www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uci u stranku zbog posla
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
domacin99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 116

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne al ne bi se uclanijo samo zbog posla.mozda mi ta stranka odgovara.ako je posao jako dobar onda bi se verovatno ucanijo jel
ko sto rekose pre mene clan na papiru al ne i u dusi.ipak posao je posao


 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko pitanje.nisam bio u toj situaciji jer imam posao,ne rukovodeci gdje nije bitna necija stranacka pripadnost.mislim da sve dok covjek nema svoju porodicu koju mora hraniti to ne bi uradio jer bi to znacilo iznevjeriti sebe,ali kada dodju djeca situacija se iz korjena mjenja.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uci uz stranku zbog posla Rolling Eyes
Mislim to je danas normalno, ustvari bilo i bice, ali moj obraz nije djon!

_________________
 
neona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bas silno neko zeli posao , na koji se moze zaposliti samo preko stranke zasto da ne. . . . . Ali se treba pokazati i dokazati. . . Da se ostane na tom poslu i kada ta stranka ne bude vise jaka. . . Da bi ostali na poslu

Edit by Jugovic:
4. Ne koristite za pisanje all caps ili ti velika slova, osnovni red i kultura je pisati malim slovima, velika slova se smatraju po internet bon tonu da vičete, zato koristite mala slova.
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ko razmislja kao ti? Niko svi sad zele samo da se obogate na bilo koji nacin!
Sada se cene samo materijalne vrednosti, a moralne ne!

_________________
 
djapeman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 72
Mesto: Нови Сад - Србија

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Никада! (мада никад не реци никад, али потрудићу се да не дођем у такву ситуацију! Wink Rolling Eyes )

_________________
Само слога Србина спасава
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada!
Preko svojih principa nikada ne gazim...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja sam bila...nikakav problem...uclanila se, a i dalje nisam imala veze s politikom jer me za to boli djon..radila svoj posao za racunalom i to je to. :kompjuter:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
V kolona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 220

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam druga koji je se dva puta uclanjivao u dve razlicite stranke da bi napredovao u poslu.I oba puta su mu stanke nakon toga gubile vlast. Mr. Green


Poslednja prepravka: V kolona datum Pet Mar 31, 2006 2:01 am; ukupno izmenjena 1 put
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene su prijavili u neku stranku bez pitanja,zbog posla...Kad su mi rekli,odmah sam zvala tu stranku i rekla im da ne zelim da budem njihov clan...
Ne bih se prijavila,ako ne znam kakava je stranka i cime se bavi...Ako je neka koja mi odgovara i koju podrzavam,prijavila bih se... Rolling Eyes
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas na faxu se desilo da nam je Zlatko Lagumdžija predavao jeda predmet..skoro nikako nije dolazio na predavanja. Kada je bio ispit sjeo je za katedru i upitao nas ko želi da se učlani u SDP / njegovu stranku/. Nas nekoliko se prijavilo i naravno položili smo ispit bez izgovorene riječi dok su ostali morali da se znoje hehehe

Mada više nikada nakon toga nisam prisegla ni za tu njegovu stanku niti za bilo koju drugu hehehehe

Ali u indexu je ostala upisana 9 potpisana od njega Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znas kako ako nemam posao naravno da bi se uclanio briga me koja je stranka vazno je da imam posao zar ne!

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Uci u stranku zbog posla Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon