www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Omiljeno pice
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Napici ~
::  
Autor Poruka
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 23, 2004 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... čaj, bilo koji :flower:....i always Coca cola :flower: ....i ledena limunada, u svako doba godine :flower:
a ponekad, Boga mi, može i neko hladno pivce :occasion5: ....Zrenjaninsko, normalno....ma, kad je iz Zrenjanina, i pivo je bravo



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!


Poslednja prepravka: vecadok datum Sub Jul 30, 2005 11:48 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
ljishka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 204
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najcesce pijem H20(neki kazu da se nalivam kao zaba), volim i bitter lemon, a od alkoholnih nektara posebno ljubim Baileys , a takodje i kafu- crnu, belu,kapucino, nes... U name it- I drink it! Very Happy
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 7:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise volim sokove (sok od narandze i od jabuke) pa zatim vodu i mleko! Smile

Od alkohola najvise obozavam Smirnoff-Ice i ponekad je Vodka-Bull moj izbor.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sokice najvise..od visnje, borovnicu, narandzu i sargarepu...
a od alkohilnih, crveno vino

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
strmilic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 22 Jun 2004
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dok sam pio pio sam sve sad samo kisela voda
 
msasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 83
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jacesce pijem vodku i to duplu sa tri kriske limuna i tri kocke leda a posle toga mogu da pijem sve zive kombinacije sa istom. Ni belo vino nije lose. Nikada pivo!!!! A kad ne pijem alkohol onda zeleni caj! Embarassed
 
nbnebojsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Dec 2004
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najradje popijem par rakija i posle toga nastavim pivo, jedino to deluje Mr. Green

_________________
il se kači il ga cmači
 
robik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2002
Poruke: 46
Mesto: Wien

PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nevolim alkohol ali mi se od tih alkoholnih pica svidja KAMPARI
 
ladno_pivce
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 52

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nista lepse od "oznojene" flase ladnog piva!

_________________

Pricaj samo istinu, tako neces morati nista da pamtis!!!


Poslednja prepravka: ladno_pivce datum Pon Feb 28, 2005 9:51 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
jasy
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 1795
Mesto: Daleko Bogu iza ledja

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gin tonik, martel i puskin votka

_________________
ljubav, dobra kola i ženske??????????
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pivo najvise ali i pelinkovac

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
msasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 83
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probajte ovakvu kombinaciju - pola case soka od jabuke, 0.05 vodke, 0.03 gin, 0.03 malibu i do vrha case tonik wather sa tri kocke leda i tri kriske pomorandze
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Napici ~ -> Omiljeno pice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 2 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon