www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ravna ili kovrcava kosa???
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Alexia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2004
Poruke: 31

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar frizer ti moze pomoci, sve zavisi kakva ti je kosa, sva sreca ja sam se snasla, tako da nemam nikakvih problema. Mr. Green

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blago talasasta Very Happy!
Kad hocu ravnu-pegla u ruke, kad hocu kovrdzice-tu su po(a)pilotne!
Very Happy (ne znam da li su popilotne ili papilotne Very Happy )

_________________


 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VOLIM SVOJU KOSU !!!! Mr. Green

Uglavnom je ravna, a kad hocu kovrdzavu ili wet-look samo malo pene dok je vlazna i gotovo...zahvalna sam mami sto me takvu rodila da bar oko kose ne moram da se mucim Smile

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
roxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2005
Poruke: 5
Mesto: wollongong

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 6:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadovoljna sam sa mojom kosom a boju menjam stalno

tako da neznam ni sama kakva je moja prava boja....

_________________
sta da ti pricam kad vec sve znas...
 
Lora75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 46
Mesto: Bugarska

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam blago talasasta gusta kosa...ali vise volim ravnu kosu..kako se kaze svaki hoce ono sto nema. Tako da joj peglam ponekad - bolje mi je. Kad je sa srednjom duzinom ove kovrdze vire i meni se to uopste ne svidja...poslije peglanje postaje nekako stilnije.
Inace sam zadovoljna svojom kosom
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam kovrdjavu kosu nebi nista menjala ali feniranjem je isravim ako zelim da imam ravnu Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
NEMOGUCA MISIJA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 21

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam jako cudnu kosu,gledala sam slike kad sam bila manja bila je ravna,onda kad je pocelo ovo sisanje da ti istanji kosu,ja sam to odmah i od tad je valovita,a cak kad je ne pocesljam samo protresem bude kovrcava,i tako,najvise mi se svidja kad je do pola ravna pa od pola blago valovita pri kraju,tako je obisno pravim...a sto se tice preparata bas je tesko nac ono sto ti stima kad imas ovako nemirnu kosu kao moju,mijenjam stalno,ako neko zna neki dobar preparat nek javi:),jos nesto peglanje kose jako je stetno,ja sam peglala i zenula stvar,bas je unisti,spaljuje,svaka kosa je lijepa na svoj nacin,samo treba malo paznje i sredi se...godi mi ova tema pravo:)!

_________________
HAJDE DA LUDUJEMO OVE NOCI,HAJDE ZALJUBI SE U MOJE OCI,TVOJE SU USNE KAO COKOLADA TO MI SE DOPADA...Smile!!!
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 7:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja imam problema sa mojom kosicom Evil or Very Mad
Imam zaista puno loknica a jos je bujna...ma pravi uzas!Cesljanje mi dodje ko prava nocna mora!Volim samo boju svoje kose....cista plavusa

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Curly_Angel
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 725

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam kovrdzavu kosu,i srecna sam zbog toga... Jeste teska za odrzavanje,ali uz prave preparate.....postaju savrsene..... 8)

_________________
Ko to kaze da Andjeli nisu chupavi???
 
pumica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 97
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2005 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam zasto se svi zale na odrzavanje kovrdzi naprotiv,ja imam krupne lokne kao da si ih pravio viklerima i dovljno im je da operem kosu naguzvam je malo uz pomoc verovali ili ne kreme za ruke(a nju je dobro i staviti pre peglanja jer vam se onda kosa ne naelektrise)i nikada je ne susim fenom i onda em je mekana a i sjajna.meni je vece mucenje da ispravim svoju kosu jer ako to radim sama potrebno mi je 2i po sata da provedem uz fen i cetku i peglu
jednom sam cak isla na polu trajno peglanje i bilo mi je krivo posle 2nedelje,jer sve skoro devojke imaju ravnu kosu a malo je onih sa loknama!!!

_________________
....I kada nam oduzmu one koje volimo
...I kada oni umru,oni ce ipak ziveti vecno ako mi ne prestanemo da ih volimo,jer prave ljubavi su vecne!!
4mymum
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 4:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gaga021 je napisao/la sledeće:
ja imam kovrdjavu kosu nebi nista menjala ali feniranjem je isravim ako zelim da imam ravnu Razz


potpisujem......isto je feniram i presujem.........ali volim i kada je prirodno kovrdjava......
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NEMOGUCA MISIJA je napisao/la sledeće:
ako neko zna neki dobar preparat nek javi:)


jesi probala silikonsko ulje? to meni jako pomaže u borbi s kosom...

_________________
Don't worry, be in love!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Ravna ili kovrcava kosa??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 2 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon