www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sasa ili Dejan Matic?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Ko je bolji-Sasa ili Dejan Matic?
Sasa
90%
 90%  [ 84 ]
Dejan
9%
 9%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 93

Autor Poruka
Bigi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 116
Mesto: BELFAST

ireland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deki rules, mislim da je bolji od saše... dejanov novi album mi je izvrstan...


_________________
No Sikiriki...
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se to sto radi Sasa. Dejan je malo manje popularan, ali ima i on par dobrih pesama.
Imaju jako lepe glasove!

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:52 am    Naslov poruke: Re: Sta mislite o braci Sasi i Dejanu Matic? Na vrh strane Na dno strane

[quote="toc"]sta mislite o braci matic i dali vam se svidjaju njihove pjesme??[/quote] Bas ih volim slusati,a Dejan Matic za moj pojam ima bolje pjesme od Sase.npr.Burmu!

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo sam cula Sasin novi album...pre toga nisam ni njega cula, a Dejana dan danas nisam Very Happy
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesme su im odlicne,pogotovo Sashine.Hit ljeta-Ko te ljubi ovih dana!!!!!!
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super su obozavam da ih slusam Razz Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Minga-ST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 19
Mesto: Croatia/Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Saša mi je nekako bolji,neznam ni sam po čemu i više ga slušam od dejana
 
minnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 148

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super pevaci, pesme i glas pogotovo Sasin bas imaju stil i kvalitet! I Dejan je okej pevac! Ma super pevaci!
 
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj komentar moze biti samo subjektivan, jer su moji bosanci, volim ih kao da su mi braca. Dejan mi je malo vise srcu prirastao, jer je ostao da gaji dobri stari narodni melos, dok se Sasa orjentisao na novokomponovani folk. Podrzavam ih obojicu. Zelim im puno zdravlja, srece i ljubavi. Sa velikim zanimanjem pratim njihovu karijeru.
Bravo, momci!

_________________
 
Muki850
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 6:36 pm    Naslov poruke: Re: Sta mislite o braci Sasi i Dejanu Matic? Na vrh strane Na dno strane

toc je napisao/la sledeće:
sta mislite o braci matic i dali vam se svidjaju njihove pjesme??


Neki tvrde da su to tezgarosi. Cini mi se da bas takvi znaju da otpjevaju pjesmu kako treba. Samo ja licno nisam fan mjesanja narodne i zabavne muzike ili turbo folka, kako hocete. U tom smislu sam pomalo seljak koji voli stari melos, kad je barem narodna muzika u pitanju.
 
DeNNiSy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 213

mexico.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm kad bi me neko pitao ko je bolji Sasa ili Dejan u pjevanju ne bih znao da odgovorim
Dobro pevaju, znaju sta rade Razz

_________________
 
nemo88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci osim da su jako dobri pevaci!Od Sase su mi ubedljivo najbolje pesme Kad ljubav zakasni (neprevazidjena) i Neke ptice nikad ne polete!A od Dejana mi se svidjaju Burma i Golubice.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Sasa ili Dejan Matic? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 2 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon