www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prolaznici koji zivot znace...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
dejoni
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1376
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba koje cu se uvek je moj ucitelj.To je bio laf od coveka.Cesto ga i danas spomenem...
Naravno,pogadja me i cinjenica da ima u Srbiji veliki broj napustenih,starih ljudi.Na primer,skoro sam cuo,da u Niskoj dusevnoj bolnici (u Topaonici), ima veliki droj staraca koje deca dovode pod izgovorom da su senilni,pa ne dodju godinama da ih posete.Tuzno je sve to.Kao da jednostavno ne zele da se brinu o njima.


 
bobem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 46
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam,vec je spomenut,ali i na moju psihu utice kad vidim u nekoj hladnoj noci nekog beskucnika,koji spava na nekom stepenistu,pogotovo ako je to neka starija osoba.Da se ogradim,na mene ne uticu napadni prosjaci,koji su dosadni poput musica,vec predhodno pomenuti. Crying or Very sad
 
Lutak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Sep 2005
Poruke: 69

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi ja sam jednom u prolazu sreo ejdnu djevojuku u travniku i od tada je proso puno puno vremena ali i dalje mi je njen lik u ocima i toliko je bila ljepa da sam pozelio da mi je djevojka i da se svega odreknem radi nje bez obzira sto neznam ni ko je,ni sta je ni nista o njoj Very Happy mislim da je to malo ludo al itako ej
 
crni_bombarder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 60

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije to bas tako,ono sto je prolazno ne moze biti sve,mada postoji i ljubav na prvi pogled,al kad se samo jednom vidi,ma to nije nista

_________________
da li znate da Vas volim
 
amela2hot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 171
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bilo bas takvih, ali onih drugih "prolaznika"...koji znaju uputiti jake reci...oni su ostavili duboki trag u mojoj svesti...

_________________
You can have a friend only if you be one...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad slucajna/ni prolaznica/nik ostavi jaci utisak na mene od bezlicnih osoba sa kojima se susrecem svaki dan.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se cesto raznezim kada vidim stare bake i deke kako idu ulicom onako polako.....bespomocno....jadno....tesko...i uvek mi ih bude nekako zao. A neznam zasto.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo, kad vec spominjete sve te ljude koji prose,sami su i zalite ih da spomenem i ja onoo sto mene rastuzuje jos vise od toga... Znam da cu potpuno omasiti temu,ali kada vidim na ulici nekog izgladnelog ili promrzlog psa, narocito kad me pogledaju ocima punim tuge ja sam stanju da budem tuzna zbog toga danima...to mi je nesto najtuznije
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne postoji ništa lijepše nego kada bakica i deda hodaju po cesti i drže se za ruke! Predivno je vidjeti da prava ljubav ipak postoji i da je toliko jaka!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 3:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

foryou10 je napisao/la sledeće:
Ponekad slucajna/ni prolaznica/nik ostavi jaci utisak na mene od bezlicnih osoba sa kojima se susrecem svaki dan.


Slazem se...Ponekad se zaista desi da neko koga upoznam sasvim slucajno,povrsno i neplanski ostavi na mene jaci utisak od nekih ljudi koje vidjam stalno...Skoro mi se to dogodilo i to jedno 2 slucaja..

_________________
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neke ljude upoznamo preko ljeta koji nam posle nesto znacit iz godine u godinu
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno govoreci ne obracam paznju na prolaznike i ljude oko mene. Razmisljam ili o tome gde sam krenuo ili o nekom problemu i primecujem nikoga oko sebe. Mozda zato i ne primecujem sve te neznance oko mene. Imam svoj put i tamo idem, pored mene moze da prodje ko hoce necu ga primetiti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Prolaznici koji zivot znace... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon