www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nosim na savesti
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
A|ex
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 19 Apr 2005
Poruke: 290
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa... I nemam bas. Ali, jos sam mlada. A inace sam prilicno temperamentna tako da cesto kazem nesto sto ne bih trebala. Ali, nista nije bilo strasno.
Samo me muci jedna stvar koju sam precutala...


 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na savesti ?? ne mogu da se setim..mislim ne

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
indijanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoje rijeci i djela kojima se ne mogu ponositi.. Embarassed

_________________
Ljudi su najmanje iskreni prema sami sebi
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurno mnogo toga,al ne na srcu.
Ponekad kad zatvorim oci,pomislim na nesto sto me mozda pece,ali trepnem
dva tri puta i promenim tok misli

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
jasnab
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 99

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da postoje stvari zbog kojih se kajem i koje bih vrlo rado promenila,sve se to desavalo zbog moje tvrdoglavosti i inata!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno... tako nesto svako ima... npr. ja cu se zauvek kajati sto sam jednom decku unistila zivot... on se jako rano,sa svojih 15 godina ama bas ludacki zaljubio u mene... bila sam mu prva ljubav a nazalost i poslednja... on je bio dovan prema meni,nezan,uvek je gledao da mi udovolji a ja sam njega uvek odbijala.. posto je on bio mnogo uporan samnom ja sam postajala surova prema njemu... 3 puta je pokusao sebi da oduzme zivot.... promenio se za 360 stepeni.. nije vise ni onaj divan,ni nezan,brizan decko koji je nekada bio... ima devojaka koliko pozeli ali sa svakom samo spava i odbaci ih na najgori moguci nacin... njagovi drugovi mi govore da je takav zbog mene i da radi tj gazi srca devojkama kao sto sam ja njegovo srce zgazila nekada davno....

medjutim prema meni se nije promenio.. jos uvek me voli iako je vec proslo 6 godina... jedino prema meni je jos nezan... i osecajan... ja sam mu jedina slaba tacka... znaci mene neko da dira ima neku potrebu da me odbrani...

a priznao mi je da vise nemoze nijednu devojku da voli,da je upao u lose drustvo ....
i sve to zbog mene... da sam mu pruzila paznju,strpljenje i neznost ne bi bio takav kakv je sada... ja znam da sam ja kriva za to i sve bi dala da mogu vreme da vratim... ali nazalost ne mogu.. Sad
 
Srednjoskolka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 1217
Mesto: CRNA GORA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2005 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovoga cega se sa tugom sjecam je daleko od savjesti,ali recimo da mi je zao sto sam tako postupila,ali to nije sad neka ogromna stvar ali eto,moglo je to nekako drugacije...nego,bilo,proslo,ne ponovilo se...
 
Mistress
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 70
Mesto: Zadar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

još sam mlada, ali zbog ničega ne žalim, osim zbog toga što sam povrijedila drage ljude (nor mamu) ali i to je bilo nehotice.. dakle, zbog ničeg se ne isplati žaliti, što je bilo , bilo je!

_________________
Ain't gonna waste my hate on you
I think I'll keep it for myself
 
sneskaCA
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2005
Poruke: 104
Mesto: CACAK

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam bila mala, moj brat i ja smo uzeli malo kuce i igrali sa njim tenis tj. kuce nam je bilo loptica i tako smo se nazovi igrali i moj udarac u njusku je usmrtio kucence. Posle smo ga bacili blizu moje kuce i on je sa jos malo snage sto mu je prestalo skikao i skikao. Te noci uopste nisam mogla da spavam. Mnogo se kajem zbog toga. Crying or Very sad

_________________
Mozda nisu uvek pored tebe, mozda imaju probleme svoje...Bitno je samo da te vole, i da znas da pravi prijatelji postoje!!!!!!!!!
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad mi ne neko pitao ovo na ulici ili bilo ko drugi vjerovatno bih rekao da nemam nista da nosim na savjest ali ipak ima jedna stvar koju sam uradio sa nekih 10 godina koju nisam nikad trebao uraditi ali eto.. svako grijesi a na greskama se uci!
 
si-fu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 90
Mesto: Sremska Mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...svako se stidi necega i to ne zeli da podeli ni sa kim...

...bilo ko od nas se bar jednom nasao na pogresnom mestu u pogresno vreme...

...naravno i nazalost, i ja sam jedan od tih...

...ne bih o tome, ali na neki nacin to mi je promenilo zivot i otvorilo oci...

...u meni je ostao strah da se tako nesto ne ponovi i smatram da je to dobro po mene...

...jos jedno iskustvo koje je od mene napravilo boljeg coveka...

_________________
Da li ste nekad jahali ruzicastog ponija!?
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslije smrti moje majke moj otac je oformio novu porodicu.Sestra i ja smo bili punoljetni tako da je on otisao da zivi u drugi grad.Sa drugom zenom dobio je sina.Vrijeme je prolazilo moj polubrat je rastao.Ocigledno da je kod nas kao ostavljene djeca bila prisutna ljubomora te ga nismo nikako prihvacali.Postao je tinejdjer i on je poginuo,ne osjetivsi pravu ljubav brata i sestre.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Nosim na savesti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon