www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nostalgija
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
selektor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2004 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam izgleda retko ne nostalgican tip. Pre tri i po godine sam dosla ovde (frankfurt), zato sto sam se zaljubila u decka koji je rodjen ovde. Imamo dva klinca vec, i njih trojica su moj zivot. Svejedno mi je gde smo.Roditelji i sestra i brat su mi dole, al hvala bogu, oni su super i bez mene. Nedostaju mi naravno, ali u granicama normale. Ja ne volim mnogo ljudi dole, mislim da ovde imam svoj mir

 
sonjica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 4471
Mesto: ispod palme na obali mora

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 18, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam otisla samo na godinu dana da zavrsim neki projekat za fakultet tako da nisam ni imala u glavi misao da necu ziveti u milom mi Bgd-u......za sad mi je ovde dobro , ali samo zato jer znam da je to trenutno i da cu se vratiti u rodnu grudu !!!! Jer po meni nigde nema takvog zivota kao kod nas , mada opet nekomew mozda vise odgovara zapadni ili neki drugi sistem........
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2005 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rodjen u Nemackoj i izgleda da cu i ostati ovde, ma da imam svoje snove. Prema Srbiji me pre jako vuklo, jer sam se svako leto radovao da odem u svoje Kosovo. Zadnji put sam bio 1999. godine i ziv uzas je bio, jer su tad albanci vec divljali po sumama. Mislim da ne trebam dalje da prokomentarisem tu celu j*** situaciju, vec da kazem da mi se u centralnoj Srbiji nikako ne svidja. 2000 se moja rodbina preselila u Kragujevac (sto je veoma lep grad), ali mislim da dole nema toliko mogucnosti kao ovde na estradi! Ljudi dole sanjaju ali tesko im je moguce da realizuju te snove a nama u inostranstvo se pruza veoma dobra prilika da stignemo do nase ciljeve. Posto zelim da budem advokat, ne planiram da se vracam za Srbiju kad odem u penziju, vec da sebi kupim malu lepu kucicu u Grckoj i tamo da uzivam a i Australija mi se jako dopada. Ali vazno je da i nasa deca znaju nas jezik i nase tradicije, kao sto ih i mi znamo (bar mislim da velicina od nas to zna)... Pozzz svima.
 
alias4life1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u Kanadi vec 8 godina.. i svaki dan mi je teze i teze..
 
nestasko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2004
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 6:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema nista bez nase slobode....
 
kacamaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 7:02 pm    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

Naravno da vuce.Mi idemo 4 puta godisnje kuci i da je drugacije nebi isli
 
velja1983
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Feb 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 4:08 am    Naslov poruke: povratak Na vrh strane Na dno strane

sto se mene tice, dilema da li da se vratim ili da se trudim da ostanem u ovoj tudjini, je pitanje koje me muci svakoga dana. Otisao sam od bede, al' ovde sam naisao na neku drugu vrstu bede....oni koji su otisli kao i ja znaju o cemu pricam...
 
oneangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 35

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam nostalgiju samo za "starim vremenima" ,stvar je u tome da je mene moj rodni grad tj. ljudi u njemu tako razocarali da se nikad nikad ne bi vratila i nadam se da necu. opet kazem, vratila bi se u proslost kad smo svi bili na broju, bez brige......razmisljam o proslosti ono sto bi rekli pre spavanja ali ja sam tu i sada sretna sam i ne trazim kruha nad pogacom.....
 
deniko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2004
Poruke: 20

PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji nastalgija ali vise za stare prijatelje negoli za zemlju,a ionako nam se zemlja raspala.Ne bih se vratio ovde sam se privikao
 
CrvenaZvezda21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 12

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolujem i ja za onom nasom srbijom, sve bi dao da mogu samo na pet minuta, a da nepricam na 90 minuta kada igraju zvezda i partizan!
 
jjelena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 12

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam krizu ovih dana! Ali nije tako strasno, bicu kuci za 5 mjeseci! Prezivjece se.

Da mi je samo da zagrlim majku na 5 min i da se vratim....
 
bojanNGT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alo nostalgicari ajd pomagajte da se izvucem iz ove zemlje?
mozemo da se i menjamo...lepo vi dodjete kod mene a ja onda odem tamo gde ste vi...pa da vidite kako je ovde kod nas mnogo lepo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Nostalgija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 2 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon