www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

U kojem su vam gradu ostala secanja iz detinjstva?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podgorice grade mili nocas smo ti svu noc pili
nas dva druga dva boema
kakvih vise nigdje nema

PODGORICA


 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Nisu........tamo mi je srce ostalo i dusa.........puno lepih uspomena.........i samo jedna jedina ruzna.............i volela bi jednog dana, da mogu tamo opet gde sam zaista bila sretna................
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rodjena u Sarajevu i sve me veze za taj grad zato sto sam tamo odrasla i sada vise ne zivimo tamo
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene najviše uspomene veže za Novi Sad,jer u njemu živim od rođenja,ali i za Banja Luku i Sidnej me veže mnogo lepih uspomena iz detinjstva!

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Belette
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Dec 2005
Poruke: 5

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 11:37 pm    Naslov poruke: Jedno malo selo Na vrh strane Na dno strane

Jedno malo selo koje se zove Jasenovo tu mi je detinjsvo a i najbolje mlade godine. Very Happy
 
vedran31
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 411
Mesto: Labin

brunei.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljepa sjecanja ostala su mi u ljubljani, ali ipak mi je najbolje u mom gradu

_________________
driver
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje detinjstvo je bilo podeljeno na leta u Drvaru kod bake i dede i Beograda, grada u kome sam rodjena i iz kog ne bih nikada mogla otici. Podjednako lepe uspomene nosim i na jedan i na drugi.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije iz detinjstva, ali iz momackih dana Banjaluka i okolina Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skopje je moj zivot, moja sreca i sve. Sada sam u Detroitu i mrzim ga
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je moguce da sam izostavila moj Novi Sad..ne mogu da verujem..da detinjstvo me strasno veze za Novi sad..tu sam provodila skoro svako svakcato leto..uh...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepse dane svog detinjstva proveo sam u mom prelepom Beogradu .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
galja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepse dane provodio sam u jednom selu blizu Panceva po imenu Kacarevo,ako je neko nekad cuo,tamo se svake godine odrzava slaninijada...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> U kojem su vam gradu ostala secanja iz detinjstva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon