www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dejan Bodiroga
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njakit je napisao/la sledeće:
cekajte malo,pa on nije potpisao za panatanaikos vec za armani dzins koji trenira pesic


Pesic trenira Virtus iz Rima, a Armani Dzins je iz Milana!


 
torta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 7

kiribati.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma mnogo je spor,mator kad vidim kako se drugi krecu a kako on pomislim da mu je vreme proslo.Al nema sta veliki je to kosarkas!!!

_________________
Milinovic Marko
 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On se manje - vise tako kretao i sa 22 godine!
 
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji nas igrac sad na ep u srbij.
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije bash... jeste LEGENDA al na ovom ep nije mogao sam da odigra njegovih chuvenih zadnih pet minuta Mr. Green Mr. Green bash se vidi da je ostario i zao mi shto se ovako oprashta od reprezentacije(ili se mozda ipak pojavi u japanu Mr. Green Mr. Green )

_________________
El Niño
 
robifm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Feb 2005
Poruke: 35

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsen Bodirogin And I Camp u Beogradu!!!!!
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo je steta so je jedna briljantna reprezentativna karijera zavrsena na jedan ovakav nacin

Majstore hvala sa sve sretne momente kojih je bilo puno u nadi da ce plavi ponovo jednoga dana dospjeti do mjesta na kojem si ih ti doveo i cuvao sve ove godine
 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sanse da se pojavi u Japanu, mozda se ni reprezentacija ne pojavi u Japanu!
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eee ducy mojne tako kao shto rekoh sredice piski da se repka pojavi u japanu a shto se tiche bodiroge mislim da ima nade da zaigra josh jednom za nas.

_________________
El Niño
 
Lonely Wolf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice nisu zasluzili da dobiju "wildcard" za Japan i voleo bih da ih uopste ne pozovu a sto se tice Bodiroge ja mislim da je on svoje odigrao i da je najbolje za njega da se sam povuce.
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po chemu nisu zasluzili wildcard?? el zbog toga shto smo najuspeshnija reprezentacija u zadnjih 10 godina u evropi?? pa ne moze se svake godine uzimati zlato. jesete da smo imali tri vezana neuspeha na prvenstvima ali smo i dalje po broju poena drugi na, valjda fibinoj listi odma iza amera!

_________________
El Niño
 
sanjurka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 112
Mesto: BAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dejan Bodiroga je veliki covjek, pametan kosarkas. Jeste da je na zalasku karijere, ali je ipak jedan od najvecih svih vremena!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Dejan Bodiroga Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon