www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pirat!!!

 
Simbadm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Jul 2005
Poruke: 10
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da je odlazak u bioskop sam po sebi zanimljiviji od gledanja kuci, ali naravno da ne treba gledati svakakve gluposti u biskisu. Ja volim da odem u bioskop, ali samo tamo gde mogu da sednem kao covek i da odgledam film na miru

_________________
ja
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja se najčešće opredeljujem da uzmem originalni DVD iz DVD kluba i pogledam kući. Mnogo mi je lepše nego u bioskipu. Mogu da jedem, pijem lezim, sedim, da ga zaustavim kada hoću a doživljaj je isti ako ne i bolji!
 
bgintruder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bioskop! Mrzim da gledam divx prebacen na dvd! Upropasti i najbolji film!


Edit by PiNkLaDy...bez caps lock-a...smanjila sam ti slova... Exclamation
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima sve svojih mana i prednosti
pirate ne volim naravno zbog lose kopije a bioskop zbog ljudi sto krckaju, suskaju, smeju se kao neandertalci, itd...
ali ipak glasam za pirate, mada nam se poboljsava situacija, borbe protiv pirata, uvodjenjem i prodajom dvd-a....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 8:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kada je neki bas dobar film obavezno idem u kino, a kupovat pirate nemam potrebu, jer u moju videoteku stizu pirati prije nego se pojave na pijaci.....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
disha_m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo ono sta procenim da je mnogo lepse i bolje gledati u bioskopu tamo i gledam, ostalo - pirati.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 7:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u bioskopu..........jer ako piraterija nastavi kao do sada i filmovi ne budu zaradjivali, onda ih vise nece biti ni u bioskopu ni za pirate......isto kao i nasa muzika........od kada je lakse skinuti je nego kupiti.....i tekstovi i muzika su postali grozni.......gde nema truda nema ni ploda..... Idea

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
MilanRUS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 19

russia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stedeti kintu i kupiti satelitsku antenu i gledati svakakve nove i naj-novije filmove!!!!!!!!!! zar nije fenci ideja Wink

Pozz od RUSaaaa
 
colabora
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 29 Dec 2004
Poruke: 2228
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, gledam previse filmova da bih mogla stalno ici u bioskop... trebalo bi mnogo vremena, a i novca... Kad se radi o nekom bas dobrom filmu ili o filmu koji iscekujem neko vreme, onda pravac bioskop. Wink
 
spongebob
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam filmove tako da sam 100 % protiv pirata. Dosta cesto kupujem originalna DVD izdanja za hilmove za koje znam da su ok one druge i ne gledam. Na zalost bioskop u mom gradu je sheat tako da odem povremeno ali nije to to, ipak je moj 5.1 sistem najzesci!
PIRATI STOP!!!!! New Evil

_________________
*I Djavo Place Kad Dusu Mi Pogleda*
 
dr_martin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 132
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bioskop...sem jeli ako imate bioskop u kuci.....Nekako je atmosfera bolja....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Ici u bioskop, ili kupiti piratski film na ulici? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon