www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plesanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam baš neki veliki ljubitelj plesa.... a niti moj dragi, tako da smo se tu "našli" Embarassed
ali moram priznat da me tu i tamo uhvati da počnem tancat po sobi, ono, da se malo ispušem i dam oduška Wink
a ljubitelj laganica nisam iovako....


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam da plesem, sa deckom najvise.
Ali mogu i bez njega, pa neka sedi i neka me gleda ! Laughing
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muzika me jednostavno sama pokrece,tako da zaista to volim jer uzivam u tome.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 15, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, ali ne cesto...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 15, 2005 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se plesa tice...hmmm, reci cu vam samo da se zabavljam sa svojim plesnim partnerom koga sam upoznala na treninzima...pa vi-pravac prva plesna skola u komsiluku. Nema niceg lepseg od izlaska na mesto sa kvalitetnom muzikom za ples kada je pored vas neko ko to zaista ume da radi kao profesionalac.Idealno za egzibicioniste! Very Happy
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 15, 2005 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim plesati. To me baš opušta i obožavam kad netko dobro pleše...
Kao onaj film Dirty Dancing....mmmm....
Mr. Green

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
kiki27
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam da igram, najlakse ocistim kucu kad opicim muziku do daske i bacim se na spemanje Smile ali nazalost moj dragi nevoli bas da plese pa tako kad se nadjemo negde u drustvu meni noge u mestu cupkaju a on mrtav hladan sedi za stolom Laughing jedino kad popije onda nikako nesedi a to je retkost . inace volila bi da se upisem u plesnu skolu to mi je kao neki san ali otom potom.....
 
baloncica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 234
Mesto: divno mesto..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da plesem..
Ples me opusta,usrecuje..
Volim da plesem sa svojim deckom..super plese,kao i ja Smile

_________________
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plesati je zakooon!!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma i jdeno i drugo dolazi u obzir Very Happy
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da plesem, i to naravno najvishe s deckom... Very Happy
Dosad nismo imali priliku djuskati u nekoj diskoteci, ili on nije raspolozen, ili nisam ja, uglavnom uvek nesto iskrsne... Uz sentishe smo dosta plesali, i moram priznati da super izgledamo tako zajedno... Mr. Green
On je inace talenat za ples (za divno cudo, jako malo muske populacije koju poznajem ume da igra a da me ne zgazi makar jednom), tako da ponekad ispadne da on uci mene igrati salsu, ili nesto slicno... Very Happy

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam ples!!!!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Plesanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon