www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da Se Najezis...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

emisija kao emisija je veoma zanimljiva...mada je mislim da namestaljka

 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da vam pravo kazem vrlo cesto i ne mogu da gledam neke scene koliko su...brrrr....ne glaedam bas cesto
 
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grozna mi je ta emisija, ne gledam je.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima dobrih prikazivanja , ali i gluposti. I najviše što me umara jeste često ponavljanje već prikazanog i kratko traje

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je emisija takodje odvratna. Ne mogu da shvatim da ljudi vole da gledaju ljudske nesrece i to kao ono wooow. Sreca je sto ovde svi prezive inace znam da bi josh zanimljivije ljudima bilo da nije tako. Mislim i da termin u kome se to emituje nije ravi i da to treba prikazivati u kasnijim satima. Sve u svemu, Mitrovicu skidaj to sa Pinka ne prikazujes nam time nista pametno. Rolling Eyes
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Da se najezis Na vrh strane Na dno strane

Interensantna dokumentarna serija, mada prilicno morbidna. Definitivno nije serija za svaciji ukus. Ima mnogo krajnje neprijatnih, sokantnih i uznemirujucih scena. Svaka situacija zavrsava se komentarom da je zrtva prezivela, u sta, u mnogim slucajevima, cisto sumnjam. Kao i u svakoj emisiji, pre ili kasnije ponestane novog "materijala", pa reprize pojedinih scena postanu sve cesce.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 4:30 am    Naslov poruke: Re: Da se najezis Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je na "Kosavi" bilo nesto slicno samo sto je bila to polucasovna emisija sa ne bas prijatnim sadrzajem. Isla je nocu.
Ovo na "Pinku" je jos i "limunada" naspram onog! Snimak svadbe i u pozadini se lepo vidi samoubica kako skace sa zgrade. Jos je i voditelj najavljivao sta ce biti u snimku da bi ljudi na vreme okrenuli glave.

Sto rekao moj kolega: "Neka oni snime nase plate. To je stvarno da se najezis." Smile)

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pocelo je da me smara. A i onu muziku ne mogu da podnesem. Bilo je dobro prvih mesec dana i sto ne pocnu da prikazuju neke nase (dokmace) snimke a ne samo strane koje smo videli 100 puta i koje imamo kao mini clipove na komu.

_________________
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se pre mnogo svidjalo,sada se reprizira stalno i nije vise interesantno!!!!Votitelj je bas super!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je nervira me samo sto cesto pustaju jedne iste snimke Rolling Eyes

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
U pocetku je bila dobra jer su imali dosta materijala ali je ond asvaki put bila sve gora i dosadnija pa su onda i ponavljali neke snimke tako da sam prestao i da je gledam..

I ja isto je vise ne gledam, stalno ponavljaju a na pocetku nije bila losa... Rolling Eyes

_________________
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima nekih stvari koje su stvarno, da se najezis, ali ima i takvih gluposti... Pocelo je da me smara, tako da ne gledam...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Da Se Najezis... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon