www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Marchelo
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi svaki komentar sa moje strane bio suvisan!
Ljudi ja sam ga licno upoznala znaci sedelo je nas 10-tak za sankom u klubu gde je gostova...momak je sroz opusten,bas me je odusevio!
p.s.-Cak sam ga i cmokila Embarassed

A sto se tice pesama tu necu da duzim...sve su mu sjajne,ali mi se izdvaja pesma vise,uskurativna,filter,senke i sarada...ma sve su mu sjajne!!
Umalo da zaboravim,pesma koja je mene ostavila bez reci i koja je prevazisla sve je Snovovidjenje sa Bassivity mixtape....nesto najbolje sto se moze cuti!!!!



_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marchelo je stvarno extra...
Ne samo sto je nas najbolji reper nego sto mu drugi nisu ni do kolena
A sto se pesama tice ne bih mogla da se odlucim za omiljenu
Ali mogu da kazem da mene bas nisu odusevile Kafanska spika, I opet kafanska spika


Poslednja prepravka: ivonas datum Sub Dec 30, 2006 1:26 am; ukupno izmenjena 1 put
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on mi je najboLji srpski raper..dobre su mi njegowe pjesme pismo bratu i suze(ft. edo maajka)

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sada koliko je "prizeman" i pristupacan lik, ali sama cinjenica da decko studira dovoljno govori o tome da nije jedan od onih koji pametuje u prazno..mislim obrazovanje nema toliko veze sa inteligencijom, pogresno sam se izrazila..ali decko je vec dovoljno zapazen a nastavio je sa skolovanjem..dakle ne zivi od danas za sutra..vrlo mlad a vrlo zreo..Juce sam se bas raspravljala sa jednom "narodnjakusom" oko vrste muzike i izvodjaca..i ona kao eto tog tvog marcela cim cujem ja promenim kanal...da zato sto nikada nije obratila paznju na reci nekih njegovih pesama, na poruke koje one nose....

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
mirza_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 89

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

genijalac,to je nas eminem
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marcelo je zakon!Njegova pesma 1 je zakon!Ma Marko(Marcelo) i ja samo ti ortaci,dopisujemo se preko maila.Pojadala sam mu se nesto,a on mi je toliko pametnih stvari rekao,koje vec znam ali su me pogodile,da sam pocela da placem!Za mene NAJVECI car!Skroz opsuten lik,steta sto nisam bila u dobrom raspolozenju i nisam otisla na koncert kad je bio u ZR-u,inace,upoznala bih ga kao i pola mase kojoj je prisao i sa njima se upoznavao.


P.S. Da li znate onu njegovu cuvenu krem kapicu?Na nastupu u Somboru mu ju je neki decko maknuo,Marko je popizdeo ali je bilo kasno jer tog decka nisu mogli da nadju.Cula sam za to,i znajuci koliko voli kapicu,poslala mu mail da mi je stvarno zao,ali ko jebe kapitzu.Posle par dana stize mi mail od Marka:Uzeli smo kapicu od IDIOTA!Ne brini,vidimo se!Poz,M.



Toliko od mene

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne gotivim bas te domace "repere"u zadnje vreme
 
wishper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: Stara Pazova

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi jasno kako mozete da ga slusate,decko nema pojma o hip hop-u

_________________
Trezan svatih iz prve
da sve su sem tebe
bile BiiiiP kojih sam se stideo
a ni ja nisam svetac
vec obican slepac
sto kraj oba oka nije video
da si ti, samo si ti sunce ljubavi
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dve reci - "Sveti Bes"

_________________
Vujanic je zakon
 
marko666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Dec 2006
Poruke: 58

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lik je najjaci na nasoj sceni
super je...
 
hip_hop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kralju najjaci si, i ti to znas!
respect!

_________________
...brate sve se vrti oko postovanja...
 
sofika
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 303
Mesto: ...na krilima vetra

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On je genije!Najjachi je!Lirika mu je extra,spotovi isto... 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Marchelo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon