slučajne'' trudnoće bi moglo da dođe samo sa osobom koju volim, kojoj sam se predala, a to znači da sam njega ''izabrala'' za životnog saputnika (bar tako mislim u tom trenutku). To upravo znači da bih rodila dete. To dete nije krivo za naš nemar, i nemam prava da mu oduzmem život. Protiv sam abortusa, sem ako za to ne postoji valjan, ali zaista VALJAN razlog


Ne bih mogla bolje da kazem. Bas tako je! Ako se ja nekom predam do potpunosti, onda zelim i njegovu (bolje jos nasu) decu. I da li je to sada planirano ili nije... Dete bi rodila. I verovatno se i udala u tom trenutku...


Slazem se sa blacklady i missjr..
Rodila bi dijete. Nisam protiv abortusa, jer po mom misljenju svak ima pravo donijet odluku sta zeli raditi sa svojim tijelom al ja to nebi uradila. Cak i da se ne udam. Ima uvjek treca opcija a to je: da ja i moja beba zivimo onak kako znamo i umijemo.



_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
andjeo-s-greskom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Avg 2007
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka trudnoca je sa razlogom i nijedno bice nije zasluzilo smrt, a da prije toga nije upoznalo svijet...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odmah bih morao da me zeni Mr. Green (salu na stranu)
Kao prvo,ja bih pazila da ne zatrunim jer do duse uvek sam se pazila do sad...
ali ako do dok slucaja bih doslo i to u mojim godinama,nekako bih razmisljala i razgovarala i to ozbilno sa doticnom osobom....(ako tu osobu zaista volim svim srceta,cuvala bih bebu)ako ne bih bilo to,nazalost bih abortirala(mada kad nisi jos rodila,dosta je rizicno za buduce)
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 02, 2008 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se desi sa onim cije dete zelim,zadrzala bih ga pa makar zbog roditelja morala da se odselim od kuce i zivim na ulici.
A da se desi sa nekim ko mi je prolazni putnik,momentalno bih abortirala.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Budja 88
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jul 2008
Poruke: 1679
Mesto: ...u njegowom zagrljaju,daleko od tudjix pogleda...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Abortus - ne,nikako...
Kad bi nam se swe kockice poklopile,udala bi se...
Ali nije obawezno.... Rolling Eyes

_________________
Swi moji gresi ljubaw su ubili,
jedino Bog može da me iskupi...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto mora biti ili jedno ili drugo...rodila bi dete...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj najbolji drug Nemanja se nedavno ozenio i postao otac, decko ima 18 god(napunio u aprilu) .......... Znamo se 8-9 god, stalno smo zajedno isle negde, pa i na more zajedno ganjali zene, zajedno pili zajedno plakali kad puknemo par hiljada na kocki ishvatate vecj sta ocu da kazem.I verujte vi meni on ni u kom trenutku nije pomisljao na abortus...............

I mislim da je u pravu jer je to ubistvo!
Iako cje njemu biti tesko kasnije u zivotu jer ni on ni ona nisu zavrsili skolu(3-ci razr srednje)a dete je tolika obaveza da ni on ni ja ni Sandra(zena) toga nismo svesni,
ja i jos jedaan drug smo kumovi i ja cju mu pomoci koliko budem mogao...............

Mislim da nije pogresio iako bas i nemaju para za to planinarenje, da se tako izrazim.
Po meni je ispao pravi covek i ja bi postupio isto 100%. Kad sam vec bio frajer da ga napravim bicu i frajer da ga othranim! Nema drugog nacina, i zato mu zelim svu srecu ovog sveta jer cje mu trebati!

Saljem veliki poljubac kumovima i maloj kumici Jovani Razz

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chitam ja owe postove gore i svi pricaju JA pa JA..... Mislim lepo je to, misliti na buducnost, ziwot itd itd itd.... A na koju su to tachno buducnost mislili dok ste prawili to dete (ovde pricham i o mushkarcima i o zenama - oboje su kriwi)? Igrala se deca pa naprawila dete a? Pa aj sad kod chika doce da bude pu pike ne vazi idemo iz pochetka sad ja zmurim? To je ta neka pricha ... To dete, iz kakve god veze bilo, "putnichke" "ozbiljne" "duge" ili bilo koje cetvrte, pete, seste je DETE! I batalite sad ono do ne znam koje nedelje ziwota ono nije ziwo bice. To su doce smislile prichu da ljudima bude lakse da bi oni imali sta da radi i mlate pare...

Ako su bili tako pametni da to dete naprawe sad nek ga donesu na swet i nek ga daju socijalnoj sluzbi. Nekim normalnim ljudima koji nazalost nemaju decu uprawo to dete donese srecu koja ocigledno nije bila potrebna njegovim prawim roditeljima (jes ko da nismo wideli na shta su swe sposobne mame i tate kad im iz dupeta dodje u glawu pa ostawe dete u kontejneru .... EJ BRE U KONTEJNERU!!!! debilizam).

Dakle kad se dwoje ... fiki fiki .... lepo je to uziwanje owo ono ludilo rade hormoni ipak ostawite malo mozga na rezerwi makar i u podswesti neka vam bude da realno ako se za`ebete eto deteta. I onda ce ne znam ni ja ko, prolaznik na ulici, prodavachica u Maxiu, chistachi ulica ili ko zna ko da bude kriw sto se naprawilo dete ali nikako nece biti kriwi oni sto ga naprawise .... samo su oni newini (hehhe "newini" da .... oce to).

To dete zasluzuje ziwot! Kad je vec naprawljeno jbg - oni koji su ga naprawili su duzni da mu daju sansu da ziwi - makar i u nekoj drugoj hraniteljskoj porodici. I nema veze ako to vashe dete vi nikada u ziwotu vishe ne vidite i ono nikada ne sazna da je zaprawo u hraniteljskoj porodici ali ZIWI!!!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 5:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, nije bas tema ko je protiv abortusa, trudnoca moze svakom da se desi, pitanje je sta da se uradi kad se desi.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Zasto mora biti ili jedno ili drugo...rodila bi dete...

Delim isto misljenje kao Mayche Wink
 
Zasne
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 05 Maj 2008
Poruke: 1126
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije baš tako lako odreći se novog života npr. beba sama pomisao je briga, pažnja, nežnost i naravno finansije...meni se to nije desilo nit sam se udavala a po godinama kako vidite trebala sam već Rolling Eyes
I kad bi se našla u takvoj situaciji ja nebi nikad abortirala jednostavno to bi me ubilo eto to a sve ostalo je nebitno jer kolko je devojka kriva toliko je i muskarac vezano za bebu ili brak...
a ako nece nijedno bebu pa toliko ima prezrativa na sve strane pa kupi pa se ahm itd Beba nije kriva što treba da se rodi

Zar se može ovako bespomoćno i nežno samo baciti Crying or Very sad

_________________
Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja rec u sumu
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si zudnja.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ste spremni za taj korak, ako se volite sto da ne? Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon