www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mali problem sa notbook-om
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
knikola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: lolzx Na vrh strane Na dno strane

proc ce ti sam dici brzinu ako je aplikacija zahtijeva jer ako predje 50% proc time on sam dize clock jer do 50 % nema velike razlike u brzini onih ostalih 50 % je razlika batery save je samo cuvanje baterije veruj mi ne treba da mijenjas nista!!!!
tvoja masina je markirana zajebi zajebavanje i ne diraj nista oko hdd-a !!!
Moja preporuka!!!


 
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neko je pitao koliko sam platio oko 900 evra
formatirao sam disk i napravio sam 2 particije i sada skljaka a ovo sa brzinom ostavicu tako ali jedno pitanje posto je to sempron 3200+ kod mene je na 1800 mhz ali mi se cini da sam negde video da taj procesor radi na 2000mhz ili je to samo za desktop masine nisam siguran dali neko zna o tome nesto vise

edit by mod: ne pisi velikim slovima
 
dusko_sekulic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 19
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

probaj da skines bateriju pa ukljuci adapter pa zatim notebook
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Mali problem sa notbook-om Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon