www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Partizan u Evropi ???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
mmacek15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 148

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizan i ove godine sigurno ulazi u ligu prvaka

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam zvedas ali im zelim da pobeduju

_________________
I C E M A N
 
gaboon_viper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2005
Poruke: 140

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vala ako sad ne udju neznam kad ce
ta petrzalka je imala jedan dobar dan kad su uhvatili seltik na spavnju koji ih je precenio i ushao sa taktikom sa 3 klasicna napadaca. Dakle Petrzalka je na jedva neshto vishem nivou od Sherifa

Prepravio Velja25, spojio sam ti poruke, to si sve mogao i u jednoj poruci da napišeš[ Wink
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja se nadam da mogu da izbace one slovake jer protiv newcastlea su imali srece a sad imaju realne sanse jer ipak ta petrzalka nije ekipa koja moze biti mnogo bolja od partizana pa se nadam da ce partizan znati kako da odigra....
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

delija takodje. MORAJU PROCI!!!!!!!!!! kad su proshli Newcastle, mogu i pppppppppochetnike waljda.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shta ja znam, realno bash me briga, ali neka im je sa srecom...

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih se slozio...Petrazalka je sve samo ne pocetnik...Koja je to ekipa koja je uspela jednom Seltiku da da 5 golova?
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PARTIZAN U BRATISLAVI IGRA PROTIV ARTMEDIJE (20)

Fudbaleri Partizana večeras u Bratislavi u 20 časova igraju prvu od dve utakmice protiv Artmedije, u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Crno-beli imaju lepu priliku da se ponovo plasiraju u elitno evropsko takmičenje, jer je Artmedija rival koji je daleko od evropskog vrha. Slovački klub je debitant u kvalifikacijama za Ligu šampiona, pošto je prošle sezone osvojio prvu titulu. Fudbaleri Partizana s velikim optimizmom očekuju predstojeći duel i veruju da će se posle revanša u Beogradu naći u jednoj od grupa Lige šampina. Trener Vladimir Vermezović pred večerašnji duel je rekao:

- Srećan sam i zadovoljan zbog toga što nam se pruža prilika da se ponovo plasiramo u Ligu šampiona. Pred nama su dva značajna meča i rival koji može da se savlada. Prva utakmica ne mora da bude presudna, ali ćemo se truditi da napravimo dobar rezultat i dođemo u poziciju da pred revanš imamo priliku koju ne smemo propustiti. Uz podršku naših navijača mislim da možemo uspeti. Za mene i za moje igrače velika je čast da nastupimo u Ligi šampiona, ali do tog takmičenja deli nas još 180 minuta velike borbe. Artmedija je tipičan predstavnik istočne fudbalske škole, igra slično kao Dnjepar i CSK. Nezgodna su ekipa, jer je pokazala da zna da igraju s velikim klubovima. Nisu slučajno eliminisali Seltik, nemaju ni jedno zvučno ime u sastavu, ali moramo da budemo veoma oprezni, jer u Evropi nema slabih protivnika - istakao je Vermezović.
 
dimacar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Dec 2004
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idu i oni na pobedu pa kad metnu jedno 3 komada bice svashta
Onaj vas vermezovic se nada golu u gostima kakvi ste USERI
mozda ga i date
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e bas su zrelo odigrali u bratislavi, bas mi se svidjalo i vidi se da su za klasu bolji tim od artmedije,samo mi je zao sto boya nije imao malo mozga pa da cilja kao sto je to pokusao odita,pa ako promasi pola mu se prasta a ne ovako ko june da se zaleti i samo puca pravo,ccc,sve u svemu nadam se da cemo u bg igrati bolje
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma deru ih opushteno...... u BGu, mada mi je zao shto im sinoc nisu ugurali bar par komada......

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
X_FaCToR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 81
Mesto: Visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje misljenje je da partizan naravno prolazi 3 pretkolo a sta ce biti kasnije...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Partizan u Evropi ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon