www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spyware
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
_D-Devil_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 95
Mesto: Skoplje-Chair

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim CounterSpy i Ad-Aware programi su veoma dobri svima ih preporucujem

 
EvolutionIX
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2005
Poruke: 258
Mesto: negde u svetu

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa koja je to dobitna kombinacija
1.searsh&destroy.2.3.. i sta jos
 
TheRKON_SAJ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 31
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lavasoft Ad-Aware SE Personal
nadje ali ne brise sve spyware...

_________________
TheRKON_SAJ
 
shadowman777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 15 Nov 2005
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lavasoft Ad-Aware SE Personal
SpyEmergency 2005
 
@Vampir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 94
Mesto: Beograd/Uzice/IN THE MIDDLE OF NOWHERE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji je onaj koji je za DZabe, jel tako!?
Ako nemate neki,a sigurno ce vam trebati,probrljajte malo po netu ima tu svasto nesto,izmadjuostalog i ovde navedeno.
Spybot S&D nije ni za bacanje kao ni Microsoft-ow koji je u beta fazi postigao inzvanredne rezultate.

_________________
Bog Moze Da Ukine Djavola Samo Jednim Dekretom,
Ali Nece. Drzi Ga Iz Cisto Politickih Razloga!!!
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kombinacija ad-aware+spybot. Ono što jedan eventualno propusti drugi ne propušta.

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"zakacio" sam neki zeznut spyware ili trojanac koji (verovatno i dok ovo kucam) spamuje neku internet adresu, nebitno je kako sam dobio ovaj da kazemo spyware ali kad ukljucim protekciju Nortona za 1-2 sekunde on otvori oko 110 malih pop-up prozora sa skeniranjem poruka koje se sanju na razlicite adrese. tako da nastaje haos, A posto imam originalni Service Pack 2 Windows mi prijavi "Your computer is infected" i kaze mi da se iste infekcije resim kakav bedak. Jedino resenje je izgleda Format C jer Norton, Ad-Aware SE Personal, Titanium 2005 Antivirus, PC-Cilin, Spyware Doctor .... toj infekciji nemogu nista. Bedak
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Instaliraj kod nekog Nod32 i ukljuci mu opciju za start-up skeniranje... Onda nakaci svoj hard kod njega i 95% sam siguran da ces resiti problem... Onih 5% ti je da pre nego sto skines hard sa svog kompa ocistis Run i RunOnce registre. Ovo sa registrima ne radi sam osim ako tacno ne znas sta trazis i sta brises... Idea
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

microsoft antyspyware nadje i bise sve
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nisam bash siguran u tu tvrdnju... Pomenuti program mi je zadao toliko glavobolje (kao i izmedju ostalog sve sto izlazi iz Microsofta) da je to strasno.

Sto je gore radovanko napisao, kombinacija ad-aware+spybot se pokazala veoma korisnom, bar u mom slucaju...
 
Hagan_Bajan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 196
Mesto: Između sna i jave

stlucia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moji desktop cuvari: 1. Ad aware Personal
2. Pest patrol
3. Spy Pry
4. Spy Cop 10.0
5. Spybot 1.3
Pa nek navale.... Twisted Evil

_________________
On je kralj, On je sam,
Gospodar zemlje cudesa,
Samo zena kao tajna,
Polako ga vuce sa prestola....
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

5 antispy programa?! Mnogo je kume, mnogo je...
Ala je tu guranje i bespotrebno trošenje resursa. Mis'im ima i boljih načina da se čovek preventivno bori protiv spajvera.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Spyware Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon