www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je ikada prevara opravdana?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema tog razloga koji bi mogao opravdat prevaru Evil or Very Mad Evil or Very Mad


_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
kennyZG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Dec 2006
Poruke: 23
Mesto: Split / Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad....mozda......bio sam u takvoj situaciji....komplicirano je za objasniti. *sigh*

_________________
So...are you coming or going?
Od cumming and then going...?
Or cumming...and staying?
[Brian 2 Justin, QAF - 1. sezona, 1. epizoda]
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sanse za opravdanje, jos manje za oprost.....

Prevara je prevara i nema dalje....

dakle, nikad ne bih prevarila, ali ni oprostila....

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista ne opravdava prevaru!cinjenica je da mu nisam dovoljna ako me je prevario,tako da slobodno moze da nadje devojku koja ce to da mu tolerise!

_________________
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne opravdavam prevaru ni u kom slucaju, ne postoji opravdanje za nju kakva god veza bila u pitanju. Ako su dvoje u vezi,jos malo poduzoj, znaci da postoji poverenje, ljubav i postovanje. Cim jedno odluci da prevari, poklekne pred izazovom umesto da mu se suprotstavi, znaci da osecanja nisu bila dovoljno jaka pa s`tim i to da je prevarant/kinja sve to uzeo/la olako. Cin prevare je za mene podjednak kao i izdaja.
"Pruzio sam ti sebe, svoju ljubav i poverenje a ti tako, noz u ledja, e necemo tako da se igramo, zbogom..." moje vidjenje Wink
Mogu ti samo reci jednu stvar "ko zna zasto je to dobro"

_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^yeah bebe! ne vidim razlog zasto da se ponavljam,vidim da slicno razmisljamo. prevara je no,no,no! opravdanje nema!

bila bih srecna kada bi kennyZG malo razjasnio slucaj Wink ne nameravam da napadam,zanima me samo "vidjenje stvari",zasto misli da je to opravdano Question
 
ns21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 63
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vernost nije jednakost za ljubav i prevara nije uvek veliki greh.

ima ljudi koji vernost ne zasluzuju ali je tu pre pitanje otici od takvih ljudi a ne varati ih
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 19, 2010 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je preljuba opravdana kad partner odbija seks?




Za neverstvo se smišljaju svakakvi izgovori, a jedan od njih je i onaj iz naslova - ukoliko partner ili partnerka odbijaju seks, opravdano je potrebe zadovoljiti s nekim drugim. Međutim, pitanje je koliko je to zaista opravdano.

Prilikom ovakvog "opravdanja", onima koji ga koriste najčešće nije bitno zbog čega partner ili partnerka odbijaju seks. Nije bitno da li se radi o durenju, o nekoj vrsti kazne, ili partner ili partnerka imaju zdravstvene probleme zbog kojih ne žele ili ne smeju da imaju seksualne odnose. Osobama koje koriste ovaj izgovor bitna je samo njihova sopstvena potreba za seksom.

Ne kažemo da ta potreba ne postoji. Daleko od toga. Ne kažemo ni da ste zlikovac ukoliko tu potrebu zadovoljite. Niste. Ali, za zadovoljavanje te potrebe nije neophodno neverstvo, nije neophodno da partneru ili partnerki radite iza leđa, da ih izdate - tu potrebu je moguće zadovoljiti i samozadovoljavanjem. Nije vam to to? Potreba vam jeste zadovoljena, bar u nekoj meri, a niste povredili voljenu osobu.

Ima onih koji će, kada iz nekog razloga više ne žele ili ne smeju da imaju seksualne odnose, sami odobriti voljenoj osobi da zadovoljenje potraži sa strane. Međutim, i za njih je pitanje kako će se osećati jednom kad voljena osoba to i uradi, koliko će ih boleti, koliko će se osećati odbačeno. A kada to uradite voljenoj osobi iza leđa, još je i gore. Da li vam je zadovoljavanje potrebe za seksom toliko bitno da pristajete da jako povredite voljenu osobu?

Nekada, samozadovoljavanje može da pomogne. A ako vam to nije dovoljno, moglo bi da ispadne da je mnogo više fer da raskinete vezu nego da varate voljenu osobu - onda možete da potražite nekog s kime ćete zadovoljiti seksualne potrebe, a voljena osoba može da nađe nekog kome neće biti neophodno da je vara.



Izvor: Krstarica

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 03, 2010 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitanje "Apsolutne Vernosti" je u stvari u najvecoj meri pitanje sopstvene sujete i nesigurnosti, a ne istinske ljubavi.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 03, 2010 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek postoji razlog zbog čega partner odbija sex, a mi to rijetko kada hoćemo priznati i potražiti razlog u nama samima. Prevara ni u ovom slučaju, a pogotovo u ovom slučaju, nije opravdana, i ne vidim zašto sebi kompilkovati život tako prolaznim stvarima. Kažem, uvijek je i gotovo sigurno razlog u odnosu dvoje ljudi, osim ako nije fiziološke prirode što se može lako i provjeriti ako zapostavljeni partner pokaže dovoljno strpljenja i nježnosti da nagovori drugoga da se ispita sa stručne strane. Ako nije fiziološke prirode, onda je to samo "blokada" koju mu je stvorio sam partner, a u tom slučaju i ponovo malo strpljenja i nježnosti, bez prebacivanja, podsmijeha i omalovažanja. Nema opravdanja za prevaru, osim ako tu osobu ne volite, a onda je razlaz u tom slučaju jedino i pravo rješenje.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 04, 2010 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije, ne moze nista da mi opravda sto ja necu da kazem svom partneru da ocu da sam sa nekim drugim...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je ikada prevara opravdana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon