www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crtani filmovi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vise volim ove kratkometrazne kao sto su Tom & Jerry, Popaj, Brzi Gonzalez...


_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da gledam crtane filmove ja sam jedno veliko malo dete Very Happy pre neki dan sam gledala Bambi taj crtani sam gledala jos dok sam bila mala super je bas sam uzivala dok sam ga gledala a omiljeni moj crtani je Ledeno doba Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bambi.....Eeeeeee, to je bio crtani....I nekada Tom i Jerry, itd....a ne ovo danas....Doduse uvek mi je bilo zao Toma, te jadne macke koji onaj misic uvek zezne....

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahah nasmejah se Hercegovom komentaru..jeste tacno sto se Tom-a tice..heheh meni su sledeci crtaci najdrazi: Evoksi, Mede medenjaci, Strumfovi, Snorkijevci, Plava princeza, Kornjace i Diznijevi naravno..sve u svemu, Gago i ja sam jedno veliko dete...!! Poz svima!!
 
skora
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 24

PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Denis napast, talicni tom, ninja korjnace, strumfovi, to su mi bili najdrazi sto sam gledao
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 7:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mece dobrici, let zmajeva, cudesna suma, snorkijevci, strumfovi.....

_________________
- have a nice day -
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosta dosta toga...pocevsi od hi mena pa ostatak...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam kolekciju od nekih 150 dugometraznih, ako nekome treba nesto nek se javi na PRIVATE>.. pa da narezem Smile

pozz

_________________
- have a nice day -
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PAZI, PAZI PIRATERIJA ON LINE!!!

Imam i ja nesto manje oko 100 ali posle poslednje racije ne zajebavam se vise sa tim. Sreca pa su svi diskovi bili kriptovani. Na kompu su mi nasli oko 1000 pesama i mozda 10-15 filmova. To je sve!!! Cuvaj se, vise ne pitaju da li je to za tvoje licne potrebe. Ako hoces da robijas a ti ubij coveka, blaza je kazna...

Pozdrav!
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 3:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se nikako ne bavim piraterijom,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
imam samo CRTACE (dugometrazne) koje obozavam, to je MOJA LICNA KOLEKCIJA !!!!!
smao sam htela dobronamerno (za DZABE , NARAVNO) , d aponudim da narezem , ko hoce ovde na forumu!!!
Kapiram da je ovaj forum imak poverljiv...
ja nista ne naplacujem ,tako da ovo i ne moze biti piraterija~~~
niti nudim na-siroko!!!

Samo sma htela da ljudi koji vole DInzijeve klasike.ili mece dobrice, himena..sta god, ako nemaju, mogu im ja dati, jer znam KOLIKO JE MENI VREMENA ENERGIJE i para trebalo da nabavim...
a znam i osecam koliko je to nama pojedincima VREDNO !!!

toliko!

_________________
- have a nice day -
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast AG veoma lepo od tebe

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arrow Wink
hvala,
u svom traganju za Crtacima, naisla sam i sama na Dobre Ljude...
doduse mali broj, ali opet, puno mi je znacilo...
Tako da i sama, zelim nekome da pomognem, na ovaj nacin. Znam koliko je meni znacilo!!!

Pozdrav,
ako neko zeli crtace, nek se javi Smile 8)

_________________
- have a nice day -
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Crtani filmovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon